Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
245.811
Cevap
1.832
Favori
11.400.428
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1325 Mesaj

+1 zaten community sale de baska guzel indirim yok ki kesin cs go kazanir.l

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI H97 PC Mate İşlemci: Intel i5 4460 3.2GHz Ekran Kartı: EVGA GTX1060 6GB GDDR5 192Bit SuperClocked ACX 2.0 Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz HDD: Seagate 1TB Barracuda Sata PSU: Thermaltake Smart SP-530P 530W 80 Monitör: Philips 247E LHA Kasa: Zalman Z3 Plus Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard with Cherry MX Blue Mouse: Logitech G402 Hyperion Fury
    IPhone 5s Space Grey
  • Binbaşı
    1982 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Bu millet kafayı yemiş galiba.Arkadaş bu oyunlarla alakalı çıkan kartlar,kutular vs.Millet bunlara neden para verir hiç anlamam.Normalde bu tarz şeylerle hiç işim olmaz.Dün gittim CS Go vb. oyunlarda çıkmış olan tüm envanterdeki şeyleri satışa çıkarttım.Hemde pazar fiyatının biraz üstüne.Hepsi satılmış.120 dolara yakın cüzdana para geldi.Hayır mesela CS GO daki silah skinlerine para verip alanları bir nebze anlarımda.Bu oyunla alakalı kartları satın alanları pek anlamam.Bir işimize yaramıyor sonuçta.Steam sadece bizden aldığı komisyonla burdan iyi para kazanıyor.

kaç kart sattınız yaklaşık ve kaç saat oynamışlığınız var
    |
    |

• Binbaşı
    1766 Mesaj

İnş kardeşim. Öyle umuyoruz. Beklemedeyiz. Teşekkürler.
    |
    |
    DoomKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WinKy

quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

Umarım CS:GO bir 3.74 daha görmez.

Güzel kardeşim. Oyunu sen almış yada almamış olabilirsin. Oyunu almak isteyipde alamayan bir çok insan var. Oyunu CS GO' ya verirsin vermezsin o senin bileceğin iş. Ama en azından steam'e değilde almak isteyen insanlarıda düşünürseniz çok daha iyi olur. Alamayan insanları anlayacağınızı umuyorum... Sizin hiç mi olmadı su oyun indirime girsede alsam dediğiniz. Bu nasıl bi mantık anlayabilmiş değilim. Laf'a bak Umarım CS:GO bir 3.74 daha görmez. mişş mişş.

Neden bu kadar ağır çıktın anlamadım.Zaten sonbahardan beri yüz kere indirime soktular hala alamadıysanız beni suçlamayın.
    Dediğiniz gibi, almayan veya alamayan çok kişi olduğundan oyunun ne halde olduğunu bilmiyorsun, 3 dolara düşünce 50 tane kopya alıp her biriyle çatır çatır competitive'de hile yapanlar var.Bir hesap ban yiyince (ki şu durumda düzgün ve hızlı atılmıyor banlar) diğerine geçiyor ve oyunu ya indirimde ya da tam parasıyla almış binlerce kişiye zehir ediyor.
    Siz 3.74'e alıp, indirime girmiş skyrim gibi tertemiz oynayabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Bu 3.74 valve'in oyunu sırf f2p yapmamış gözükmek için, bu sırada da yüzbinlerce oyuncuya satarak kârını da çıkartmasıdır.
    CS:GO, reddit, youtube, vs. biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

• Binbaşı
    1325 Mesaj
    quote:

İnş kardeşim. Öyle umuyoruz. Beklemedeyiz. Teşekkürler.

Belki skyrim ile kapisir ama o da 66 .Arkadasima alacagim bende cs go

|
    |
    Anakart: MSI H97 PC Mate İşlemci: Intel i5 4460 3.2GHz Ekran Kartı: EVGA GTX1060 6GB GDDR5 192Bit SuperClocked ACX 2.0 Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz HDD: Seagate 1TB Barracuda Sata PSU: Thermaltake Smart SP-530P 530W 80 Monitör: Philips 247E LHA Kasa: Zalman Z3 Plus Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard with Cherry MX Blue Mouse: Logitech G402 Hyperion Fury
    IPhone 5s Space Grey
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Umarım CS:GO bir 3.74 daha görmez.

Güzel kardeşim. Oyunu sen almış yada almamış olabilirsin. Oyunu almak isteyipde alamayan bir çok insan var. Oyunu CS GO' ya verirsin vermezsin o senin bileceğin iş. Ama en azından steam'e değilde almak isteyen insanlarıda düşünürseniz çok daha iyi olur. Alamayan insanları anlayacağınızı umuyorum... Sizin hiç mi olmadı su oyun indirime girsede alsam dediğiniz. Bu nasıl bi mantık anlayabilmiş değilim. Laf'a bak Umarım CS:GO bir 3.74 daha görmez. mişş mişş.

