Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9759. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 36 Misafir (4 Mobil) - 38 Masaüstü9 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
349.741
Cevap
2.720
Favori
21.318.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97579758975997609761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sarıyor ya. Bide çevrim dışı bi 50-60 saatim daha var onlar sayılmadı maalesef. Daha bitiremedim oyunu bitmiyor da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim..
    Alpha olmasına rağmen çoğu AAA oyundan iyidir. (Bana göre)
    Kolay öğrenirsin ama ustalaşmak tamamen ayırdığın zamana, takım oyununa yatkınlığına, sabrına ve birazda yeteneğine bağlıdır.
    Dikkat edersen en son bireysel yeteneklerinden bahsettim, bir battlefield, cod olmadığını belirtmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

nba 2k 17 indirime ne zaman girer sizce ?

2018 çıktığı zaman ama öle çok düşmez en az 99₺ olur ama 70₺ alabilirsiniz siteler den

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    O fiyata onları nasıl verecek anlamış değilim dünden beri. Merakla bekliyoruz hâlâ linki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titan questi önerir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ewdewdwe

quote:

2018 çıktığı zaman ama öle çok düşmez en az 99₺ olur ama 70₺ alabilirsiniz siteler den

hangi sitelerden alabilirim dediginiz fiyata ve güvenilir site tavsiye edermisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nonatika

Titan questi önerir misiniz.

Güzel ve uzun soluklu bir oyun,ARPG seviyorsan kesinlikle oynamalısın,türe yabancıysan da giriş için de çok güzel oyundur ayrıca co-op modu da var.
  • Nonatika kullanıcısına yanıt
    Bende yeni aldım çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama sardı beni açıkçası. Daha çok inceleme videolarını izledim çok güzel uzun soluklu bir oyun gibime geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nonatika

Titan questi önerir misiniz.

Mükemmel oyundur.Grim dawn dan bile iyidir.
  • Alıyorum o halde. Teşekkur ederim yardimci olan arkadaslara da. :) co-op taklabiliriz bu arada. Oynamak isteyen olursa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ewdewdwe

quote:

hangi sitelerden alabilirim dediginiz fiyata ve güvenilir site tavsiye edermisiniz.

https://www.****.com/oyun/nba-2k17/satin-al/pc-steam

70 ti 100 olmuş hocam

• Arkadaşlar Miscreated nasil oyundur ? Yukarida varsa da göremedim kusura bakmayin. Parasina değer mi. Yani Arma 3(mod) Dayz falan var onun tarzinda ama farkli bir oyun göreyim dedim. Tavsiyeleriniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

Arkadaşlar Miscreated nasil oyundur ? Yukarida varsa da göremedim kusura bakmayin. Parasina değer mi. Yani Arma 3(mod) Dayz falan var onun tarzinda ama farkli bir oyun göreyim dedim. Tavsiyeleriniz ?

Bende miscreatedı baya merak ediyorum, ortalama 2 K anlık oyuncusu var. Oyuncular oyundan çok memnun ve cryengine kullanmasına rağmen optimizasyonu hiç fena değilmiş diye duydum. 20 liraya inmiş birde, alıp almamak arasında baya kararsız kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

hocam life is strange oynadıysanız eğer hikaye bazlı olarak imdb listenize göz gezdirdim ve göremediğim ( belki gözümden kaçmıştır ) iki oyunu söylemek isterim.

- To The Moon -> pixel grafikli bir oyun ama başta hikayesi ve müzikleri gayet tadında bir oturuşta 4 saatte soluksuz oynanacak ve her duyguyu yaşatabilecek bir oyun, türkçe yaması mevcuttur. Life is Strange de olduğu gibi sanki film izliyormuşcasına oynadığım oyunlardan birisi ve içerdiği ana mesaj çok manidar.

- This War of Mine -> klasik savaş oyunlarının aksine bu sefer savaşı elimizde tüfekle değilde sivillerin gözünden oynadığımız bir oyun. amaç elimizdeki karakterler ile mümkün olduğunca fazla sürede hayatta kalmak, sürekli aynı karakterler ile oynamıyoruz dolayısıyla her yeni başlangıçta aynı olay örgüsü izlenmiyor. yine grafik olarak anı yaşatma konusunda başarılıdır ama hikaye olarak life is strange bence daha ağır basar.

eğer hikaye tabanlı oyunlarda grafik konusunda fazla takıntınız yoksa özellikle To The Moon a bir göz atmanızı tavsiye ederim.

• medal of honor'u önerir misiniz.Türkçe yama ile uyumlu mudur acaba?
  • İnşallah bir sakatlık çıkmaz.
    1.5$ yada 2.5$
    Syberia II
    Syberia
    Lords Of The Fallen Digital Deluxe
    SUPERHOT

DiRT 3 Complete Edition
    https://www.g2a.com/game-deals

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 11 Şubat 2017; 2:37:45 >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    çalıntı keyler 10 nisana kadar geçerli
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Garip olan g2a pazarda superhot halen 32 TL. Yarın sabah da düşmez ise fiyatı aylık girerim. Diğer aylar 2.5 eur + ~1.5 4 Euro olur aylık. Yine de denenebilir her ay.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Alınan keyler pazarda listelenemiyormuş galiba.
    Garanti sanal kart ile 7.36tl kesti benden patlamazsa fiyat iyi.
    G2a nın geçmişi malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 11 Şubat 2017; 4:3:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Garip olan g2a pazarda superhot halen 32 TL. Yarın sabah da düşmez ise fiyatı aylık girerim. Diğer aylar 2.5 eur + ~1.5 4 Euro olur aylık. Yine de denenebilir her ay.

ilk ay 1,5, sonrasında otomatik ödeme ile 2,5 olarak devam edecekmiş. Keyler yapımcılar ile anlaşmalı temin edilmiş deniyor. Yani bu sefer çalıntı, kaçak göçek kart olayı olma ihtimali çok çok daha düşük ( yine de G2A yani, her şeyi beklemek lazım)
  • 
Sayfa: önceki 97579758975997609761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.