Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (5 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil
5 sn
271.044
Cevap
2.117
Favori
13.604.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10645
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2718
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2163
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4009 mesaj) Johnny Silverhand (3323 mesaj) XanthiN (2718 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111279 mesaj) Mobil (35685 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9243 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    100 Mesaj

o kadar mı kötü... Peki Wildlands nasıl? Bende DV2 de var ama sarmıyor artık. Başka önereceğin şu 60 tl lik kupon giderse dahada üzülürüm bro :)
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Gamming X99A / İntel 5820K 4.5 GHZ / MSI 1060 3 GB Gaming X / Kingston Predator 24 GB Ram / M2 WD 240 / OCZ 240GB SSD / TSB P300 2TB HDD - WD 1TB HDD / Corsair 400C / Corsair H110 / Xigmatec Modüler 600w / ViewSonic VX2776 ve PS4 çay eşliğinde :)
  • Yarbay
    3876 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Vurdulu kırdılı oyun sevmiyorum artık kafa kaldırmıyor, film izler gibi oyun oynamak istiyorum. O zaman tavsiyeniz yönünde Odyssey alıyorum hocam teşekkürler.
    Daha uzun film izlemek isterseniz Yakuza'yı önerebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Hocam şöyle bir sorum var size ben diyelim Hitman 2'nin 20.50 TL olan oyununu aldım sonra gittim HITMAN 2 GOTY Legacy Pack olanını da aldım diyelim yani 6.4 TL. Toplamda 27 TL'ye Hitman 1 ve 2'ye sahip mi olmuş oluyorum? Doğru mu anladım acaba?
    Dostum bende tüm içeriğine sahip olmak istiyorum. Anlattığınız şekilde alırsam Hitman 1 ve 2 nin tüm içeriğine sahip oluyor muyum? Anlattığınız gibi mi satın aldınız siz?

Hitman 2 Standart Edition 20.50 TL
    HITMAN 2 GOTY Legacy Pack 6.40 TL

Üstteki ikisini alınca tüm dlc içeriğine sahip oluyorum değil mi HITMAN 2 - Expansion Pass' da dahil olmak üzere? Kafam iyice karıştı yazılanları okudukça :)

Alttaki kombinasyon ile alınca biraz daha pahalı oluyor üstteki paketle bir farkı yok mu?

HITMAN 2 - Gold Edition 28,80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 10 Nisan 2020; 13:29:17 >

• Binbaşı
    1672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Dostum bende tüm içeriğine sahip olmak istiyorum. Anlattığınız şekilde alırsam Hitman 1 ve 2 nin tüm içeriğine sahip oluyor muyum? Anlattığınız gibi mi satın aldınız siz?

Hitman 2 Standart Edition 20.50 TL

Üstteki ikisini alınca tüm dlc içeriğine sahip oluyorum değil mi HITMAN 2 - Expansion Pass' da dahil olmak üzere? Kafam iyice karıştı yazılanları okudukça :)

Alttaki kombinasyon ile alınca biraz daha pahalı oluyor üstteki paketle bir farkı yok mu?

HITMAN 2 - Gold Edition 28,80 TL

Alıntıları Göster
    Üstteki yazdığınız gibi alırsanız HITMAN 2 Expansion Pass'e sahip olamazsınız. Expansion Pass yalnızca Gold sürümün içinde var. Bunun dışında bir farkı yok.

STEAM PROFİLİM

Xbox / Epic / Ubiconnect / Origin / Rockstar / GOG: TheFrost86

• Yarbay
    3482 Mesaj

Anlamadım hocam oyun süresi uzun ve hikayeli mi?
    |
    |
    Ao Sol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    vakit oldukça biraz oynadım. yılan şefine kadar geldim, oyunu açmak bile istemiyorum artık.. Keyfle oynayan arkadaşları gıpta ederek izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PURECAUCASIANWHITE

3-4 mağara adamı ve koreli oynuyor diye hala yaşıyormu diyelim oyuna ? saçma

2020deyiz kendinize gelin

Alıntıları Göster
    vay be postunu gördüm ve kendime geldim.. lol oynamaya başladım..
    |
    |

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj

Türü seviyorsan al derim. Her görevi 30 kere tekrarlıyım, hayalgücümle fantazi yapayım diyorsanız alın. Her oyunu 1 kere oynayan kişilerdenseniz çok da emin değilim. Yine zevkli olur tabi ama bana göre bu tür immersive sim tarzı oyunlar tekrar tekrar oynayınca tüm haritaları avucunun içi gibi bilince güzelleşiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj

2020 yılındayız. Bir şeyler yazarken google girip bakmakta fayda olabilir bu oyun yaşıyor mu ölü mü diye.
    3-5 tık ile twitch'te en cok izlenen 9. oyun olduğuna ulaşabilirdin.

