Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13790. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (5 Mobil) - 39 Masaüstü10 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
349.741
Cevap
2.720
Favori
21.318.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ubisoftta forward kodu ile indirim sağlanıyormuş bu kod acaba r6 da oyun içi kredi alımında geçerlimidir deneyen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-36874ECEA

ubisoftta forward kodu ile indirim sağlanıyormuş bu kod acaba r6 da oyun içi kredi alımında geçerlimidir deneyen varmı

Oyun için paralarda ve ön siparişlerde geçerli değil hocam, kural ve şartlarda yazıyor. DLC'lerde geçerli.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Geçmiyor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Wildlands mı breakpointmi tavsiye edersiniz atek başıma oynacağım bide hangi paketi almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft indirimler bitmeden beğendiğiniz oyunları kaçırmayın arkadaşlar özelikle far cry 4 epic kuponla yakalanmıyor 79 tl gibi fiyatla indirim oldu hep

45 tl 6 oyun aldım bendeki eksik oyunlardı almak isteyen varsa fikir olsun diye paylaşıyorum.

not: A.C. Black Flag daha önce ücretsiz verildi ben kaçırdım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Steam de Bandai Namco indirimleri başladı ve bilin bakalım yine hangi oyun indirim görmemiş: Dark Souls Remastered! Anlamıyorum yahu bu oyun 2 seneye yakındır indirim almıyor ve bilinen bir sebebi de yok...

Ayrıca bir şey almanızı da önermem haftaya perşembe Steam Yaz İndirimleri başlayacak.

İndirimler için: https://store.steampowered.com/sale/bandainamcopublisherweekend2021

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Japon firmalarında aynı sorun var maalesef. Devil May Cry HD Collection da kaç indirim dönemini pas geçmişti.

• NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER DİP FİYAT %90 14 TL !!

https://store.steampowered.com/app/633230/NARUTO_TO_BORUTO_SHINOBI_STRIKER/

• quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Wildlands mı breakpointmi tavsiye edersiniz atek başıma oynacağım bide hangi paketi almalıyım

Breakpoint GoldDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Steam de Bandai Namco indirimleri başladı ve bilin bakalım yine hangi oyun indirim görmemiş: Dark Souls Remastered! Anlamıyorum yahu bu oyun 2 seneye yakındır indirim almıyor ve bilinen bir sebebi de yok...

Ayrıca bir şey almanızı da önermem haftaya perşembe Steam Yaz İndirimleri başlayacak.

İndirimler için: https://store.steampowered.com/sale/bandainamcopublisherweekend2021

Dark Soul Remastered'i Adam bize Yemin etmiş . İndirimsiz alacaksiniz diye harbi buneya

• HEMRES-42 kullanıcısına yanıt

AC Black Flag ne ara ücretsiz verildi hocam? 3 yıl önce falan olmalı hatırlamıyorum çünkü.

Bir daha böyle fırsat gelmez o zaman alayım madem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

AC Black Flag ne ara ücretsiz verildi hocam? 3 yıl önce falan olmalı hatırlamıyorum çünkü.

Bir daha böyle fırsat gelmez o zaman alayım madem.

12 aralık 2017 tarihinde vermişler ubisoft çok güzel indirim var eski oyunlar zor alıyor bu fiyata AC Black Flag daha önce 60 tl istiyordu. 80 tl üstü oyunlar epic kuponla filan alınıyor

https://www.donanimhaber.com/Assassins-Creed-iV-Black-Flag-PC-icin-ucretsiz--95844

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Steam de Bandai Namco indirimleri başladı ve bilin bakalım yine hangi oyun indirim görmemiş: Dark Souls Remastered! Anlamıyorum yahu bu oyun 2 seneye yakındır indirim almıyor ve bilinen bir sebebi de yok...

dark pictures anthology oyunlari cok iyi

• bu oyun hiç tutmadı ya. çıkalı 10 ay oldu %70 indirim almış

• İmmortals fenyx rising ubisoft connectden ana oyun ve season pass olarak alan arkadaşlara sorum şu oyun 130 ₺ nın hakkini vermekte midir alip almama konusunda kararsızım bu fiyattan daha dip fiyata düşmesi uzun zaman alacaktır da bu fırsatı değerlendirmek uygunmudur yoksa az daha beklemekte fayda var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucittesla

İmmortals fenyx rising ubisoft connectden ana oyun ve season pass olarak alan arkadaşlara sorum şu oyun 130 ₺ nın hakkini vermekte midir alip almama konusunda kararsızım bu fiyattan daha dip fiyata düşmesi uzun zaman alacaktır da bu fırsatı değerlendirmek uygunmudur yoksa az daha beklemekte fayda var mi ?

Ben alıcaktım aslında ama Ubisoft oyunlarının Gamepasse eklenme durumu falan bundan dolayı ve bir sürü oynamadığım oyun olduğundan dolayı + oyun daha yeni bir oyun olduğundan dolayı oyunu satın almama kararı aldım muhtemelen Gamepasse eklenirse ordan oynarım ya da en kötü Ubisoft+ üyeliği alır 1 aylık ordan oynarım diye düşünüyorum iki seçenek de mantıklı açıkcası.

Oyunu ben baya beğendim bu arada demoyu denemediysen deneyebilirsin.

+Ek olarak ben daha önce Ubisoft oyunlarının kendi storesi tarafından böyle indirimler yapıp + kupon falan verdiğini görmedim yani bu kadar dip fiyatlarda görmedim özellikle yeni oyunları eskiler hep ucuzdu zaten de yeni oyunlar %50 ve altına alınabiliyor, bu da insana oyunların Gamepasse ekleneceği konusunda olumlu güçlü bir izlenim bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 18 Haziran 2021; 22:27:8 >

• Impakt kullanıcısına yanıt

oooooooo %90!!!!!!!!!!!!

sanırım deluxe alabilirim bunu

naruto diyince akan sular durur

• D. kullanıcısına yanıt

symphony of the night dahil mi acaba bu pakete?

• DreaMale kullanıcısına yanıt

hocam alacaksanız muhakkak deluxe alın. ama bence almadan önce bir iki gameplay videosu izleyin. fighting oyunundan ziyade moba gibi bir oyun ve biraz enteresan açıkçası naruto serisinin büyük hayranı olmama rağmen bana hitap etmiyor bu tür.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.