Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Word Card ile oyum alımında belli yüzde puan veriyor deniyordu. Oyun alır almaz mı veriyor bir süre sonra mı veriyor. Cyberpunk 2077 aldım az önce puan vermedi.

Bu arada komisyon oranını yükseltmiş banka anlaşılan. 139.20 TL ödeme için 6.28 TL komisyon almış. 145.48 TL görünüyor ödemem

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

işlem provizyona düşer düşmez world mobilden bakabilirsin ne kadar verdiğine orada gösteriyor

Kampanya şartlarında puanlar 4 hazirana kadar yüklenecek yazıyor. Bi de World uygulamasında kampanyaya katıl butonuna tıkladınız mı? Orda gösteriyor ne kadar gelceği. Bende aldım cyber, 144,97 tl kesmiş benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 31 Mayıs 2021; 12:38:5 >
  • Death stranding çok başka bir oyun eğer başlangıçta biraz sabrederseniz ilerleyen saatlerde eğlenceli hale geliyor ilk başlarda kısıtlı kargo ağırlığı,her yere yürümek falan sıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Aldım gittim hocam sağolasın hikayesi iyi olsun oynanış, mekanik herşey geri planda benim için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Almaya karar verdim hocam sağolasın.

• Aldım hocam sağol.

• falldownnn F kullanıcısına yanıt
    Ben oynarım hocam ne çileli oyunları bitirdim gık demedim iki bug, saçmalık görünce kapatanlardan değiliz neler neler oynadık bunlar başyapıt :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Kampanya şartlarında puanlar 4 hazirana kadar yüklenecek yazıyor. Bi de World uygulamasında kampanyaya katıl butonuna tıkladınız mı? Orda gösteriyor ne kadar gelceği. Bende aldım cyber, 144,97 tl kesmiş benden.

Benim okuduğum mesajlarda word mobil uygulamasından söz edilmemişti o sebeple ben o uygulamayı hiç açmadan aldım alacağım oyunu

World sahiplerinin bunu bildigi dusunulerek bahsedilmemiştir. Çünkü world yillardir boyle. Alisveristen sonra da katila bassaniz da oluyodu galiba emin olmamakla birlikte.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

World sahiplerinin bunu bildigi dusunulerek bahsedilmemiştir. Çünkü world yillardir boyle. Alisveristen sonra da katila bassaniz da oluyodu galiba emin olmamakla birlikte.

Yalnız ben şimdi uygulamaya baktım kampanyalar arasında burada söz edilen kampanya ile ilgili bir kampanya göremedim.

• İşin kötü yanı bütün World Card sahiplerinin katılabileceği bir kampanya değildi. Müşteriye özel kampanyaydı. Yani World Card sahibi olsanız bile uygulamada kampanya çıkmamışsa size bu kampanya tanımlanmamış demektir.

@Noctivagant

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 31 Mayıs 2021; 14:5:4 >
  • evet şimdi bida baktım @Tranquillity 'nin dediği gibi kampanya kişiye özelmiş. Sizde gözükmüyorsa malesef faydalanamazsınız hocam. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

İşin kötü yanı bütün World Card sahiplerinin katılabileceği bir kampanya değildi. Müşteriye özel kampanyaydı. Yani World Card sahibi olsanız bile uygulamada kampanya çıkmamışsa size bu kampanya tanımlanmamış demektir.

@Noctivagant

Anladım. Sağolun. Neye göre belirleyip veriyorlar katılma hakkını acaba merak ettim.

Kart kullanımına teşvik etmek amacıyla yapılıyor bunlar hocam. Aktif bir şekilde kartı kullanıyorsanız fazla kampanya yapılmıyor, en azından benim gördüğüm bu şekilde.

• shad0w kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim kişiye özel kampanya değil babamın kartında da benim kartımda da çıktı çünkü, yurt dışı alışverişi diye geçiyor kampanya adı. Bugün son gün, "Yurt dışı ve dijital platform alışverişlerinde 100 lira worldpuan" yazıyor kampanya adı olarak. Bir tekrar bakın world mobil uygulamasına eğer bu kampanyayı görürseniz katıl tuşuna basın önceki harcamaları da görüyor. Yalnız dediğim gibi bugün son günü.

• Lj.23 kullanıcısına yanıt

Kampanya koşullarına bakarsanız kampanya seçili müşterilere özeldir diye bir ibare var.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt

Doğru diyorsunuz, varmış. İncelememiştim 2 kartta da kampanya olunca herkeste var zannettim.

• shad0w kullanıcısına yanıt
    Steam içinden Bakiye alsam yine olur mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.