Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
54 Misafir - 54 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51635164516551665167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Arkdaşlar 3 farklı oyun tipi arıyorum. Güzel indirimler var mı acaba bu tarz oyunlarda?

1_Normal RPG veya MMO RPG. Kaliteli olması ve topluca eğlendirmesi çok önemli.

2_DayZ Rust payday 2 tarzı arkadaşlarla zevkin dibine vurulabilecek oyunlar

3_Generals,Warcraft3,dune 2000, red alert sever olarak iyi bir RTS arıyorum.

up
  • Skyrim'i almak istiyorum fakat telefondan ödeme yapabilirim ancak, telefondan parayı webe yükleyip dolaylı yoldan alışveriş yapmak gibi bir şeyler duydum arkadaşlar bilgilendirebilecek var mı?
  • Beyler buraya mı sorulur bilmiyorum ama steam konusu gördüm sorayım, off-topic olursa kusura bakmayın.

Skyrim aldım indirimlerden ve indirmeye başladım, 800 900 ile indirirken bi an indirmenin durduğunu gördüm ve tekrar başlattığımda 10-15 saniye sonra tekrar durdu, niye böyle oluyo beyler nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .shellac

Skyrim'i almak istiyorum fakat telefondan ödeme yapabilirim ancak, telefondan parayı webe yükleyip dolaylı yoldan alışveriş yapmak gibi bir şeyler duydum arkadaşlar bilgilendirebilecek var mı?

playstoreda wallet cardlar mobil alınıyo sanırım ama üstüne baya koyuyor sanırım bir bakın isterseniz
  • 7 days to die minecraftin dayz le uyarlanmış versiyonu .
    rakibi h1z1 ama ikisinine inceledim 7d2d da cok fazla crafting var h1z1 de ise arac kullanma ve kale gibi üs insa etme daha bir ciddi bicimde .
    Rust ise bunlarla karşılaştırılamıyacak düzeyde basit craftinge sahip
    reddit forumlarına gore 7 days to die digerlerinden fersah fersah onde yalnızca su an serverler 8 kisi stable 64 kisilik severlerda lag varmıs.
    h1z1 de ise 1000 kişilik serverlar olucakmıs ama daha steam e dusmesine aylar var Grafik olarak daha iyi olmasına karsın 7d2d da ki madencilik asmış durumda . mine craftın maden sistemini bire bir almış her yeri kazabiliyorsunuz .
    Ben 2 tane alıcam oglumla birlikte oynıyacaz.
    Kararımı 7 days to die dan yana verdim ben 3 saatlik video ve forum incelemerimden sonra.
  • skyrimi torrenten çekip oynamak varken niye alıyorsunuz abi?
  • Oxi Abi kullanıcısına yanıt
    Keyfimizin kahyasımısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxi Abi

skyrimi torrenten çekip oynamak varken niye alıyorsunuz abi?

Linç geliyor
  • Peki teşekkür ederim.
  • quote:

Einstein was here..
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.James Dio

Beyler buraya mı sorulur bilmiyorum ama steam konusu gördüm sorayım, off-topic olursa kusura bakmayın.

Skyrim aldım indirimlerden ve indirmeye başladım, 800 900 ile indirirken bi an indirmenin durduğunu gördüm ve tekrar başlattığımda 10-15 saniye sonra tekrar durdu, niye böyle oluyo beyler nasıl düzeltebilirim?

O sırada oyun oynuyormusun. Oynuyorsan eğer ondan olabilir skyrimin özelliklerine girip oyun sırasında indirmelere izin ver diye bir seçen var onu aktif edersin
  • quote:

• Oxi Abi kullanıcısına yanıt
    kul hakkı, emeğe saygı, alın teri, ekmek parası bunlar yeterli sebep olabilir sanırım
  • quote:

Yerimizi alalım.
  • quote:

Nicke baktım avatara baktım,cevap vermeye gerek yok
  • Hocam steam hesabiniz guvenlik amacli alisverise kapatilmis. Beklemeden steam support ile iletisime gecmenizdr yarar var. Eger baska bisey varsa size neden oldugunu detayli sekilde aciklarlar. Daha onceki sayfalarda detayli bilgi verdim. Allah yardimciniz olsun.

Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 22 Haziran 2014; 1:13:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :( sadece bendemi oluyor bu olay ya hiçkimsemi takmaz beni "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." bir oyunu satın ala tıklıyorum bu çıkıyor arkadaşlar yardım
  • Beyler cs go yu şimdi alımmı fiyatı yükselirmi yoksa inermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Hocam steam hesabiniz guvenlik amacli alisverise kapatilmis. Steam support ile iletisime gecin.Size neden oldugunu aciklicaklar. Daha onceki sayfalarda detayli bilgi verdim. Allah yardimciniz olsun.

Saygilar.

sağolun hocam bakıcam şimdi önceki sayfalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Orijinalden alıntı: R.James Dio

Beyler buraya mı sorulur bilmiyorum ama steam konusu gördüm sorayım, off-topic olursa kusura bakmayın.

O sırada oyun oynuyormusun. Oynuyorsan eğer ondan olabilir skyrimin özelliklerine girip oyun sırasında indirmelere izin ver diye bir seçen var onu aktif edersin

Aynı sorun bende de var lanet olsun bir türlü yükleyemedim %32'de kaldım. Herkes Skyrim'e yüklendiği için mi sıraya atıyor acaba çünkü başka oyun denedim rahat indiriyor Skyrim 12 saniyede bir duruyor.

• 
Sayfa: önceki 51635164516551665167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.