Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , bilgennyk , bilgennyk Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yarın ki bedava oyun super hot herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars Battlefront II 2 PC 58,83 TL
    https://www.cdkeys.com/pc/games/star-wars-battlefront-ii-2-pc-origin-cd-key

FIFA20 165 TL
    https://www.oyunfor.com/fifa/fifa-20-origin-key/fifa-20-origin-key

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 20 Aralık 2019; 19:14:54 >
  • epic kendini rezil etmeye başladı bu çöp beleş oyunlarla bari tadında bıraksaydı
    son 12 oyun diyince beklentilerim büyüktü şimdi verdikleri zaten 1tl etmicek oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 20 Aralık 2019; 19:19:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam niye ateşe atıyosunuz kendinizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedavaya verecekleri oyunların zaten önemli oyunlar olmayacağını herkes biliyordu ama epic'in kaliteyi falan düşürdüğü yok hocam, yaptıkları indirimler gerçekten iyi. özellikle 60 liralık kupon olayı insanı epey kâra sokuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 20 Aralık 2019; 19:48:13 >
  • Fiyatları gerçekten iyi.
    Ben kalite düştü derken beleş verdiği oyunlarda kalite düştü diyorum

• Epic'le konuştum haftaya sırayla rdr 2, star wars, borderlands 3 ve cyberpunk verecekler dh'deki üyelerimizin gönlünü alalım diye rahat olun.
  • fifa 20 ve bf5 için en uygun fiyatlı hangi siteler var? bf5 için playstore gördüm 89-

• Uplayda da yılbaşı indirimi başlamış. Ac serisine baktım steamdan daha iyi fiyatları
  • hocam bu sitede bf5 81 lira.https://www.oyunfor.com/battlefield/battlefield-5/battlefield-5-origin-cd-key

daha ucuzu var mı bilmiyorum
  • oyunfordan almadım hiç güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DDempseyRoll

hocam bu sitede bf5 81 lira.https://www.oyunfor.com/battlefield/battlefield-5/battlefield-5-origin-cd-key

daha ucuzu var mı bilmiyorum
    Geçen haftalarda 60 liraya satmışlardı millet birden çullanınca stok sıkıntısı yüzünden indirimi 3 gün kala bitirmişlerdi. Zamlı satacakları belliydi

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Singularity okadar matah bir oyun değil.2 defa bitirdim orasinayri.size ben Soma, penumbra serisi, bioshock serisi, wolfestion serisini, metro serisisnitavsiye ederim.hepsi masterpiece benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaViTz -- 20 Aralık 2019; 20:5:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bf1 ve bf5 alacağım arkadaşlar bf1 4.99€, revolution 9.99€ arada 5€ fark var değer mi sizce 30 liraya? çok fark var mı? online çok oynamam belki günde 1-2 saat o da eğlencesine.
    bf 5'te de year 2 edition var 15€ daha pahalı sizce değer mi?
  • Battlefield™ 1 Revolution & Titanfall™ 2 Ultimate Bundle 78,79 TL
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin/battlefield-1-titanfall-2-ultimate-bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 20 Aralık 2019; 20:17:38 >
  • Online oynamayacaksaniz hiç almayın daha iyi. Onun yerine hikayeli single-player oyunlarına yönelmeniz daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 20 Aralık 2019; 20:19:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Online oynamayacaksaniz hiç almayın daha iyi. Onun yerine hikayeli single-player oyunlarına yönelmeniz daha iyi olur.
    oynarım ama çok oynamam. müptelası gibi her gün oturup 3-4 saat oynamam yani. ama denk geldikçe arada girip 1-2 saat stres atarım. revolution ile düz sürüm arasında çok fark var mı?
  • hocam BF 1 ve BF 5'in hikaye kısmı çöp. BF'nin olayı zaten multiplayer. Eğer multi oynamam diyorsan almamanı tavsiye ederim ama ikisinin de multisi harika keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDempseyRoll

hocam BF 1 ve BF 5'in hikaye kısmı çöp. BF'nin olayı zaten multiplayer. Eğer multi oynamam diyorsan almamanı tavsiye ederim ama ikisinin de multisi harika keyifli.
    peki hocam revolution ve düz sürüm arasında çok fark var mı? değer mi 30 tl farka?
  • LaViTz kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Penumbra serisini ilk defa duydum. Singularity den sonra bi bilmediğim oyun daha. 3 oyunu var, steamda requıem satışta değil galiba ?? TR yamaları da var. Oyun zor mu yorumlarda bitirene helal olsun falan yazmıslar hocam???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 20 Aralık 2019; 20:32:59 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.