Neden bu kadar ağır çıktın anlamadım.Zaten sonbahardan beri yüz kere indirime soktular hala alamadıysanız beni suçlamayın.
    Dediğiniz gibi, almayan veya alamayan çok kişi olduğundan oyunun ne halde olduğunu bilmiyorsun, 3 dolara düşünce 50 tane kopya alıp her biriyle çatır çatır competitive'de hile yapanlar var.Bir hesap ban yiyince (ki şu durumda düzgün ve hızlı atılmıyor banlar) diğerine geçiyor ve oyunu ya indirimde ya da tam parasıyla almış binlerce kişiye zehir ediyor.
    Siz 3.74'e alıp, indirime girmiş skyrim gibi tertemiz oynayabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Bu 3.74 valve'in oyunu sırf f2p yapmamış gözükmek için, bu sırada da yüzbinlerce oyuncuya satarak kârını da çıkartmasıdır.
    CS:GO, reddit, youtube, vs. biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

boşver arkadaşım sen ne söylersen söyle oyun temiz diye seni suçlarlar gerçek cs oyucuları hileciler yüzünden resmen cs go sogudu birde hile yok demeleri yokmu adam suratımıza diyorki ezilince şimdi görürsünüz diyo oyundan çıkıyor giriyor açıyor hileyi farklı olarak ezdiğin oyunu 1 veya 2 el farkla kaybediyon oyun zehir oluyor sana stres atacakken strese giriyorsun bu oyunun fiyatı 49.99 veya 59.99 olaydıda göreydim o hileyi açanları adam 20 tane cs go alıyor yeni çıkmış bir oyun parasına odan sonra banı yedikçe açıyor yeni hesap ekliyor oyunu olan yine bize oluyor :)

edit:oyumu skyrim verdim türkçe yamasıda çıkmış cs go alıp strese girmektense skyrim alın türkçe olarak zevk alarak oynayın stres atın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlı06 -- 1 Ocak 2014; 10:32:59 >
    |
    |
    Intel Core i7 9700K 3.6GHz 4.9GHz 12M 1151p/ASUS TUF Z390-PLUS GAMING/32 gb ram 2x16 Kingston HyperX Predator Black DDR4 3000 MHz CL15 Bellek / ASUS ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING/SAMSUNG 860 EVO 500 GB 2.5" SATA3 SSD 550/520/KINGSTON HYPERX FURY 120 GB SSD/Seagate Barracuda 3tb 3.5" 7200rpm 64mb/Aerocool Project P7 Co Pro Rgb Kasa/HIGH POWER 850W 80 GOLD 14CM FAN TAM MODULER GUC KAYNAGI/SAMSUNG 24" SD332 FHD 1MS 75HZ FREESYNC HDMI Gaming Monitör

• Yarbay
    2483 Mesaj
    Arkadaşlar Skyrim Türkçe yama kurmadan önce DLC'ler hariç oyunun kendi update lerini kurup sonra Türkçe yamayı da en son üstüne kursam bir sorun yaşar mıyım ?

Modlarda sikinti yasatiyor diye biliyorum ama duz oyunun uzerine yuklerseniz bir sorun olmaz ayrica oyunceviri uyumluluk programi paylasti once onu yuklemeniz gerekli.

|
    |
    Lionheart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    IPhone 5s Space Grey
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    Konuyu saptırmak gibi olmasın ama ;
    Bende böyle şeyler var.Satsam iyi para eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samibatu -- 1 Ocak 2014; 10:58:10 >

1 Dolara yakın paran olur hepsini satarsan
    |
    |
    samibatu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam
  • Binbaşı
    1529 Mesaj

Teşekkürler cevabınız için.
    |
    |
    MALTHAEL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DoomKing

Modlarda sikinti yasatiyor diye biliyorum ama duz oyunun uzerine yuklerseniz bir sorun olmaz ayrica oyunceviri uyumluluk programi paylasti once onu yuklemeniz gerekli.

Tamam hocam teşekkür ederim.Şu an ki indirimde oyumu Skyrim'e verdim.Umarım Skyrim tekrar indirime girer.
    |
    |

Arkadaşlar.... Allahını seven CS GO'ya oyunu versin. Bi alamadım düssünde alayım artık. Yardımcı olanlara teşekkürler.

CS:GO ya verdim ben de Arkadaşlar istediğiniz oyun olursa bu şekilde yazın da ona göre verelim , laf olsun diye veriyor çoğu kişi

|
    |

Eyw kardeş. Sağolasın.
    |
    |
    ömersal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALTHAEL -- 1 Ocak 2014; 11:33:35 >
    |
    |

Steam
  • Binbaşı
    1982 Mesaj
    bioshock hayırlı olsun
    |
    |

|
    |

• DH Yönetici
    6869 Mesaj
    son gün en çok satılanlar indirime girerse tekrar, kim neyi alamadıysa alabilir..
    |
    |
üniversite
Bey Azura
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,954
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.