Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5186. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 35 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.751
Cevap
2.720
Favori
21.318.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51845185518651875188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: salihkçk09

quote:

Orijinalden alıntı: Bow Tie

quote:

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

An itibariyle bende Age of Empires 2 + DLC satın aldım Amazon'dan. Kod hayla çalışıyor. Almak isteyenler varsa kaçırmasın bu fiyata

Haber veren arkadaşa teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bow Tie

quote:

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

An itibariyle bende Age of Empires 2 + DLC satın aldım Amazon'dan. Kod hayla çalışıyor. Almak isteyenler varsa kaçırmasın bu fiyata

Haber veren arkadaşa teşekkürler

Kodu nereye giricez?

• Orijinal oyun alırken bile bi hak yeme sevdası
  • 10 numara bir oyundur İngilizce ye gerek yok çünkü TR yaması var indirime girerse komple paketini al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Tek kod. Sıkıntısız aldım, DLC ve ana oyun ikiside var.

Banada tek kod geldi de, acaba dedim çaktılar mı davayı. Eve geçince eklerim artık. Bu arada 51 cent indirim yaptı. 2 dolara geldi oyun.

Bana yapmadi ya. Niye acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

şu metro last light nasıl bir oyundur beyler parasını hak ediyor mu? cok fazla ingilizce istiyor mu ? bilgisi olan varsa alıntılasın şimdiden tşk.

Türkçe yaması mevcut.
    Fiyatını fazlasıyla hakeden bir oyun

Ama önerim metro'da indirime girerse ikisini birden alman.Yoksa hikayenin tadı kaçar.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada bizim sümüklü green team ne yapmış öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight0fheaven -- 22 Haziran 2014; 14:09:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EudaimoniA

Orijinal oyun alırken bile bi hak yeme sevdası

• quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Tek kod. Sıkıntısız aldım, DLC ve ana oyun ikiside var.

Sadece US için geçerli diyor, onu nasıl hallettiniz ?

Adrese california ve alt satirina apartment yazdim sadece. Ardindan eyaleti sectim ve posta kodunu yazdim o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBerkay

Kodu aldım nereye giricem?

Üst tarafta oyunlar yazıyor, steam ürün etkinleştir yazıyor ilerle orası. Bundan sonra key alırssan orada etkinleştireceksin.
  • Beklediklerim / beklentilerim

Araba - yarış - motor -simulasyon
    TDU2 5$
    Next Car Game 10$
    Assetto Corsa 10$
    MXGP 5$
    Gas Guzzlers Extreme 3,75$
    Ridge Racer 3,75$

FPS VS....
    Dishonored 5$
    Metro Lastnight 5$
    DayZ 15$

Dövüş Action
    SSF Arcade Edition 7$
    Saint Row 4 7$
    AC serisi çok zor ama 3-5 dolar :D
    Coh 2 5$
  • Bugün muhtemelen green team kazanıcak.İlk 30 kişi arasına girme şansı kazanmak için en az kaç puan kazandırmam lazım takımıma ?

1 puan yeterlimi ?
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayatai

Steam'in hafta içi veya hafta sonu indirimlerinde bile daha şeyler vardı. Bu ne hepsi çöp gelenlerin.

Katılıyorum.Bir kaç eski iyi oyun dışında evet çok kötü bencede,metro yu ve la noireyi bekliyorum yoksa para verip alınacak pek bişey yok.olanlarda eski oyun sadece.5-6 sene önceki yaz indirimleri muhteşemdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

Beklediklerim / beklentilerim

Araba - yarış - motor -simulasyon
    TDU2 5$
    Next Car Game 10$
    Assetto Corsa 10$
    MXGP 5$
    Gas Guzzlers Extreme 3,75$
    Ridge Racer 3,75$

FPS VS....
    Dishonored 5$
    Metro Lastnight 5$
    DayZ 15$

Dövüş Action
    SSF Arcade Edition 7$
    Saint Row 4 7$
    AC serisi çok zor ama 3-5 dolar :D
    Coh 2 5$

DayZ keşke olsa öyle ama yok
  • hak yeme sevdası olarak bakmayın . amazonda bu tür hatalar çok oluyor . yararlanmasını bilen de alıyor işte . ne yapalım amazona telefon edip bilader 2,49a age of empires satıyorsunuz yanlışlık yapmayın mı diyelim

durum hala değişmedi belki de hata değildir bilerek yapıyorlardır

• Amazon'dan AoE 2'yi ben de kaptım.Şu an iniyor. AoE 3:Complete için de böyle bir durum olsa keşke de onu da ucaza kapatsak
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    Amazonda oyun+dlc 2,5 dolar. Hiç kaçırma derim. Elinde ki oyunuda burada arkadaşlardan birine hediye edersin.

Arkadaşlar amazondan yanlışlıkla iki kere aldım age of'u ama sanal kartıma para yüklemediğim için birini almadım. Ödeme aşamasında bekliyor. Onu nasıl iptal edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igneli -- 22 Haziran 2014; 14:18:33 >
  • Contagion 4 Pack alacak olan var mı arkadaşlar?
  • Efsane olmuş
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var iptal edemedim bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 51845185518651875188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.