Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9888. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98869887988898899890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battle.net ne zamanlar indirime giriyor bilen var mı? Diablo II satın almak istiyorum 10 euro biraz fazla geldi =)
  • Ben rainbow six siege'i kasa sayesinde aldım şimdi arkadaşa alıcaz fakat starter edition alıcak. Onun indirime girme ihtimali var mı aradaşlar zaten fiyatı düşük ya hani ?
  • Starter indirime girmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Battle.net ne zamanlar indirime giriyor bilen var mı? Diablo II satın almak istiyorum 10 euro biraz fazla geldi =)

Ben G2A'dan almıştım.
  • Şu anda humble bundle daki paketin içinde olan ve 1$ a alınabilen FaceRig uygulamsında ses değiştirme özelliği var mı acaba bilgisi olan cevaplayabilir mi? Böyle bir uygulamaya ihtiyacım var.
  • arkadaşlar birkaç oyun almıştım ve iş bankası kartımla ödemeye çalıştım. limit olduğu halde ödeme reddedildi. daha sonra sms aldım "kartınız şifresiz e-ticaret işlemlerne kapatılmıştır" şeklinde. başına böyle bir şey gelen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs 2'de nasıl bir performans ve FPS görürüm.

Sistemim:

Amd R9 380 4GB Strix 256 bit ekran kartı

İ7 4790 Quad Core 3.60 işlemci

Hyperx Fury 16 GB RAM 1600Mhz

İntel B85- HD3 1150 Anakart

Sistem Masaüstü.

Tunçmatik 1000va güç kaynağı kullanıyorum.

SSD Desteği - Malesef Yok.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDead123 -- 25 Mart 2017; 17:24:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Watch Dogs 2'de nasıl bir performans ve FPS görürüm.

Sistemim:

Amd R9 380 4GB Strix 256 bit ekran kartı

İ7 4790 Quad Core 3.60 işlemci

Hyperx Fury 16 GB RAM 1600Mhz

İntel B85- HD3 1150 Anakart

Sistem Masaüstü.

Tunçmatik 1000va güç kaynağı kullanıyorum.

SSD Desteği - Malesef Yok.

İyi günler.

35-60 fps genelde ortalama 40-45 fps alırsın.

youtube'dan videolara bakabilirsin buraya yazacağına ayrıca
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Evet, YouTube'da yabancıların incelemeleri vardı ama gerek dilinden gerekse onların inceleme yaptığı sistemlerinin benimki ile bire bir uyuşmadığını düşündüğüm için bilgi almak istemiştim. Teşekkür ederim.

• B.Alpin B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hocam cevabınız için. Beklemesine gerek yok o halde.
  • nısanda steam paskalya ındırımlerı yapar
  • GTA 5 mi alsam Rainbow mu alsam diye düşünüyorum. Evet birisi elma birisi armut. İkisini de alırsam oynayacak arkadaşım yok solo takılmam lazım ikisinde de. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Şöyle düşün indirim bitince biri 179₺ olacak diğeri 40₺ kalmaya devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPoo99

GTA 5 mi alsam Rainbow mu alsam diye düşünüyorum. Evet birisi elma birisi armut. İkisini de alırsam oynayacak arkadaşım yok solo takılmam lazım ikisinde de. Siz ne düşünüyorsunuz?

Solo GTA hiç çekilmiyor. Rainbow oynamadım bir şey söyleyemem.
  • rainbow alacaklar 40tllik versiyona hiç bulaşmasın. 65tlye alın sonra pişman olmayın. resmen çinli gibi sabah akşam para kasmanız gerekiyor 1 operatör açabilmek için. hatta sırf bu sebepten hızlı para kasmak için video çekip attım yutuba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

arkadaşlar birkaç oyun almıştım ve iş bankası kartımla ödemeye çalıştım. limit olduğu halde ödeme reddedildi. daha sonra sms aldım "kartınız şifresiz e-ticaret işlemlerne kapatılmıştır" şeklinde. başına böyle bir şey gelen var mı?

Kartınızda 3D şifre işlemleri yoksa ve birden fazla kez küçük miktarlarda para çekilmeye çalışıldıysa bloke olması normal. Cep telefonu müşteri bankacılığından sesli onay ile tekrar işleme açtırabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu arada acil nakit derlemem gerekiyor, metro redux bundle steamdan sizin yerinize alabilirim gift olarak. teşekkürler

• Killing floor 2 nasıl arkadaşlar alınır mı?

• Gta 5 tek bir süre sonra sıkar online sistemini bilmiyorum ama şehirde sürekli adam vuran tipler falan varsa kanser eder soygunun ortasında çıkanlar falan varmış vb. Rainbow a bakınca da CS GO nun oynanışı bile bana çok yavaş geldiği için oynamadığımdan o da sallantıda. Geriye bir şey kalmıyor.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    normalde 3d kullanırım ama steam alışverişim sırasında 3d seçeneği yoktu, o yüzden şifresiz e-ticaret işlemleri bloke oldu. müşteri hizmetleri açamayacağını söyledi, kartı iptal edip yeni kart almam gerekiyormuş.

• 
Sayfa: önceki 98869887988898899890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.