Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , Bernarrd , Vommel , Roronoa Zoro Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Terraneo

Dayz zam yemiş.

Ölü oyun zaten yese ne olur yemese nolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Darısı 5in başına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Hal böyleyken zor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Darısı 5in başına

Sizi rahatsız eden ne ki darısı 5'in başına diyorsunuz. Beğenmediniz bir ürünü kullanmak zorunda değilsiniz, kimse de sizi kullanmaya mecbur edemez ama o oyunun online'ını oynayan bir sürü insan var. Siz kullanmıyorsunuz ya da hoşlanmıyorsunuz diye başkalarının elinden niye alınmasını istiyorsunuz

• 2013den beri aynı oyun. insanlar yeni oyun istiyor. bu oyuna ilgi azalmayınca da yenisini çıkarmıyorlar.

• Yeni oyun şuan zaten yapım aşamasındador, 2 3 sene içinde göreceğimiz düşünüyorum.

• Yalnız şu an GTA Online apayrı bir macera olmuş durumda. İyi anlamda. Hani içinde 60$ fiyat etiketini 4-5'e katlayacak içerik var ve hala da içerik gelmeye devam ediyor. Üstelik görünen o ki Rockstar RDR Online'ı da GTA Online gibi bir hale getirme hedefi var. Darısı 5'in başına denmiş ama o tren çoktan kalktı, GTAO kendi başına apayrı bir şeye dönüştü. Zor yani öyle desteği kesme felan. GTA 4 den GTA 5'e geçiş gibi devrimsel bir şey olmadığı sürece de sanmam GTA 6 Online diye bir şey olsun. GTA 6 da aynı RDR 2 gibi GTA 5 altyapısını kullanırsa Online'ı da 6'a göre güncelleyip tekrardan salarlar.

Ayrıca Forza Horizon 4 de 6 gün sonra çıkıyor ama ortada ne fiyat var ne bir şey. Keşke Microsoft çabucak fiyatı salıp önyüklemeyi açsa da görsek bir Steam de Forza keyfini Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• 2-3 sene içerisinde gta5 10 senelik olacak. 10 sene. 10 sene aynı oyunu dayadılar. ps3te çıktığı zaman oynamaya başladım, ps4 için de pc için de satın aldım. yaklaşık 5 sene kadar oynadım ama oyun dediğin de bir yere kadar. 10 sene 1 oyun gider mi?

• Valla bende ilk çıktığında ps3 e aldım sonra pc ye alıp devam ettim 4 defa ban yedim tekrar aldım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] sürekli güncelleme geliyor sürekli yeni arabalar yeni soygunlar geliyor online'a 10 senedir aynı kalan bir oyun değil gta online.

• Bugia B kullanıcısına yanıt

ne kadar yeni içerik gelse de yaptıkların genel itibariyle hep aynı. oyun aynı bir kere. 8 senedir piyasada olan bir oyun bu. beni bir süre sonra sıktı. nereden baksan 3 senedir bilgisayara yüklemedim bile. zaten artık kafam online oyun da kaldırmıyor. bana hikaye lazım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• FiveM denemenizi tavsiye ederim :D real arabalar ın olduğu servarlar var drift modları falan çok zevkli. yeteneğiniz varsa RP servarlarınıda deneyebilirsiniz

• @ali_0017 Hocam bende aynen sizin gibi düşünüyorum. Online içerikli, Multiplayer vs oyunlar beni de pek sarmıyor hani arkadaşlarda var ama sarmıyor nedense. Ama 10 yıl olmasına rağmen bu adamlar en yüksek kar marjlarını 2020 de açıkladılar ve her ay da mikro ödemelerdir vs deli gibi para kazanıyorlar. Bende isterim devrim niteliğinde yeni bir şey gelsin ama Rockstar GTAOnline ve RDROnline ile oyun sektöründe kendi pazarlarını çok güzel oluşturdular. Kolay kolay bırakmayacaklardır. Öyle ki bence bu adamlar 7-8 yılda bir efsane bir oyunla beraber o oyunun da online modunu getirip bir 7-8 yıl o modu destekliyorlar. Zor bu modeli bırakmaları.

• PC tarafında GTA 5 oynayıp online'dan nasıl zevk alabiliyorsunuz ki? Konsolda oynasanız hilesiz olur tamam da PC'de hileye bile bile göz yumuyorlar.

• Bir üstteki mesajla arkadaş açıklamış :)

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

mafia definitive editiondan ümidi kestim. artık oyunu oyamayacağıma kanaat getirdim.

beklediğim oyunlar, kena, sifu, indiana jones. umarım daha çok hikayeli oyun çıkar da alıp oynarım.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    İçerik ne var ben mi bulamıyorum. Aynı görevler karşıma çıkıp çıkıp duruyor.
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bu nedir ya düşman şeyine der gibi :)) 😂

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bunlar normalinden de beter. Ölümsüz olup öldürenler olunca session değişiyoruz düzeliyor. Ama bu tarz şeylerde oyunu komple kapatıp açmak gerekiyor:D
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.