Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: run...rabbt , run...rabbt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 39 Misafir - 40 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: s1LENT

türklere 2 sene boyunca ücretsiz demiş olabilirler

ben sanmıyorum diğer ülkelerin en ağır ölücülerinin bile 2+ senelik kod alabilmek için o kadar uğraşıcaklarını
    hocam reddit topiğinde falan okuyorum yorumları herkes yapıyor vpn falan. herkes yardırmış böyle
  • uğraş dediğiniz şey random maili yapıştırmak
    ben robot değilim olayı
    yani diyorum
  • seneye steam e gelecekti origin access bu mevcut hesapları kullanabilirsek süper olur ben steam e gelecek diye 2 sene yaptım bıraktım zaten 2 seneye kim öle kim kala
  • aschil kullanıcısına yanıt
    random mail?
    hesabınıza gelen linkle aktivite etmeniz gerekmiyor mu öncesinde?
  • Zaten fake maile geliyor aktivasyon tıklıyorsun aktifleştiriyorsun. Random mailin başka olayı yok zaten aktivasyon olmasa maili rastgele tuşlara basarak bile yazabilirdik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://generator.email

random mail oluşturuyorum, bu kast ettim
  • email generatode gelen kutusu var mı _
  • Bir şey soracağım. 600 coins kazanmıştım görevlerden şimdi baktım da 2568 yazıyor. Önceden satın alımlarımdan mı geldi acaba?
  • Herkes 100 tane almış ben 1 tane bile alamadım alımı mı kapattılar.Fazla alanlardan 1 ay rica ettik onuda gönderen olmadı
  • avuçlayıp yere yıkılıyor
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    aynen. benim de 3488 olmuş.
  • Aynen hocam key kalmamış sanırım alınmıyor şuan
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Olmasa Email'in ne amacı olur ki? Adı üstünde Email generator hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Olmasa Email'in ne amacı olur ki? Adı üstünde Email generator hocam.
    Taktiği geç aldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni keyleri bekliyoruz hala gelmedi.
  • Forumdan Frost05 isimli bi arkadaş sağolsun yolladı aktif ettim şu an teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

aynen. benim de 3488 olmuş.
    bende artmamış, indirim döneminde mi alışveriş yapmıştınız yoksa indirim döneminden önce yapılan alışverişleri mi sayması gerekiyor
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    18 aralıkta yapmıştım. Steam cüzdan kodu almıştım o gün. Onları eklemiş yukarıda resmi vardı

• Steam'da 28 Kasım tarihinde100₺ bakiye atmıştım o kadar uzak tarih olmamasına rağmen saymamış. İndirimlere hazırlıklı olalım dedik suç işledik..

Origin keylerinden henüz 1 tane alamadım üşengeçlikten, 2 senelik alanları görünce hayretler içinde kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim artmamış, 70 liralık wallet ile oyun aldım sadece. artanlar indirim döneminden önce wallet dışı yapılan işlemler mi?

wallet kodu yükleyenler sanırım, wallet ile harcama olayından geri adım atmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Aralık 2019; 13:52:33 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.