Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (20 Mobil) - 19 Masaüstü23 Mobil10 Android
5 sn
260.207
Cevap
2.032
Favori
12.408.611
Tıklama
Giriş
    14196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

...

mesaj silme niye yok . önceden vardı.

Alıntıları Göster
    Bu bölüm den mesaj silmeyi nedense kaldırmışlar. O değil de alıntı yapmadan birine cevap yazınca eskiden kime cevap ve neye cevap yazıldığı belli olurdu ama son dönemde oda değişmiş. Forumda biri birine cevap yazınca sanki boşluğa bir şeyler yazmış gibi oluyor.

Bir yorum okuyorsun ve acaba bu kime ne ile alakalı cevap yazmış 2 saat anlamaya çalışıyorsun. Eskiden böyle değildi. Eski haline getirilse iyi olur.

Hocam sadece mobile versiyonda silinebiliyor diye biliyorum. Diğer konudan ben de muzdaribim. Kim kime cevap vermiş anlayamıyoruz ve bu uzun süredir böyle.

Edit: Şimdi denedim mobile versiyonda cevap kime verilmiş görebiliyorum ve silme işlemi yapılabiliyor. Ama "forum" uzantılı girdiğim zaman kim hangi mesaja cevap vermiş görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 14 Ağustos 2018; 14:18:33 >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Kaby Lake Pentium G4560 3.5GHz | Team DDR4 8GB Elite Plus Soğutuculu Ram | Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM |Dark F40 400W 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2x12cm Ultra Bright 33x Kırmızı Ledli Fanlı Pencereli Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası
    Steam:Michelangelo
  • Yarbay
    14196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sertandikici

İnternet hızında problem olmamasına rağmen steam çok yavaş resimlerin yüklenmesi bile neredeyse gerçekleşmiyor sizde de böyle bir problem var mı ?
    Bir bakıp cevap yazarım. Şuan baktım ben de sıkıntı yok görünüyor. Gecen günlerde bende de olmuştu sonra geçmişti. Bu arada bazen tersi de oluyor. Net yavaşken yani siteler yavaş açılırken oyun indirmeye kalkınca netin aksine oyun çok hızlı inmişti. 50mb kullanıyorum benim oda da en fazla 45mb çekiyor. Geçen ay hız testi yaptığım bir gün 25mb çekiyordu ama oyun indirmeye kalkınca 6mb ile oyun inmişti.
    |
    |

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

just cause,saint row, gta 5 dışında açık dünya oyunu öneriniz var mı ? hikaye görevli oyunları hiç sevemedim niyeyse araba alıp öyle boş boş sürmek istiyorum
    Watch Dog 2 olabilir. Yerden yere vurulan ilk oyunun aksine daha sağlam bir oyun. İlk oyunu eleştiren pek çok site ve kişi ikinci oyunu beğenmiş durumda.

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Watch Dog 2 olabilir. Yerden yere vurulan ilk oyunun aksine daha sağlam bir oyun. İlk oyunu eleştiren pek çok site ve kişi ikinci oyunu beğenmiş durumda.

Alıntıları Göster
    bu oyunda araba sürüş hassasiyeti çok kötüydü diye hatırlıyorum o yüzden silmiştim.

Doğrudur ama yarış oyunları olmayan araba içerikli oyunların genelin de böyle bir sıkıntı hep oluyor. Biraz o konuda az özen gösteriyorlar. Yalnız bu tür oyunlarda Jeep ve Motorbisiklet sürerken böyle bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 14 Ağustos 2018; 17:57:41 >
    |
    |
    RetroWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekmek Arası Klavye

quote:

just cause,saint row, gta 5 dışında açık dünya oyunu öneriniz var mı ? hikaye görevli oyunları hiç sevemedim niyeyse araba alıp öyle boş boş sürmek istiyorum
    Yakuza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sleeping Dogs

Mafia 2-3

Mad Max

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RetroWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Sleeping Dogs

Mafia 2-3

Mad Max
    mafia 3e update gelmiştir herhalde bir bakayım sağol. aldıktan 30 dk sonra iade etmiştim. adamlara çarpınca ölüyordu grafikler blurluydu.

mafia 3e update gelmiştir herhalde bir bakayım sağol. aldıktan 30 dk sonra iade etmiştim. adamlara çarpınca ölüyordu grafikler blurluydu.

Alıntıları Göster
    Blur ayni.
    |
    |

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Var mı böyle sorun yaşayan? Steam açık, mağazaya falan girebiliyorum ama sohbet kısmı yok.

Salı geceleri Steam'in rutin bakım çalışması oluyor 5-10 dakika. Bu sürede Steam Mağaza, Topluluk ve arkadaş ağına bağlantıda sorunlar yaşanabiliyor.

Her hafta en az 1 kişi soruyor bu soruyu.

• Çavuş
    67 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XXX Tentacion

Insurgency bedava iken oyunu alınca sonsuza dek sahip mi oluyoruz oyuna?
    Kütüphanenize eklenen her oyun sonsuza dek sizin oluyor. Insurgency'de buna dahil.
    |
    |
    Steam arkadaşlarımın çoğu yabancı ve çoğu Monster Hunter:World'ü satın almış. Alanlarda Fanatical linkini paylaşıyor 60 dolar vermeyin bu oyuna diye. Adamların keyfe gel. Onlara göre resmen fakirim.

https://www.fanatical.com/en/game/monster-hunter-world

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 15 Ağustos 2018; 8:48:57 >
    |
    |

BUrası yine iyi. Ekşi’de 10 mesaj geliyor bununla ilgili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Özge Gürel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Watch Dogs 2 çok kötü çalışıyor . Hiç denemeyin derim .
    Çok kötü çalışıyor derken?

Ben 2 defa bitirdim hatta en son geçen hafta bitirdim oyunun çalışmasında bir sıkıntı yok. Araba sürüş dinamikleri sıkıntılı demek istiyorsanız ona lafım yok.
SEO
bankalar.org
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
31,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.