Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , krem07 , krem07 , Darksun80 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.747
Cevap
2.720
Favori
21.318.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Abonelik ne kadar peki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muccos kullanıcısına yanıt
    dlc'ler oldukça güzel bence kesinlikle değer
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Sakın türkçe yamayı kullanmayın. Gelmiş geçmiş en kötü Türkçe yama olabilir. Birde ücret talep ediyorlar aylık olarak. Atın arkasına adam yerleştirmek istediğiniz zaman ingilizcesi "place" olan yerleştirmek kelimesini "mekan" olarak çevirmişler. Sırf geyik yada komiklik olsun diye konuyla yada tarihle hiç bir alakası olmayan yaptıkları eklemelerden bahsetmiyorum bile. Ayrıca oyunun dlclerine geçtiğiniz zaman oyunu tamamen bozuyor. İyilik yapıp kendilerine feedback göndermek istedim ama ufacık eleştiriye dahi kapalı oldukları için tüm konularını kilitlemişler. Biraz ingilizceniz varsa, birazda çeviri siteleri yardımıyla çok daha fazla keyif alırsınız.
  • LuNCoR kullanıcısına yanıt
    İnternette bir kaç tane buldum aslında deneyen oldu mu ?

• Şu Deiland Türkçe olsa ne şahane olacakmış be. Tek ilgimi çeken oyun o oldu.

Video izledim de öyle ahım şahım bir şey değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 20 Mart 2020; 22:0:59 >
    Hocam internette bedava bulunan bi Türkçe yama var odyssey için. O gayet iyi. bedava olan güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 20 Mart 2020; 23:0:59 >
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    Şu an hepsi ücretsiz hocam, sağolun haber verdiğiniz için.

Adamlar Tomb Raider ı ücretsiz yaptı ya, hala inanamıyorum..
    Dediğim gibi ben denedim ve beğenmedim. Ücretsiz denen yama zaten parayla satılanın sızdırılmış hali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

İnanamayacak bir şey yok ki. Daha büyük oyunlar da ücretsiz oldu daha önce.
  • LuNCoR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

7 senelik oyunun beleş olması çok da şaşılacak bir durum değil.

Çok ilginçtir ama şu an en oyuncu dostu firma Ubisoft gibi görünüyor. En son çıkan Assassin's Creed oyununu 28 TL'ye Epic Store'dan alabiliyorsun. Eğer almak istemezsen 23 Mart'a kadar da ücretsiz oynayabiliyorsun. Üstüne Watch Dogs oyununu da tamamen ücretsiz veriyor. (evet Watch Dogs da eski bir oyun)

Ayrıca oyunlarını Nvidia GeForce Now'dan çekmeyen tek büyük firma şu anda.

Bir de unutmadan, geçtiğimiz haftalarda da yine en güncel oyunlarından The Division 2'yi 13 TL'ye sattılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 20 Mart 2020; 22:38:36 >
  • Knight of Rose kullanıcısına yanıt
    Tomb Raider çok uygun fiyatlı bir oyun hocam. İndirimlerde 5,24 TL'ye düşüyor. Ben de sizin şaşırmanıza şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Mart 2020; 22:41:55 >
  • Ac Odyssey trial açılmıyor aynı sorunlar karşılaşan var mı ?

• Enpara evde kalan müşterileri daha iyi vakit geçirsin diye aşağıdaki kampanyaları güncelledi:

- Spotify, Netflix, Youtube Premium (2 fatura talimatı şartı kalktı)
    - Kidega (Ayın Enparalısı şartı kalktı, indirim 15 TL’den 25 TL’ye çıktı, 1 adet hediye kitap da devam ediyor)
    - Steam (Kampanyaya Encard da dahil edildi, indirim %30’dan %50’ye çıktı)

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar

"Oyunseverlere Steam’de %50 indirim!"
    Evde kalan oyunsever Enparalılar için kampanyamıza Encard’ı da dahil ettik ve indirim oranını %50’ye çıkardık! Oyunsever Enparalılar’ın 30 Nisan 2020’ye kadar ‘Ayın Enparalısı’ oldukları her ay Steam üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartları'yla yapacakları aylık toplam 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinin %50’si Enpara.com’dan iade! (01 Mart 2020 - 30 Nisan 2020)

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde 30 iade varken cüzdan almıştım. Yüzde 50 iade mi gelir sonraki aya?
  • Ulan oyun ihtiyacım yok ama Allah'ın cezası Steam gene cebime göz dikti. Rahat bırak bizi Steam. Allah'ım, çok güzel indirimler var yav... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

7 senelik oyunun beleş olması çok da şaşılacak bir durum değil.

Çok ilginçtir ama şu an en oyuncu dostu firma Ubisoft gibi görünüyor. En son çıkan Assassin's Creed oyununu 28 TL'ye Epic Store'dan alabiliyorsun. Eğer almak istemezsen 23 Mart'a kadar da ücretsiz oynayabiliyorsun. Üstüne Watch Dogs oyununu da tamamen ücretsiz veriyor. (evet Watch Dogs da eski bir oyun)

Ayrıca oyunlarını Nvidia GeForce Now'dan çekmeyen tek büyük firma şu anda.

Bir de unutmadan, geçtiğimiz haftalarda da yine en güncel oyunlarından The Division 2'yi 13 TL'ye sattılar.

Alıntıları Göster
    28 lira mı? Nasıl oluyor o iş biraz aydınlatır mısınız? Eğer bölge değiştirirek falan yapılıyorsa dini sebeplerden ötürü o şekilde yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

28 lira mı? Nasıl oluyor o iş biraz aydınlatır mısınız? Eğer bölge değiştirirek falan yapılıyorsa dini sebeplerden ötürü o şekilde yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    Kış indirimlerinden kalan 60 TL'lik kuponunuz varsa uygulayarak 28 TL'ye alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Enpara evde kalan müşterileri daha iyi vakit geçirsin diye aşağıdaki kampanyaları güncelledi:

- Spotify, Netflix, Youtube Premium (2 fatura talimatı şartı kalktı)
    - Kidega (Ayın Enparalısı şartı kalktı, indirim 15 TL’den 25 TL’ye çıktı, 1 adet hediye kitap da devam ediyor)
    - Steam (Kampanyaya Encard da dahil edildi, indirim %30’dan %50’ye çıktı)

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar

"Oyunseverlere Steam’de %50 indirim!"
    Evde kalan oyunsever Enparalılar için kampanyamıza Encard’ı da dahil ettik ve indirim oranını %50’ye çıkardık! Oyunsever Enparalılar’ın 30 Nisan 2020’ye kadar ‘Ayın Enparalısı’ oldukları her ay Steam üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartları'yla yapacakları aylık toplam 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinin %50’si Enpara.com’dan iade! (01 Mart 2020 - 30 Nisan 2020)

Çok iyi.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.