2020 yılındayız lütfen biraz teknoloji.
    PURECAUCASIANWHITE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Labinlima

Türü seviyorsan al derim. Her görevi 30 kere tekrarlıyım, hayalgücümle fantazi yapayım diyorsanız alın. Her oyunu 1 kere oynayan kişilerdenseniz çok da emin değilim. Yine zevkli olur tabi ama bana göre bu tür immersive sim tarzı oyunlar tekrar tekrar oynayınca tüm haritaları avucunun içi gibi bilince güzelleşiyor.

Enis fena gömüyor. 1. oyunla aynı diyor. Fiyat iyi diye almayı düşündüğümden bi göz attım. Alınmaz sonucuna vardım şahsen. Ama kararımda gizlilik sevmemem de rol oynadı. AC de sevmiyorum, ama 29 lira olunca direk çektim mesela. Zevklerle alakalı biraz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 10 Nisan 2020; 15:43:29 >

• Yarbay
    5333 Mesaj

Hocam breakpointi oynamadım incelemeleri takip ettim videolardan baktım o yapay zekayı görseniz kör olursunuz
    Mafia 3 rezaletinden sonraki en büyük rezalet diyebilirim
    Wildlans oldukça başarılı giriş kısmını oynama fırsatı bulmuştum ancak Türkçe olmadığı için devam ettirmedim
    Wildlansta ilk başta performans sorunları vardı zamanla patchlerle duzelttiler Türkçe yaması çıkmış sanırım eve döndüğümde ilk bitireceğim oyunlardan birisi kendisi
    Breakpoint ile ilgili şu videoya bakabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=O0y2hP5iQfU&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sevenisev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben öneririm bütün oyunlarını oynayıp bitirdim ama sıkıldıysan alma hitman oyunlarının çizgisi bellidir bir oyununu seversen hepsini seversin.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar Epic'den AC: Origins satın aldım. Yükliyim dedim öncesinde Uplay'e bağlamamı istedi, bağladım fakat geçen burada yazılanların aksine oyun Uplay kütüphaneme düşmedi. İlla Epic'den mi indirip oynayacağım yani? Misal Far Cry Primal'e de sahibim hesap eşlemeden sonra o birden Uplay kütüphanemde göründü ama Origins yok? Olayı bilen bir aydınlatsın lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=56iiP2xQn74&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=5N4U46QOyeA&feature=youtu.be

Enis'in oyun bilgisinden şüpheliyim Mark Brown gibi adamlar öve öve bitiremezken klasik Türk oyuncusunun oyun zevksizliği işte. Neyse zevkler tartışılmaz. Gizlilik veya gizlilik/puzzle'ı sevmiyorsanız size göre değildir bence de. Daha iyi yerlerde paranızı harcamanız dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Labinlima -- 10 Nisan 2020; 16:52:52 >
    |
    |
    Geralt.Of.Rivia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    14589 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Arkadaşlar Epic'den AC: Origins satın aldım. Yükliyim dedim öncesinde Uplay'e bağlamamı istedi, bağladım fakat geçen burada yazılanların aksine oyun Uplay kütüphaneme düşmedi. İlla Epic'den mi indirip oynayacağım yani? Misal Far Cry Primal'e de sahibim hesap eşlemeden sonra o birden Uplay kütüphanemde göründü ama Origins yok? Olayı bilen bir aydınlatsın lütfen.
    oyunu indirip oyunu başlattın mı?
    En az 150 gb yer ayırın bilgisayarınızda.

Hocam tam olarak anlayamadım dediklerinizi. Biraz daha açıklarsanız iyi olur. Oyunun süresi çok uzun diye mi sıkıldınız anlayamadım tam. Oyuna henüz başlamadığım için yılan şefi falan bilmiyorum da.

|
    |
    rainmanstern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5728 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hitman 2 Gold için Bilgilendirme.
    En az 150 gb yer ayırın bilgisayarınızda.
    oyun dlclerden oluştuğu için kademeli yüklemek mümkün istediğin kısmı yükleyip siliyorsun 150gb yer şart değil yani
    Arkadaşlar şu an the crew 2 uplay de indirimle gold edition 101 TL ama ben 100 coıns karşılığı takas yapıp %20 indirim kazandım yani gold edition 81 TL ye denk geliyor deluxe ise 63 hangi versiyonu almalıyım bu oyunu görev yapmak için değil de böyle arkadaşlarla açık dünyada gezmek için almak istiyorum

Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,987
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.