Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: QRX , Sinmyeong , insomnia04 , jr.Harden , ersno Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (18 Mobil) - 16 Masaüstü20 Mobil14 Android
5 sn
277.108
Cevap
2.174
Favori
14.191.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 46 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10764
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2220
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2582 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116341 mesaj) Mobil (36527 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9466 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (324 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3546 Mesaj

Shadow Tactics %90 indirimle 6 TL şuanda.

Bu tarz oyunları seviyorsanız kaçırmayın derim.

• Yarbay
    4984 Mesaj

Hatırlatmakta fayda var, Epic'te ücretsiz olarak verilmişti. Oradan almış olabilirsiniz, kontrol edin derim.

|
    |
    Lord De Seis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hatırlatmakta fayda var, Epic'te ücretsiz olarak verilmişti. Oradan almış olabilirsiniz, kontrol edin derim.

Bende vardı zaten ben olmayanlar için yazdım. 6 TL bedava gibi bişey zaten.

|
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

FIFA 21 - Playstore bildiğim en ucuz bu var. daha ucuzunu bilen varsa yazar zaten.

Dip fiyat olması gerek. Başka hiçbir yerde daha aşağısını görmedim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1027 Mesaj

arkadaşlar kıyıda köşede bir indirim kodu kupon kodu vs yok mu? insurgency sandstorm alacaktım 25 tl eksik

|
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    MGS 5 definitive experience aldım önce ground zeros oynadım 1 bölüm varmış zaten 1 saatte bitti çok kısaymış ground zeros şimdi phantom pain indiriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4984 Mesaj

Ben de alamıyorum. Mafia’yı aldık zorlarına mı gitti acaba Kartı mı blokladılar anlamadım.
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Ben de alamıyorum. Mafia’yı aldık zorlarına mı gitti acaba Kartı mı blokladılar anlamadım.

Benim banka kartlarımda dahil tüm kartlarıma red veriyor Humble Bundle bu ne rezil bir ödeme sistemidir anlamıyorum.

|
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj

Oyunun Türkçe dil desteği de varmış, oyunu oynayan var mı? Stronghold Crusader’i severek oynayan birine hitap eder mi?
    |
    |
    Lord De Seis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1818 Mesaj

Şu günlerde Shadow Tactics'i oynuyorum ve şunu söylemeliyim ki o fiyat bedava resmen bedava. Ori'nin ilk ve ikinci oyununda nasıl Moon Studios övülüyorsa Shadow Tactics ve Desperado 3 de yine aynı kalite çıtasını yükselten oyunlar ve bu oyunları yapan Mimimi Games de övülmeli. Her bir bölüm kendi içinde çok çeşitli ve bölüm dizaynları her türlü istediğiniz taktiği destekler nitelikte. Özellikle Klei'nin Mark of The Ninja'sına aşırı benzettim bu çeşitli taktiksel bölümleri sayesinde. Shadow Tactics de de 9 saati devirdim ve müthiş zevkli. Kesinlikle şu aralar oynayacak oyun arayanlara hatta gizlilik türünü sevenlere öneriyorum.

@Recaizade-i Nabizade Hocam Stronghold Crusader dan çok farklı oyunlar. O tarz bir strateji oyunu değil Shadow Tactics. Daha her bölümde 2 veya daha fazla karakteri kontrol ettiğiniz ve birden fazla amacı gerçekleştirdiğiniz güzel bir gizlilik taktiksellik oyunu. Strateji soslu tabi :) Merak ediyorsanız Desperados 3'ün oynanışına bakabilirsiniz, zaten aynı ekip yaptı her iki oyunu da.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f6/07/b0/f607b0d6f79170dcaffcea600a40da20.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/34/20/f0/3420f0854b5fec4742ccb89216901f95.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Recaizade-i Nabizade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    211 Mesaj

Hocam bu yazdıklarınızdan sonra oyunu almamak olmaz, şimdi alacağım :) Türkçe dil destekli güzel oyun bulmak bu kadar zorken böyle güzel bir oyunu bu fiyata kaçırmak olmaz :) Bilgi verdiğiniz için hem size hem de indirimi haberdar eden arkadaşa teşekkür ederim :)
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1566 Mesaj

Fanatical'i FANDOM satın almış. Umarım İGN aldıktan sonra Humble Bundle'nin başına gelenler Fanatical'in de başına gelmez. Aralıklarla güzel bundleler çıkıyor Fanatical'de bunu da kaybedersek kötü olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj

Control Steam keyini alacak olanlar kaça satacak acaba  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hauntblast -- 24 Şubat 2021; 22:32:8 >
  • Yarbay
    11190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hauntblast

Control Steam keyini alacak olanlar kaça satacak acaba  

50 liradan satarlar büyük ihtimalle. Fazlası gereksiz olur.

• Yarbay
    3451 Mesaj

anthem iptal edilmis.

studyo , dragon age ve mass effect odaklanmis durumda

umarim bu 2 oyun da patlamaz

• Binbaşı
    1818 Mesaj

EA stüdyoları altında çıkan herhangi bir oyunun "iyi" çıkacağına inancım çok çok düştü. Olsa olsa Jedi Fallen Order gibi ortalama olur ki o bile EA'in kasaplığından nasibini her türlü almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Şubat 2021; 23:5:54 >
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3451 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

EA stüdyoları altında çıkan herhangi bir oyunun "iyi" çıkacağına inancım çok çok düştü. Olsa olsa Jedi Fallen Order gibi ortalama olur ki o bile EA'in kasaplığından nasibini her türlü almıştı.

hocam ilginc bir sekilde bioware in beceriksinizliginin EA ile alakasi yok. hem anthem hem de andromeda icin EA devasa zaman ve para vermesine ragmen bioware 2 oyunuda 1yil dan kisa bir surede yapti.

EA in en buyuk hatasi bioware i adam akilli denetlemiyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Öyle demeyin hocam benim It Takes Two'dan umudum var.   

|
    |
  • Binbaşı
    1818 Mesaj

@Onvious Sanmam hocam. EA, kendi çatısı altında çıkan bir oyuna para ve zaman verir doğrudur ama elinde makasla da başlarında her zaman bekler. Microsoft'u bu stüdyoları denetleme konusunda zamanında gömerlerdi ama en azından Microsoft böyle oyunları kendi şirket mantıklarına göre kesip biçmez iyi oyunlar çıkartırdı, hala da çıkartıyor. EA bu kasap mantığı ile kendi çatısı altında ki her projeyi mahfetti, hala da bu potansiyelleri var. Ama umarım ben haksız çıkarım da yeni Mass Effect ve Dragon Age oyunları iyi çıkarda hem EA hem de özellikle Bioware adına seviniriz çünkü onlarında EA mezarlığına gitmelerine çok üzülürüm.

@The Frost It Takes Two oldukça iyi çıkacaktır hocam ama onun da sebebi Josef Fares'in inadı ve açıksözlülüğünden dolayıdır bence  

• Binbaşı
    1566 Mesaj

Anthem'i zamanında ekran kartının yanında hediye vermişlerdi. Hiç oynamak nasip olmadı. İyiki de oynamamışım yazık oldu oyuna potansiyeli çok iyi olabilecek bir oyunu mahvetti EA bu kaçıncı oldu artık yazık günah..

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,966
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.