Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , Sinmyeong , JDeveloper , berkjk Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Vommel

Hocam oyunu dün aldım ve tam anlamıyla bu aksam oynayacagım.

Belirtmem gereken bir nokta var,ben oyunun sonunu bilmiyorum ve aynı fragman Steamde ürün satılırkende sunuluyor zaten.İcinde spolier varsa da istemeden koymusumdur,beni büyüleyen oyunu bütünleyen "Müziği" , kalitesi,bütçe dostu olması mest etti.Keşke her yapımcı bunlara dikkat etse,hem kaliteli yapım çıkarıp hem de herkesin alabileceği seviyelerde fiyat belirlese.Üstelik Türkçe altyazı desteğide var,daha ne olsun :)

Umarım istemeden spoiler fln vermemişimdir,amacım müziğini ön plana çıkarmaktı.Hatam olduysa affola!

Alıntıları Göster
    Estafurullah dostum. Videonun isminde ending song&cinematic yazıyor.

Seviyeli üslubun içinde ayrıca teşekkürler.

• Buradaki yorumlara bakarak alasım geldi Hellblade: Senua's Sacrifice'ı. Biraz daha gaza ihtiyacım var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Buradaki yorumlara bakarak alasım geldi Hellblade: Senua's Sacrifice'ı. Biraz daha gaza ihtiyacım var sanırım.

Kulaklıkla oynamaya çalış. Oyunun içinde özel bir ses teknolojisi var. Oyunun yapılış videolarını izledim. Bazen sesleri kafanın içinde duyacaksın. İç sesinle mücadeleye hazır ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Size şöyle söyleyeyim hocam. Eğer kulaklık takıp oynarsanız bir süre sonra gerçekten Senua'nın yerine koyuyorsunuz kendinizi. Sesleri ve çevre etkileşimini çok güzel yedirmişler oyuna. Sürekli bir monolog, sürekli bir dialog ve iç baskı altındasınız. Şizofreni ve gerçeklik arasında gidip geliyoruz. Oyun bittikten sonra zaten yapım aşamasını anlatan bir video var. Oyun için bir sürü psikolog, nöroloji uzmanı vs görüşülmüş. Gerçekten büyük bir emek var oyunda. Bunların hiçbiri yetmezse Türkçe altyazı olması için alın direk hocam. :)
  • Yakuza 0
    Hellblade
    Hunt showdown(erken erişim)
    Frostpunk

Kendi listemi oluşturdum.
    Bunlardan bir veya iki tanesini almayı düşünüyorum.
  • The Long Dark ve Soma arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

The Long Dark ve Soma arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

Soma çok güzel bir yapıt.

• Alan Wake satılmıyor mu arkadaşlar?
  • Farm together nasıl bir oyun? Oynayan var mı? Değer mi 25 tl ye?
  • 16:40 itiariyle heroku hesabımı suspendlemiş bilgisayarı sabah akşam açıkta bırakamam sanırım 25 level olma hayalleri başka bir minigame'e kaldı
  • En başta Türkçe alt yazı olması beni cezbetti zaten. Bu oyun yapımcısının biz Türk oyuncularına olan saygısını gösteriyor. Square Enix gibi Tomb Raider'a 13 dili seslendirmeleri ile koyup Türkçe alt yazı bile koymayacak kadar benim için Türk oyuncular beş kuruş etmez dememiş.
    Öte yandan oyun gerçekten ilgi çekici duruyor. Yorumlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Alan Wake satılmıyor mu arkadaşlar?

muzik haklari doldugu icin satistan kalkti gecen yil

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Alan Wake satılmıyor mu arkadaşlar?
    Alan Wake telif sorunlarından dolayı marketten kaldırıldı. Oyunun içindeki müziklerin kullanım hakkı süreli bir anlaşması varmış. Artık satılmıyor herhangi bir yerde
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    The Long Dark da bayağı övülüyordu ayrıca The Long Dark’ın daha nadiren indirim alması ona daha yakın tuttu beni Soma daha sık indirime giriyor görünüyor steamdb’de

• voidu da pubg 30 tl
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    yakında bedava olacak ahanda buraya yazıyorum :D
  • Paramara'dan cüzdan kodu aldım. Alırken 3D Sorunu dedi ama çekti parayı. Kod gelmedi ne yapmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Alan Wake telif sorunlarından dolayı marketten kaldırıldı. Oyunun içindeki müziklerin kullanım hakkı süreli bir anlaşması varmış. Artık satılmıyor herhangi bir yerde

Tamamdır sağolun arkadaşlar

• Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Aynen banada yaptılar yeni hesap açtım şimdide dropbox bağlanmıyor gerçi daha 9 lvl olmuştum
  • The Evil Within neredeyse bir senedir bilgisayarımda yüklü, ilk çıktığında yarilamistım. Ama şimdi hiç oynayasım gelmiyor, sizce ne yapsam? Silsem de verdiğim paraya, indirdiğim 70 Gb'a yazık olacak.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.