Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sinmyeong , thementalist57 , jermines Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (7 Mobil) - 24 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu arada tosla iadeyi yapmış. Kayıt filan acmamistim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xbox One/Series yahut Dualsense'e yetecek bütçeniz yoksa yurtdışından Gamesir t4pro yahut g4pro bakın derim. 200-250 lira aralığındaydı bu ikisi 1-2 ay evvel (tabi dolar 1 liradan fazla arttı, şimdiki fiyatını ona göre hesaplayın).

Ergonomik açıdan F710 ve benzeri gamepadlerden daha başarılı Gamesir. Tuş basım ve deadzone hususunda da pek çok yan sanayi gamepadden daha iyi iş çıkarıyorlar. (MSI'ın gamepad'i de fena değil aslında ama onun kablosuzu çok pahalı)

Kalite olarak orjinal Xbox One gamepad veya dualsense kalitesi beklemeyeceksiniz ama.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hem iadeyi yatırmadılar hem kartımı başka birine teslim etmişler Allah'ım ya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Monster Pusat kullanıyorum ben de. 1 seneden fazla oldu henüz bir problem yaşamadım. Bütçesine göre performansı gayet iyi. Tabi paranız varsa Xbox gamepadi almak lazım ama o kadar para veremem diyorsanız Monster Pusat a da bir bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 15 Kasım 2021; 20:21:31 >
  • Steam de olası bir toplu fiyat güncellemesinde kalp krizi yaşamamak isteyen arkadaşlar önden Fanatical de ki fiyatlara bakabilirler. Adamlar kurları sürekli güncelliyorlar ve herhangi bir güncelleme de o fiyatlardan almamız muhtemel. Yine de umarım güncelleme gibi bir olay olmazda en azından indie yapımları güzel fiyatlardan alabiliriz. Ülkemiz pazar anlamında pek etkili olmasa da en azından pek çok firma için ilgi çekiciydi ama kur artışları ve elimizden her gün giden alım gücümüz yüzünden bu ilgi çekicilikte kalmayacak. En üzüldüğüm tarafta ülkede iyi kötü güzel oranda kütüphane oluşturma ve orijinal oyun alma kültürü oluşmuştu. Umarım bu pahalılık insanları korsana 2015 öncesi gibi büyük bir kitle olarak döndürmez...

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir oyundur, öneririm. Ben çok zevk alarak oynamış ve bitirmiştim. Birincisine göre oynanışı da daha güzel.

• koeishto kullanıcısına yanıt
    Metal slug oyunlarını da severek oynamıştım. Bu oyunu seveceğimden eminim artık indirimde değerlendircem teşekkür ederim

• Halo nun multiplayer i cikti. Steam veya gamepass dan indire bilirsiniz. (oyunun multisi free to play)

• Her gün fiyatlara zam yapılacak diyen arkadaşlar sakin olun. Zaten az olan oyunsever insanları galeyana getirmeyin. Özel fiyatlandırma devam eder. Steam elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Tabi Epic Games için de geçerli bu durum. Yeni çıkacak oyunlar etkilenir ama gidipte çıkış fiyatlarını 600-700 TL yapmazlar. Yoksa zaten az olan satışlar iyice düşer. Türkçe dil destekli oyunların sayısı da az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 15 Kasım 2021; 22:31:15 >
  • D. kullanıcısına yanıt

kablosuz x input olarak kullanılabiliyor mu hocam. gamesir ile arasında kaldım almayı düşünüyorum

• Halo çıktı BF nin helvasını yeriz artık 😃

• Onvious kullanıcısına yanıt

Deneyelim bakalım.

• Allah aşkına arkadaşlar şu klas farkına bakın her şeyden önce :)

• Steam'de Outriders 95.37 ₺ ye düşmüş indirimle fiyatı. F/P olarak sizce değer mi satın almaya. Oynanış grafik ve optimizasyonu nasıldır ? Oyunu oynayan arkadaşların görüşlerini öğrenmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertKabuk kullanıcısına yanıt

Soldakinin fiyatına sağdakinden iki tane alınıyor bu arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: konays

Soldakinin fiyatına sağdakinden iki tane alınıyor bu arada :)

Kaliteyi ucuza alamazsın hocam.

• SnavS kullanıcısına yanıt

Fiyatına göre kıyaslanması daha mantıklı bence hocam. Xbox gamepadi f710 dan kesinlikle çok daha iyi bir gamepad fakat birinin fiyatı diğerinin iki katı. Bunu göze alarak değerlendirmek gerekir bence.

• Kullanılıyor. Yalnız benim kullandığım model satıştan kalkmış. Pro modelini çıkarmışlar. O nasıldır, bir sorunu var mıdır bilmiyorum.

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Controller Companion sağ olsun ben de Xbox kolumla hiç istifimi bozmadan PC'de dolaşıyorum. Hatta kontrol şemasına o kadar alıştım ki klavyeye bile gerek duymuyorum. Gamepad ile hızlıca yazabiliyorum.

Bu arada ben de Xbox kolunu tavsiye ederim. Gerçekten çok başka bir kalitesi var. 300 TL'ye gamepad almaktansa bir 300 TL daha ekleyip Xbox kolu alın derim. Gerçi fiyatı salladım, çok hakim değilim. 2019 black fridayde 200 TL civarına aldığımdan beri fiyatlarına çok bakmadım.

• SertKabuk kullanıcısına yanıt
    8. nesil kola 859₺ diyorlar doğru mu? 2 yıl önce 285 liraya almıştım inanılmaz bir şey. aşırı rahat. her oyunu kolla oynamaya çalışıyorum. klavye zorunluluğu yoksa öncelik kol oluyor. bir de düzgün pc koltuğu alsam yaya yaya oynayacağım da. oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.