Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5123. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir (3 Mobil) - 38 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.741
Cevap
2.720
Favori
21.318.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51215122512351245125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agalar hala indirimleri kötüleyenleriniz var da ne yapsın adamlar en çok ilgi gören oyunları aynı güne koyarlarsa diğer on gün ne koyacaklar? Öyle yaparlarsa da ilk gün oo indirimler çok güzel deyip sonraki 10 gün böyle yaz indirimi mi olur diye sızlanacaksınız. Yaranılmaz size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gin and tonic -- 21 Haziran 2014; 13:05:48 >
  • ukrayna ve rusyayı anladım da "Notice: Purchases made in Ukrayna can only be added to your library if you are in Ermenistan, Azerbeycan, Belarus, Georgia, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna and Özbekistan."
    Bu ülkelerde de fiyatlar böyleyken niye türkiyede daha pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: archV

-Yardımcı Olduysam ne iyi bana

1-Takım olayı:Kırmızı,Mor,Mavi,Yeşil,Pembe Benim şansıma mor cıktı en iyi takıma seçildim :P
    TakımDeğiştirmekİçin;http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token (Bosa para harcamayın)

Takımların Amacı30 kişiden 3 kişine istek listesindeki oyunlar veriliyor

2-SteamLevel;Takas kartları Steam markethttp://steamcommunity.com/market/ Bölümünden teker teker satılabilir. Veya Hepsini toplayıp Rozet oluşturabilirsiniz.Şu Oyunlardan Kart Düşer Team Fortress 2, FTL, GRID 2, Monaco, Trine 2, Super Meat Boy, Counter-Strike: Global Offensive, Ve 30 oyun Bu Oyun kartlarını birleştirdinizmi craft diye bir bölüm cıkıcak crafltadğınız zaman 1 simge 1 arkaplan vericektir ve profilinize geldiğiniz zamanda Orda rozet yaptığınız gözükücek ve Level alıcaksınız.

Kartlar nasıl elde edilir?Hangi Oyunun kartını istiyorsanız o oyunu oynamalısınız sonrada gerisi geliyor zaten

3-SummerKartları Nasıl Elde Edilir? SummerKartları 'Her 3 oy size bir Yaz Macerası takas kartı kazandıracak' İndirime girmesini istediğimiz oyunları seciyoruz her 3 oy kart kazandırıyor

Ekleme:

Her 10dolarlık alışverişte size bir Yaz kartı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 21 Haziran 2014; 13:07:35 >

• Şuan terraria çekilişi yapıyorum.

Katılmak isteyen baksın
    http://www.bilisim-uzmani.com/konu-orjinal-steam-terraria-cekilisi-1-bilisim-uzmani-com-cekilisi.html

İlgi görürse ets2 çekilişide yapmayı düşünüyorum 2-3 haftaya.
  • payday2nin dlclerle birlikte satıldığı paket var mı? four pack nooluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furki06

quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

payday 2 nin hangi dlcleri alınmalı sizce ?

+1

Ayrıca co-op için bile mi alınmaz niye vazgeçtiniz oyundan?

hocam dlcleri yazayım siz kendinize göre değerlendirin

gage sniper pack: 3 tane sniper ve müthiş maskeler var.
    gage weapon pack 2: bunda ise 3 tane lmg silah ve 4 tane bıçak var.
    gage weapon pack 1: bu dlc ise el bombası ve 3 tane silah açıyor.
    gage mod courier: eğer dlc alacaksanız kesinlikle biri bu olmalı. baya bir silah ekipmanı açıyor. en çok işe yarayanı bu.
    armored transport: 3 tane yeni silah , 2tane yeni soygun ve 6 tane yer açıyor.
    big bank: yeni çıktığı için pahalı ve gereksiz alınmaz.

benim önerilerim : gage sniper pack , gage weapon pack 2, gage mod courier

ayrıca oyunu herkes neden kötülüyor anlamadım. oyun gayet zevkli ve bu fiyata kesinlikle kaçmaz. keyifli bir oyun ki coop oynayacaksanız mükemmel oluyor.

Teşekkürler hocam Son Çıkan DLC ve soundtrack ler hariç hepsini aldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 dolarlık wallet kod satan varsa pm
  • The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
    The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Bu oyunlar serinin 1 ve 2. oyunu mu ? Director's Cut ve Edition isimlerini görünce garibime gitti. Eğer serinin çıkan tek oyunları bunlarsa satın al butonuna basıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

O kadar Payday 2 için heveslendim bütün hevesimi kaçırdınız yahu Metal Slug 3 alırım bende. Çocukluğumun oyunu

Niye kaçtı hevesin ya tam da benim hevesim gelmişti sen söyleyince kaçar gibi oldu
  • Grid hakkinda ne dusunuyorsunuz beyler? Birincisini de ikincisini de almayi dusunuyorum flash sale'dayken

• Summer kartları 0.40$ altındaysa alıp topluyorum,yakında 10tane olucak ve bişiler craft edicem.Bakalım kar edicekmiyim yoksa her zamanki gibi kasamı kazanıcak yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

arkadaslar daha dun bioshock infinite season pass %40 indirimde 12 dolar falandi simdi %50 indirimde 10 dolar. Simdiye kadar en dusuk 5$ olmus. Ne yapmaliyim alinir mi bu fiyata. BILENLER AYDINLATIRSA SEVINIRIM
    ayrica bekledigim hicbir indirim dogru durust gelmedi dishonored goty ve bioshok seson pas istiyordum gelen indirimlere bak
    Edit: bioshock triple pack i onceden satin almistim

7 saate kadar insallah cevap alirim yoksa zaten gidecek 10$

• yürü be kırmızı , son 400'e yaklaştık :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

yürü be kırmızı , son 400'e yaklaştık :-)

benim takımda mavi bizim at eşşek çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

O kadar Payday 2 için heveslendim bütün hevesimi kaçırdınız yahu Metal Slug 3 alırım bende. Çocukluğumun oyunu

Niye kaçtı hevesin ya tam da benim hevesim gelmişti sen söyleyince kaçar gibi oldu

alın pişman olmazsınız :D ben ilk çıktığında almıştım keyifli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
    The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Bu oyunlar serinin 1 ve 2. oyunu mu ? Director's Cut ve Edition isimlerini görünce garibime gitti. Eğer serinin çıkan tek oyunları bunlarsa satın al butonuna basıyorum.

Evet ikisi serinin farklı oyunları. İsimlerinin öyle olması sonradan gelen bir yama ile oyunun daha iyileştirilmesinden dolayı öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

Çoğu kişi olumsuz yorumlarda bulunmuş

Metal Slug 3'ü kesin alıyorum da şimdide Bioshock İnfinite+Season Pass çıktı ortaya Onu da mı alsam acaba

• size bir tiyo , eğer steamde level kasmak istiyorsanız, summer sale kartlarını satıp , oyun karları alıp craft edin, her craftinize 1 adet summersale card geliyor, bu şekilde tekrar onu satarak, oyun kartı alıp craft etmeye devam edebilirsiniz.

Bu şekilde oyun oynamadan level atlarsınız :-)

iyi alışverişler
  • kırmızılar 12bin geriden geldi abawww.
  • PAYDAY The Heist almayan varsa alsın. $1.5 + DLC ($1) çok uygun
  • 
Sayfa: önceki 51215122512351245125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.