Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yerel oyun kulübü , torkema61 , Ünallion Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.736
Cevap
2.720
Favori
21.318.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52225223522452255226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lowest price: $2.49 (75% off)
    Recorded 337 days ago on Steam
    Highest cut: 75% off ($2.49)
    Last sale: 75% off ($3.74)
    Recorded 171 days ago on Steam
  • Beyler Arkham City ne kadar ucuzlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

bu token ler niye bukadar düştü yahu tırt olduk resmen

Market "rasyonel" alıcılardan oluşmadığı için balon olmuştu ilk günlerde, herkes anladı ne kadar tırt olduğunu olayın. Para kazanan da çoktur bu olayın üstünden.

Bir tokenı 10 küsür dolara sattım ilk günlerde, şu an çok düştü fiyatları. Onla da gittim Tomb Raider ve Hitman: Absolution aldım

• En azından 5 dolara kadar düşer hocam. Bende onu bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

Lowest price: $2.49 (75% off)
    Highest cut: 75% off ($2.49)
    Last sale: 75% off ($3.74)
    Recorded 171 days ago on Steam

Sanırım Enhanced Steam eklentisiyle baktın buna. Fakat yeni indirimleri falan göstermiyor diye biliyorum bu eklenti. Mesela yeni indirimden çıkmış bir oyuna bak bakalım sağlıklı gösteriyor mu 1-2 gün önce diye falan? Yine de teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar getgamesgo bende sterlin(£) olarak görünüyor şuan, sizde de öyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    http://isthereanydeal.com

bu siteden kontrol ettim sağlama yapmak için mesela cs go bakayım en son mart ayında 3.75 $ düşmüştü.doğru çıkıyor veri

http://isthereanydeal.com/#/page:game/price?plain=counterstrikeglobaloffensive
  • Bu takım işi düzemece sakın ola para mara harcamayaın indirimler bitene kadar her takım 2 şer kazanmış olacak bugunde pembe kazanacak
  • beyler bu arada bişey daha sorucam şimdi benim kız arkadaşım gerek mobil platformda gerek kendi bilgisayarında(offline olarak) Minecraft oynuyor çokta seviyor. Ben çok fazla oynamıyorum ama ikimizin internet üzerinden oynayabileceği crafting,zombi tarzında bi oyun arıyoruz. Birlikte ev falan yapabileceğimiz hayatta kalmaya çalışabileceğimiz,oyunu kapatıp başka birgün açtığımızda kaldığımız yerden kaldığımız ortamda devam edebileceğimiz bi oyun arıyoruz. DayZ - Rust - 7 Days to Die arasındayım ama rust pek güzel gelmedi daha çok eğlence amaçlı sanırım çıplaklık vs. pek bize göre değil. DayZ de çok tuzlu duruyor. 7DTD daha fazla ucuzlar mı acaba? önerileriniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Bu takım işi düzemece sakın ola para mara harcamayaın indirimler bitene kadar her takım 2 şer kazanmış olacak bugunde pembe kazanacak

Sonunda benimle aynı fikirde olan bir kişi.
  • Darksiders II daha düşer mi diye düşünmedim; kaptım bir tane.
  • Spielberg kullanıcısına yanıt
    Rustta çıplaklık vs yok hocam, kaldırıldı. Rust'u tavsiye ederim
    terraria al temizinden 2 tane kafan rahat etsin hocam dayz ve rust şu an hala geliştime aşamasında olduğunda çok bug olduğundan yakınıyorlar. 7dtd hakkında bi fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

terraria al temizinden 2 tane kafan rahat etsin hocam dayz ve rust şu an hala geliştime aşamasında olduğunda çok bug olduğundan yakınıyorlar. 7dtd hakkında bi fikrim yok.

2 dolarmış terraria hocam aslında uygunmuşta :) azcık izledim oyunu en azından Rust ucuzlayana kadar bunu oynayabiliriz zor ve karışık gibi geldi gerçi. Sen oynuyormusun hocam ?

@Taharet Muslugu.

kafamı karıştırdın bak şimdi hocam peki sence ucuzlar mı şuan hala tuzlu duruyor 2 tane alacağım için gözüm korkuyor

• Nethera oy verinde ilk oyunumu almış olayım artık
  • arkadaşlar skyrim nasıl? open world de nasıl open world? böyle her istediğimizi yapabiliyor muyuz? internetsiz yazlıkta sıkıntımı giderebilecek bir oyun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTosbaga -- 23 Haziran 2014; 11:24:24 >
    Büyük İhtimal ucuzlamaz hocam çünkü daha hiç indirim görmedi ama son güne kadar bekleyin derim
  • bu arada şimdi gördüm Nether için ne diyorsunuz hocam fiyatta makul gibi. Hem oylamada şuanda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

En azından 5 dolara kadar düşer hocam. Bende onu bekliyorum

Peki Dishonored ne kadar görür ki ? 5 dolar olur mu o?
  • Dayz dahada düşmicek herhalde
  • 
Sayfa: önceki 52225223522452255226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.