Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , dvoca , darkside_ , beyaz54 , imjohnnystark Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir - 31 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Zaten Ubi ve R* yeni oyunlarını vermesini beklemiyorum ama Indie şeyleri verecek oyun da kalmadı FS19 ve JC4 gibi oyunlar vermeye başladı 2020 sonuna kadar ne sürprizler yapacak kim bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Ben aldım ama key'i VR sahibi bir arkadaşıma yolladım, Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, Just Cause 4 hiç beğenilmeyen oyundu. Hatta firma baya tepki yemişti. O dönemi kaçırdınız galiba. Oyunu bitirdim zaten. Hiç beğenmedim.

• https://store.steampowered.com/app/625960/Stoneshard/

Şunun gibi oyunlar biliyor musunuz? Oyun gerçekten çok güzel demosunu oynadım her şeyi didik didik aradım, boss'a tabii ki öldüm çünkü asıl hedefi sonradan fark etmiştim ve çok geç kalmıştım. Olay o değil bunun gibi oyunlar biliyor musunuz yani Rogue-like + rpg unsurları olacak tarzda bir oyun. Tek sevmediğim noktası sıra tabanlı olması. Turn-based oyunları çok severim de böyle sürekli akan oyunda combat'ın sıra tabanlı olması pek de iyi gelmedi bana. Ama oyunun çok güzel gideri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

https://store.steampowered.com/app/625960/Stoneshard/

Şunun gibi oyunlar biliyor musunuz? Oyun gerçekten çok güzel demosunu oynadım her şeyi didik didik aradım, boss'a tabii ki öldüm çünkü asıl hedefi sonradan fark etmiştim ve çok geç kalmıştım. Olay o değil bunun gibi oyunlar biliyor musunuz yani Rogue-like + rpg unsurları olacak tarzda bir oyun. Tek sevmediğim noktası sıra tabanlı olması. Turn-based oyunları çok severim de böyle sürekli akan oyunda combat'ın sıra tabanlı olması pek de iyi gelmedi bana. Ama oyunun çok güzel gideri var.
    https://store.steampowered.com/app/365360/Battle_Brothers/

2D turn-based rogue like Mount&Blade gibi düşün.

• Humblebundle' dan 80 liralık paketi alan olursa "NBA 2K Playgrounds 2" ye ortak olabilirim.
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    Kendimi iyi ifade edememişim galiba. Sıra tabanlı olmayacak şekilde.
  • HumbleBundle'dan 2k Bundle'ını almak isteyen arkadaşlar siteye gittikten sonra yeşil Get The Bundle'a tıklayın sizi sayfanın en alt kısmına götürecek. Bundle'ın 5 tl, 81.59 tl, 130 tl olmak üzere 3 farklı kademesi var. Bir üst kademe alt kademedeki oyunlarıda kapsıyo. 82 tl ve 130 tl zaten sayfanın altında buton olarak belirtilmiş. Eğer 5 tl lik paketi almak istiyosanız butonların sağında custom amount var oraya tıklayarak 5 tl yazıp devam edebilirsiniz. Bu para işlemlerini yaptığımız yerin hemen altına tıklanabilir yazı olarak Choose where your money goes yazıyo. Oraya tıklayarak ne kadar paranın humblebundle'a ne kadar paranın bağısa gideceğini ayarlayabiliyosunuz. Mesela sadece 5tl lik paket almak istiyosunuz ama daha fazla bağış vermek istiyosunuz custom amounta 10 tl yazarsınız sadece 5 tl lik paketteki oyunları alırsınız ama daha fazla bağış vermiş olursunuz.
    Bu arada 130 tl lik paketteki Borderlands Game of the Year Enhanced oyununa 20 tl ye talibim.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla stoneshard gibi olan çok yok belki moonlighter ? heroes of hammerwatch var ama oda tam istediğin tarzda değil stoneshard ın gerçek zamanlısı grim dawn gibi hack&slash oluyor
    the binding of isaac'in üstüne roguelike hala gelmedi benim için.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Rebirth’ü 600 saate yakın oynadım. Lost ve Keeper dahil oyun bitti sadece 3 achievement kaldı. ama aradığım tarz tam olarak stoneshard ek olarak turn based olmayacak şekilde. Ama yok gibi. Prologue oynadım çok iyiydi yani çok detaylı aldığımız hasarları falan nasıl onaracağımızı gösteriyor kitaplardan büyü öğrenip seviye atladığımızda onlardan birini ediniyoruz falan. Tam rpg roguelike ancak sıra tabanlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Bi yarım saat bakındım moonlighter dışında alternatif yok. O da stardew valley gibi. Ama çok detaylı değil sanırım. Yani misal hasar aldığımda kanama varsa üstümde bez ile sarıyorum sonra merhem(melhem? Hangisi doğru) sürüyorum ardından bir ot çekip acıyı dindiriyorum. Bu kadar detaylı bir oyun yok gibi.

Grim dawn nedense inadına uzak kaldığım oyun ki 2k saat path of exile sürem var. Başka bir arpg’ye bağımlı olmak istemiyorum.

Oha. Abi nasıl oynuyorsunuz o kadar aklım almıyor yav. 150 saat sonra w3’ün bile sıkmaya çalıştığı bir dünya burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

beyler oynayın bu efsaneyi kaç gündür kalkamıyorum başından
    2K 60 FPS de oyun tek kelimeyle muhteşem görünüyor(4790K ve GTX1070 ile). switchde de oynamıştım ama bu haliyle daha muhteşem hemde bedava :))

Bu oyun hangi platformda var. Epic ve Steam baktım yok

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Sen 3597 saat Serious Sam 3 oynayanı bilir misin

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bu oyun hangi platformda var. Epic ve Steam baktım yok

Alıntıları Göster
    Ciddi mi soruyorsunuz hocam
  • Witcher’a 3 ayda 1 devasa güncelleme gelmiyor o yüzden onun süresi maksimum 150 saat.

Şuan 2064 saat ama yeni lig biraz sorunlu ayrıca sistemi inanılmaz kastırıyor. Eğer geçen lig gibi olsaydı şuan 2200 saate doğru gidiyordum. Poe’den sıkıldım farklı oyunlara yöneldim işte.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    1505 tane de oyunu var üstelik. Bence çok ilginç. Hayatımda boyunca olan oyun sürem o kadar yoktur.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Yok artık yaa

O gözler şaşı olmuştur artık. İsyan ediyorlardır hele bir yeter diye

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.