Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , returnity Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 58 Misafir - 59 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51065107510851095110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Androalphus

Steam'de level nasıl kasılıyor? Level'ı nereden görüyoruz?

Level profilinde sağ tarafta gözükür. Level atlamak içinse ;http://www.tlgcntn.com/2013/12/steamde-nasil-hizli-level-atlanir/.
  • Ya o değilde bu renk takımlarında puan çalındı muhabbeti var dikkat ettiyseniz. O nasıl oluyor ya? Nasıl puan çalınıyor?
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Daha düşmez.
  • Arkadaşlar özellikle beklemeniz gereken oyunlar:
    -Skyrim
    -Left 4 Dead 2
    -Payday 2
    -CS:Global Offensive

Bu oyunlar için aman acele etmeyin.Geçen yılda bile %75 indirim yedi hepsi.Yukarıdaki oyunlar mutlaka daha da ucuzlayacaktır sabredin derim.
  • İndirimlere Mount & Blade Warband'i alarak başladım. Umarım kütüphanede yatmaz oyun. Dünden Witcher 2 ve Far Cry 3, bugünkü Daily'den State of Decay ve şu anki Community Choice'da olan Call of Juarez ile Orion'da aklımda var. Bunların 2 saati kaldı gerçi almam büyük ihtimalle iyice araştırmam gerek, sonra oynamıyorum alıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 21 Haziran 2014; 2:09:13 >
  • bircanaksay kullanıcısına yanıt
    Mount and blade Napoleonic Wars. Bu ek paket zaten Multiplayer paketi. Oyun bu paketle zevkli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeri değil ama herkes burada sormuş.

Euro Truck Simulator 2 yi satın alıp indiremeyen arkadaşlar şunu denesin. Ben o şekilde indirmiştim.

STEAM > Profili Görüntüle > Profili Düzenle > Gizlilik Ayarlarım > Herkese Açık
  • The Witcher 2 ve Call of Juarez aldım. L4D2 ve gözüme çarparsa iyi bir oyun 1 - 2 tane daha alacağım. Büyük topları sona saklıyor büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Yeri değil ama herkes burada sormuş.

Euro Truck Simulator 2 yi satın alıp indiremeyen arkadaşlar şunu denesin. Ben o şekilde indirmiştim.

STEAM > Profili Görüntüle > Profili Düzenle > Gizlilik Ayarlarım > Herkese Açık

yarım saat once indrmeye basladım sorun yok

multiplayer nasıl oynuyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

İndirimlere Mount & Blade Warband'i alarak başladım. Umarım kütüphanede yatmaz oyun. Dünden Witcher 2 ve Far Cry 3, bugünkü Daily'den State of Decay ve şu anki Community Choice'da olan Call of Juarez ile Orion'da aklımda var. Bunların 2 saati kaldı gerçi almam büyük ihtimalle iyice araştırmam gerek, sonra oynamıyorum alıp.

işte o süreç adamı yıpratıyor. yaşlandım yemin ediyorum 2 günde. Parayı iyi kullanmam lazım oyun güzel ama oynayabilir miyim? ya yarın daha güzel bi oyunda indirim gelirse ne olcak derken 8 er 8 er geçiyor saatler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motwikhan kullanıcısına yanıt
    kredi kartım yok bu sekılde alsam çok mu fark ödemiş olurum ? Dayz ve ufak çaplı 1-2 oyun almayı istiyorum ? yoksa baskasının kredi kartıylamı halletsem
  • far cry her türlü oynanır ama mount and blade şimdiye kadar oynamadıysanız belki sarmayabilir the witcher 2 de kendini oynatır hikayesi oynanılabilirlik üst seviyede tavsiye ederim diğer oyunda yorum yapamayacağım far cry3 almayı bende düşünüyorum ama oyunun sonunu biliyorum zaten alsammı almasammı diye düşünüyorum
  • Şu takım olayı nedir arkadaşlar çok kısa bir şekilde hızlı olarak açıklarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shoot5

Şu takım olayı nedir arkadaşlar çok kısa bir şekilde hızlı olarak açıklarsanız sevinirim

http://store.steampowered.com/promotion/summer2014faq/

Burayı inceleyebilir takım olayını merak edenler.
  • Call of Juarez almayan, oynamayan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.. 3 saattir aralıksız oynuyorum.. harika bir oyunmuş.. iyi ki almışım
  • Androalphus A kullanıcısına yanıt
    Dostum bende bulamamıştım ama daha sonradan buldum.Mağaza tarafına girince summer sale in altında My overview kısmı var oradan sonra seni otomatik bi takıma atıyor...
  • http://www.webtekno.com/oyun/titanfall-48-saatligine-ucretsiz.html

Arkadaşlar bu arada Titanfall originde ücretsiz.Ama 48 saat oynama süresi var.İndirmeye değermi ne dersiniz?Biliyorum harika oyun ama iileride satın almak istersem baya pahalı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Multiplayer modu acayip zevkilidir

Hocam napolyon değil de diğer kale kuşatmalarını oynadım 3 saat başından kalkamadım
  • Call of Juarez: Gunslinger oynunu isteyen ? ilk alıntılayana vereceğim.

@WinKy adlı üyeye verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 21 Haziran 2014; 3:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Call of Juarez: Gunslinger oynunu isteyen ? ilk alıntılayana vereceğim.

Ben alabilirmiyim hocam?
  • 
Sayfa: önceki 51065107510851095110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.