Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 49 Misafir (25 Mobil) - 31 Masaüstü29 Mobil1 iOS9 Android
254.693
Cevap
2.008
Favori
12.009.167
Tıklama
Giriş
    156 Mesaj
    Epicten gelen 60 tl'lik indirim kuponuyla hangi oyun alınır sizce fiyatı 150 tl civarında olan ? İndirim kuponunu kullanınca cebimden 80-90 tl cıkacak sekilde. Epicte bulunan hiçbir oyunu daha önce oynamadım. Sadece hikaye modu olan oyunları pek sevmiyorum online kısmı da olursa güzel olur.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu etkinlikte henüz satın alım yapmamışsınız. Belki satın alımdan sonra ekleyebilir. Emin değilim
    |
    |
    Ramazandro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WBC -- 20 Aralık 2019; 16:12:49 >
    |
    |

Fazla cüzdan kodu almadığıma pişman oldum fiyatı 129tlye çıkarmışlar.

Jetonları bozup indirim kuponu alabilirsin 5000jeton 29tl değerinde bir indirim veriyor. Aşağıda 100jetonla alınan kartlarda var. Onların ne işe yaradığını bende anlamadım. Sanırım pazarda felan satabılıyosun . ben4826 jetonda kaldım yarını bekleyip indirim kupununuda alıp öyle oyun alıcam :)
    |
    |
    j.sahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Alt tarafı 29 tl kupon verecek amele gibi quest yaptırıyor. Ben zaten yıllardır wallettan harcıyorum varolan parayı harcayınca token vermediğini öğrenmemle questleri yapmayı da bıraktım zaten max 2000 kazanılabiliyormuş questlerden. 29 tl'lik sadaka kuponu harici yine çer çöp emojileri doldurmuş. Steam artık cidden çocuk eğlendiriyor...

Gayet güzeldi bence dlcleri . Bence almalısınız

|
    |
    EndOfTheNight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

teşekür ederim okurken çözdüm indirim tutarını ama kötü yani 300 tllik alışverişe 5000 jeton veriyor yaklaşık, ve 5000 jetonla sadece 29 tl ek indirim alıyoruz. Bu vizdansılık bende malasef bütçem sebebiyle 3 kere satın alabildim ama imkan olsaydı 5 adet almak isterdim yinede sayenizde 60 tl kar ettik çok iyi oldu.
    |
    |
    Miralay Kaplan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SteamID : jsahindemir
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : BlackBerry Key2
  • Yarbay
    5314 Mesaj

Ben gold edition tercih ettim originste;

2 genişletme var. Birisi 4 bölge ve hikaye var ama uzun ana oyun gibi değil. Başka item lvl beceri vs ekliyor the hidden ones çok bişey yok , firavunun laneti olarak geçen diğer dlc ana oyunun yarısı kadar içerik ekliyor yazılmış güzel bir hikaye olduğu söylenmiş. Aynı şekilde lvl yeni silahlar kalkanlar vs vs

Değer gibime geliyor. Eğerki Rpg ögelerini seviyorsan item çeşitliliği daha fazla açılabilecek perk üstüne 2 adet hikaye baya cazip geliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: EndOfTheNight

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yarbay
    17865 Mesaj

Hesap doğruysa hiç kimse 5000 jetonu tamamlayamaz ve 29 TL indirimi alamaz. Geriye kalan 3000 jeton için kaç TL harcamak gerekiyor? Üstelik günlük görevlerin uyuzluğu da cabası.

|
    |
    OMEGALUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Postal oyunu Steam'da ücretsiz!

https://store.steampowered.com/agecheck/app/232770/

|
    |
    Epic'ten Assassin's Creed Origins Gold'u almaya çalışırken en son kısımda KrediKartı bilgilerini girdikten sonra hata verdi.
    Hesabınız alımlar için kilitli diye. Herhalde sadece şimdiye kadar 3-4 tane bedava oyun aldığımdan değildir. Türkiyeli olup şu an yurtdışından alışveriş yaptığım için olabilir, Müşteri zımbırtısına yazdım cevap bekliyorum!
    Başkasında da böyle sorun yaşandı mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: FrozenThroneTR

Baldurs Gate Enhanced Edition ve The Forest oynamış olan var mı tavsiye eder misiniz almayı düşünüyorum
    Baldurs gate çok iyidir. En kötü yönü grafikleri, onu görüp de alayım mı diyorsanız kesinlikle çok seversiniz.

Steam

2008 üyesi.
  • Yarbay
    2824 Mesaj
    Steam'den Tomb Raider 2013 alayım dedim, fakat resimdeki gibi RU/CIS yazıyor. Sorun olur mu? VPN vs açık değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRQuE -- 20 Aralık 2019; 16:44:10 >
    Toplanan jetonları harcamazsak dönem sonunda buhar olup uçuyorlar mı yoksa XP olarak hesabımıza mı geçiyor? Zira 5.000 jeton altındaki miktarlarda harcamaya değer hiçbir şey göremiyorum.

• Binbaşı
    1153 Mesaj

hepsi yok oluyor eventle birlikte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Elma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1706 Mesaj

Dün 1 tl = 17 token ediyordu bugün 18 olmuş niyeyse

Bütün görevleri eksiksiz yapıp 2000 jeton toplayıp, kalan 3000 için bir de üstüne 167 tl ya kredi kartıyla oyun alcan ya da yeni bakiye yüklemesi yapcan.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam forumlarında indirim döneminde oluşan ve konuda bahsi geçmeyen ilginç bir soruna denk geldim.Eğer "ilgilenmiyorum" olarak çok fazla oyunu işaretlemişseniz ister Launcher üzerinden istersenizde tarayıcı üzerinden hesabınıza girdiğinizde mağaza ana sayfasını açtığınız anda sayfa beyaz ekran döngüsüne giriyor ve bu şekilde kalıyor.Arka planda çalışan Steam uygulamaları ise bu soruna sistem belleğini tamamen doldurduğu için neden oluyor.Bu sorundan dolayı ana sayfaya ulaşamayan ve indirimleri dahi görüntüleyemeyen çok sayıda kullanıcı olduğunu belirtmek istiyorum.Buna benzer bir durumla karşılaşan oldu mu ?

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/1747891643720782888/

https://steamcommunity.com/discussions/forum/0/1747891643721340507/

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/ed9esu/anyone_elses_steam_store_looking_like_this_after/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 20 Aralık 2019; 17:12:1 >
    |
    |
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///

• Yüzbaşı
    649 Mesaj

Grafik benim için önemli değil fakat bir yerde bu oyun için eğer dnd masa oyununu bilmiyorsanız almayın demişler bu bir problem olur mu?

|
    |
    AlbertEinstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keske valla mısır sarmıyor beni, ama 30 liraya kaçmaz tabi.

|
    |
    Scorpioleo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,069
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.