Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco , Roronoa Zoro Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.775
Cevap
2.719
Favori
21.320.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51805181518251835184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben mi yanlış gördüm yoksa bir anlık hata mı idi
    batman dlc'leri %75 idi ama şimdi bakıyorum %40 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

bir önceki sayfada bir arkadaş yazmıştı ben öyle aldım sende bak istersen

Hocam onu yazacaktım da zip,şehir ismi falan hep boş kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

envanterinize gelen kartların hepsini tamamlarsanız hazır yazar kenarında rozet işlersiniz

bazı aldığınız oyunlarda atıyorum 10 kart var ise oyun oynayarak 5 tane düşürürsünüz. Geriye kalanları market yoluyla satın almanız lazım. İşlediğinizde 100xp verir 1 arka plan 1 smiley veriyor.

Summer Sale olduğu için de sizi bir takıma atıyor. O takıma Mysterious card işlerseniz 10 Normal bir oyun kartlarını işlerseniz 1 puan kazandırıyorsunuz

ben nevar ne yok hepsini satışa koymuştum yahu geri çekebiliyormuyuz acep 2 taneside satılmıştı bir bakayım bakalım
    bilgi için teşekkür ederim

önemli değil. hocamhttp://steamcommunity.com/market girip aktif listelemelerimden kaldırabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 22 Haziran 2014; 12:27:26 >

• Çok garip

State of Decay oyunu Steam iyazılımında 4.99 dolar görünürken internet adresin de 2.99 dolar görünüyor. Hangisi doğru fiyat. Steam TR adresinden girdim orada 2.99 dolar görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pierce-34

Nether'ın daha fazla indirim alma olasılığı var mıdır?

Onu ben de istek listeme ekledim. Bir umut haziran sonuna kadar bekleyeceğim.

%75'e kadar iner belki diyorum; ama fiyata bakınca henüz 6,74$'dan aşağı inmesi zor gibi gözüküyor.
  • Allahını seven yardım etsin. Dün mobilken aldığım payday2 gift hala envanterime gelmedi arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı? 5 oyun aldım onlar var ama payday 2 yok. Mobilden aldığım için güvenlik sorunu filan oldu desem ets2 giftinide mobilden almıştım o anında gelmişti?

• quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

arkadaşlar ben mi yanlış gördüm yoksa bir anlık hata mı idi
    batman dlc'leri %75 idi ama şimdi bakıyorum %40 olmuş

Oylama sonucu olan indirimdi o ve 12.00'da bitti maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

envanterinize gelen kartların hepsini tamamlarsanız hazır yazar kenarında rozet işlersiniz

bazı aldığınız oyunlarda atıyorum 10 kart var ise oyunu oynayarak 5 tane düşürürsünüz. Geriye kalanları market yoluyla satın almanız lazım. İşlediğinizde 100xp verir 1 arka plan 1 smiley veriyor.

Summer Sale olduğu için de sizi bir takıma atıyor. O takıma Mysterious card(summer card) işlerseniz(rozet) 10, Normal bir oyun kartlarını işlerseniz 1 puan kazandırıyorsunuz

kartları nasıl işliyoruz, onu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Haziran 2014; 12:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Summer Card'lar ile seviye nasıl atlanıyor, bilen yok mu?

summer card ile seviye atlayamazsınız,tüm rozetleri toplayıp işlemediğiniz sürece

oynadığınız oyunlardaki kartları toplayıp veya pazardan satın alıp seviye atlayabilirsiniz

tüm kartları topladığınızda Hazır sonrada İşle çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 22 Haziran 2014; 12:35:04 >
  • Flash Sale'di. Saat 4'te başladı 12'de bitti. İlk gördüğünüzde muhtemelen saat 12'den önceydi. Ama şu an bitti o indirim.
  • [Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

bir önceki sayfada bir arkadaş yazmıştı ben öyle aldım sende bak istersen

Hocam onu yazacaktım da zip,şehir ismi falan hep boş kaldı

hocam şöyle yapın
    adres kısmına tümünü yapıştırın
    Street 250 Marriott Driv
    Tallahassee, FL 32301
    United States

city kısmına tallahassee
    bölge kısmına FL veya florida
    zip kode 32301
    telefonuda sallayın birşeyler :D
  • Origin goty olurmu yüzde 75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpsiz23 -- 22 Haziran 2014; 12:39:17 >
  • Yazılım da 4.99 görünen fiyat google crom ile netten girince 2.99 görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihkçk09

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

http://store.steampowered.com/app/221910/

6 $ a kadar düşmüş. Çok enteresan bir konusu var, alıp oynamak lazım.

80 olursa alırım.
  • @yusufsk

öyleymiş Batman™: Arkham Origins - Cold, Cold Heart dlc alacaktım alamadım...
  • bu akşam 20:00 'da düzgün indirimler gelse bari ...
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Zip ve eyalet yeterli. Bende texas, austin yazıyor, sokak adı ankara mesela,

sistem sadece 2 şeye bakıyor, geri kalanı önemsiz. Zaten direk indirme linki gönderdiği için amerikada oturuyormuşsunuz gibi bilgileri girmek yeterli.

7 yıllık bilgisayarım Age of empires hdyi süper kaldırdı, kendisini takdir ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 22 Haziran 2014; 12:49:29 >
  • Metro Last Light indirimi gelecek bence ama pahalı ya, 5 dolar niye olmaz ki böyle şeyler :/ 6'yı 7'yi görünce iştahım kesiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 51805181518251835184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.