Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azos Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94569457945894599460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Clancy The Division denemek ücretsiz olmuş kısa süreliğine, alacaklar indirip bakabilir oyuna

http://trimhaber.com/yazi/oyun/tom-clancy-the-division-denemek-kisa-sureligine-ucretsiz
  • Black Friday de Witcher 3 GOTY i ByNoGameden 26TL ye almıştım. Kış indirimlerinde Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration aynı fiyata bulursak süper olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

http://steamcommunity.com/my/gamecards/566020/

winter sale kartları gelmiş sahne ışıklarına benziyor konsept buna yakın bir şey olacaktır

Rozet yapınca 1 tane düştü bunlardan ama pazara konmuyor.Farklı bir şekilde mi düşüyor yoksa ?
  • The Divison@u basta kimse tavsiye etmedi simdi guncellemeler yapilmis oyuncu sayisi ciddi artmis cok kararsiz kaldim almalimiyim sizce BF1@de almak istiyorum
  • arkadaslarr farklı bir konuda açtım yardım ederseniz sevinirim, bir arkadastan gift olarak h1z1 ve cs go almıstım yaklasık 1 ay önce bugün hesaba girdigimde ödeme kısmında sıkıntı olustugu iiin oyunlar envanterinizden silinmiştir diye bildirim geldi ve oyunlar silinmiş, böyle birşey ilk defa görüyorum ne yapmam lazım steam nasıl silebiliyor bana gönderilen bir oyunu şaka gibi
  • Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

Humblebundle satışta olan "Yogscat Jingle Jam 2016" paketine $1 ödediğimize ne alıyoruz, $5 ödediğimizde ne alıyoruz.
    Hepsini almak için $30 ödememiz gerekiyor.Fakat daha az ödeme seçeneği var. Alıp deneyen oldu ise veya bilgi sahibi olan beni/bizi aydınlatırsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Ben steamden gelen maili ve itiraz formunu ekleyerek mail attım

Bende yarın göndericem. Sonuçlanırsa haber verir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 15 Aralık 2016; 22:29:55 >
  • Gta V şuan indirimde 89 lira. ve yarın son diyor. acaba kış indirimlerinde dahada düşer mi bu oran ?
  • Eyw aga düşünmen yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uplay coştu
  • Hocam rozet yapmadan düşüremiyor muyuz?
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    İndirimler başladığında belli tutarın üzerinde alışveriş yaptıkça düşüyor.

Yorumlarımızı silen moderatör arkadaş bir açıklama yapsın bari. O kadar konu ile alakasız mesaj varken AKN'yi aşmamız mı konudışı oluyor ?
  • Tamam arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim kış indirimiyle birlikte ets 2 alıcam birde şimdi son olarak direksiyon seti kaldı bana 200 liraya kadar önerebileceğiniz direksiyon seti varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Ben steamden gelen maili ve itiraz formunu ekleyerek mail attım

Bende yarın göndericem. Sonuçlanırsa haber verir misiniz ?

Tabi. Niye böyle bir şey oldu onu da anlamış değilim hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy’s The Division Steam de 89.50 TL düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Tom Clancy’s The Division Steam de 89.50 TL düşmüş.

Alıcak olanlar 115e gold alsın sonra season passi o fiyata alıcak yer bulamazsınız.25 liraya season pass geliyor.
  • Amazon Almanyadan kutulu steam oyunlarında bölge kısıtlaması var mı ? ABD üzerinden dijital olarak daha önce çok steam oyunu aldım ve sorun yaşamadım ama.
  • 
Sayfa: önceki 94569457945894599460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.