Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir - 32 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Biliydim görseldeki bütün Batmanleri vereceklerini, Epic kesenin ağzını çok deli açtı bu bedava oyunlar için. Ticari dönem sonuna kadar piyasada ciddi bir ağırlık elde etmek istiyorlar.
  • Son zamanlarda iki AA oyunlar tarafında iyi oyunlar çıkıyor. Bu adamlar 2017 den beri çalışıyor uzun zamandır takip ediyorum. Yıl sonunda çıkması güzel oldu tam kış oyunu :)
  • Epic'in hamlesi çok çarpıcı. Bakalım bütçeleri ne zaman tükenecek.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Arkham knight da season pass li büyük ihtimal. Çünkü collection içeriği o şekilde steam'de.
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 19 Eylül 2019; 20:3:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic yargı dağıtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

kendi sitesinde hala 30 eylülde free trial’ in biteceği yazıyor, siz bu bilgiyi nereden okudunuz?

Alıntıları Göster
    Mail geldi.

https://eksiup.com/p/ky13510382ux

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Epic'in hamlesi çok çarpıcı. Bakalım bütçeleri ne zaman tükenecek.
    Warner Bros ile bir anlaşma yaptılar sanırım birkaç gündür Fortnite için Batman ürünleri haberleri görüyorum. İleride diğer Warner Bros oyunları için de benzer hamleler görebiliriz. Warner Bros oyunları ile exclusive anlaşması da mümkün. Tencent-Warner Bros yakınlığını düşününce bu daha da mümkün geldi.

Diğer tarafta da Rockstar yeni platformunu tanıtmak için değeri 5 lira olmayan 15 yıllık oyunu veriyor.
  • yürü be epic kim tutar seni
  • Helal olsun Epic e. Yillardir steamde boyle guzel oyunlar bedava verilmedi.

• Bende IGN'de görmüş, sizin mesaja cevap göndermeye çalışmıştım. Ama mobilde dhtüp kodlaması görünmüyor diye bırakmıştım gündüz.
  • Arkham knight'da dlc ler aktif degil sanırım. malum ortamlardaki exe ile değişince dlc ler aktif oluyor
  • sanandreas ücretsiz olunca indirdim ama ekran zangur zungur titriyor oynayamıyorum sebebi nedir acaba? g29 takılı sistemde acaba ondan mı?
  • arkham knight güzel oyun, ps4te de bedava verdiler bu ay gayet keyifli.
  • epic bunla uğraşmak yerine direkt steami alsaydı keşke
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğim uplay+'ın çıkışındaki sorunları çözüldü mü. Kolaylıkla alınabiliyor mu. Ben sadece Syndicate için aktif etmeyi düşünüyorum bir ay. Unity bitmek üzere, Rogue'u hemen aradan çıkarıp Syndicate geçmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Oyun geliştiricisi olupta, Grey market ne demek bilmemen..
    Bilmemekle kalmayıp doğru bilgi verenlere laf etmende ayrı bir olay doğrusu..

Hayır madem bilmiyorsun burada atıp tutmadan önce reddit e girip bak bari grey market nedir, reseller nasıl ucuza satar vs.
    "2. el" derkende "reseller" demek istiyorsun sanırım.

İlgili makaleyi bırakıyorum, oyun geliştirici olduğuna göre ingilizcende iyidir. Zira türkçe bir yazılım yok çünkü.

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/2yhnsw/key_resellers_and_what_they_mean_for_you/

ilgili yer: " they'll buy codes from regions where games are cheaper, or through third-party sellers. These third-parties are generally unknown to the end buyer, which makes it a blind purchase."
    Evet iyi derecede ingilizce biliyorum. Eğer sizde biliyorsanız biraz daha aşağı kaydırıp ubisoft gibi büyük firmaların çalıntı keyleri iptal ettiğini, böyle bir takip gücü olmayan indie developerlara ise para kazandırmak bir yana zarar ettirdiğini görebilirdiniz. Ayrıca güvenli siteler listesinde G2A, kinguin gibi çok büyük cirolu siteler yok.

Bu arada her ikinizde grey markete takılmışsınız konu oyun olduğu için oyun örneğini verdim. Ayrıca ucuz bölgeden alıp pahalı yerde satma olayı 4 yıl önce mümkün olabilirdi fakat şuan tamamen yalan çünkü oyunun fiyatının uygun olduğu bölgeden alırsanız region locklı olarak gelir başka yerde aktive edemezsiniz. Bu ürün patates gibi topraktan çıkmadığı için üretim noktası sadece oyun yapımcısı herhangi bir yerden ucuza alma şansları neredeyse yok. (reviewerlara dağıtılan keylerin sayısı sınırlı oluyor ve indirim dönemlerinden öncede yeni çıkan oyunlar çok ucuza buralarda satılıyor)

Bir çok geliştirici bu sitelerden oyun almak yerine korsan kullanılmasını tercih edebileceklerini sosyal medyada dile getirdi.
    https://www.pcgamer.com/developers-tell-people-to-pirate-their-games-instead-of-using-g2a/

bu video ise konuyu çok iyi bir şekilde anlatmış:https://www.youtube.com/watch?v=mBakPg6x63Q

Son olarak bu sitelerden fırsat paylaşmanın korsan link vermekten daha kötü olabileceğini sadece paylaşacak arkadaşların bunu bilmesini istiyorum.

• Epic'ten indirdiğimiz oyunlara da Tr altyazı atabiliyor muyuz arkadaşlar?
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Türkçe yamayı varsa her oyuna kurabilirsiniz hocam korsan epic steam fark etmez ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EPİC GAMES ANLIK ;

BİAT EDECEKSİNİZ....

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Game pass muhabbetinde , Microsoft dosyalara ulaşima izin vermiyor o yüzden kurulmuyor denmişti , ben de acaba epicde de böyle bir şey var mı diye soruyorum hocam?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.