Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DreaMale Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 58 Misafir (12 Mobil) - 47 Masaüstü12 Mobil5 Android
5 sn
274.445
Cevap
2.145
Favori
13.986.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10712
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2753
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1863
  • Favoriye Eklediklerim 2192
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4033 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2753 mesaj) Noctivagant (2517 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (114326 mesaj) Mobil (36102 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9381 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (126 mesaj)
  • @
396 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4855 Mesaj

Merhaba arkadaşlar bayadır bu konuya uğramıyordum. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi konusunda bu konudan da hatırladığım @R-10 hocamla 2 ay gibi bir süre geçirip dün itibariyle 3060ti yakalayabildim.

Birkaç sayfa okuma fırsatı buldum konuyu, aylar değişiyor ama EA'ya sövmeler asla bitmiyor. Yeni çıkacak F1'e de dünya fiyat biçmişler. Biz eski sürümlerden devam artık.  

• Binbaşı
    1555 Mesaj

Bir firma eski oyunu düşük fiyattan listelerken, yenisini yüksek fiyatlandırma ile listeliyorsa muhtemelen Avrupa ve Amerika'da yaşayanların TL ile alışveriş yaptığını tespit ettiği için oluyordur.

Steam bu işi biraz zorlaştırdı ancak hala mevcut ödeme imkanları ile geçiş yapılabiliyor. Bu yüzden özellikle çok satan oyunlarda artık düşük fiyat beklemiyorum, beklemediğim için düşük fiyat görürsem de mutlu oluyorum.

Güncel kura göre değişim yapan firmalar da yok değil ancak dediğim gibi fiyatlandırma avantajını kullanan yabancılar daha fazla gözlerine batıyor. Arjantin ve Rusya işlerine gelmiyor çünkü hem ödeme yöntemi bulmakta zorlanıyorlar hem de bazı oyunlarda dil kilidi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 16 Nisan 2021; 17:0:12 >
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    6845 Mesaj

Aldık bakalım hayırlısı olsun. 

http://store.donanimhaber.com/f6/54/95/f65495e7a23ffb5f76490176bcc9be8b.jpg

• Yarbay
    8622 Mesaj

EA oyun dünyasının en nefret edilen firması olma yolunda hızla ilerliyor .

|
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Dün Humble Store üzerinden Control Season Pass aldım ve para hesabımdan çekilmesine rağmen bir gündür "We are waiting for the merchant to accept your payment." yazıyor. Neyi bekliyorlar anlamadım. Para bunlara ulaşmadıysa nereye gitti? Humble Support'a yazsam yardım ederler mi?

Harcama hesap ekstrene/dönem içi işlemlere düştü mü yoksa provizyondaki işlemlerde mi?

Provizyondaki işlemlerdeyse kesin olarak hesabından çekildiği anlamına gelmez. Eğer provizyondaysa bankanı arayıp bir teyit ettir derim. Yok eğer hesap ekstrende ya da dönem içi işlemlerde görünüyorsa Hımbıl'a bi sor.

Sanırım Hımbıl Türkiye'ye çok sert politikalar yürütmeye başladı. Kaç yıllık hesaplara dandik bir bundle yüzünden hesap doğrulama yapma, ödeme onayı geciktirme hatta hoşuna gitmediyse ödemeyi/hesap doğrulamayı onaylamayıp hesap kapatmaya falan başladı son 1 yıldır. İngiltere'deyken açtığım multi hesabımı hiçbir sıkıntı olmadan kullanıyorum ama geçenlerde Train Simulator Bundle'ı Türk hesabımdan almıştım ve hesap doğrulama yaptırdılar. Oysa ki 2012-2013 yılından beri kullanıyorum ana hesabımı. 8 yıllık hesaba da hesap doğrulama yapmazsın değil mi? Millet eski üyelere sadakat bonusları, avantajları falan sağlar, bunlar banlamak için uğraşıyor  

• Teğmen
    103 Mesaj

epic games de verilen deponia the complete journey ayrı bir oyun mu yoksa tüm deponia oyunlarını içeriyor mu çok karışık geldi bana anlayamadım bilgisi olan var mı ?

• Yarbay
    3531 Mesaj

Deponia Doomsday oyunu hariç diğer 3 oyunu içeriyor.

Doomsday ana oyunların hikayesine alternatif son ve farklı yeni hikayeler sunuyor.

|
    |
    jr.Harden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj

teşekkür ederim hocam şimdi anladım :)

|
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj

Gamersgate güzel indirimler var (RDR2 ve Planet Zoo için en azından)

Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım kötü bir deneyimi olan oldu mu?

https://tr.gamersgate.com/

• Binbaşı
    1146 Mesaj

Mortal kombat 11 bütün Dlc'lerin olduğu paket. en büyük indirimi:

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/518699&utm_source=SteamDB

--

@firtik RDR2'yi steam key olarak vermiyor Rockstar launcher keyi veriyor, çok da bi esprisi yok hocam. Steam'de 200 TL'ye düşüyor indirimlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 16 Nisan 2021; 20:38:14 >
  • Yarbay
    4770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Mortal kombat 11 bütün Dlc'lerin olduğu paket. en büyük indirimi:

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/518699&utm_source=SteamDB

--

@firtik RDR2'yi steam key olarak vermiyor Rockstar launcher keyi veriyor, çok da bi esprisi yok hocam. Steam'de 200 TL'ye düşüyor indirimlerde.

Gamepad olmadan oynanır mı rahat?

• Binbaşı
    1146 Mesaj

Bence oynanmaz hocam klavyeyle. İşkence olur gamepadsiz.
    |
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1555 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: firtik

Gamersgate güzel indirimler var (RDR2 ve Planet Zoo için en azından)

Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım kötü bir deneyimi olan oldu mu?

https://tr.gamersgate.com/

Ödeme yapılamıyor.

Yıllar önce ödeme sağlayıcıları ile davalık oldular, hala ödeme ekranı görünmüyor. 4 yıldır değişim yok  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 16 Nisan 2021; 20:40:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    4770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Bence oynanmaz hocam klavyeyle. İşkence olur gamepadsiz.

Öneriniz var mı acaba uygun fiyatlı?

• Binbaşı
    1146 Mesaj

bildiğim kadarıyla uygun fiyatlı doğru düzgün gamepad yok hocam şuan piyasada. eskidendi uygun fiyata gamepad. 100-200 TL'lik gamepadler elinizde kalır.

|
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Öneriniz var mı acaba uygun fiyatlı?

Alıntıları Göster

https://tr.aliexpress.com/item/32931574343.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.250a2e0ePtbpMa

bende bu konudan aldım tavsiyeyi, aliexpressden güzel bi kupon yakalarsam almayı düşünüyorum.

8 bin sipariş, 3.400 yorumda 4.9/5 yıldız

• Binbaşı
    1301 Mesaj

Valheim hiç indirim gördümü?

The Forrest 12,80TL STEAM

• Yarbay
    6563 Mesaj

bildiğim kadarıyla görmedi

|
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7938 Mesaj

Humble, ign'e satıldığı gün bitti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7938 Mesaj

Mayıs'ta epic kuponuyla 20 liraya düşer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.