Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir - 30 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Rurounius

bu gece başlar da zannedersem steam çöker.

http://whenisthenextsteamsale.com/
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    Ben this war is mine çok beğenerek oynamıştım almanızı öneririm
  • this war of mine'ı ben de dlcleri ile birlikte aldım, serious samleri de eksikleri tamamladım güzel oldu bu indirimler.
  • Bugün arkham serisini bitirdimde the witcher serisine başlıcam, Hangisinden başlamamı önerirsiniz ?

ilk oyunu satın almamıştım 2 ve 3 var elimde,2inci oyun için sorunlu diyolar mekanikleri vs. ilk 2 oyunun hikayesini okuyup direk 3ten başlasam eksiklik hissedermiyim yoksa 2 den mi başlamalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mq1n

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

satıcı hepsiburada değil artık, sadece hb'nin sattıklarında geçerliydi.

Teşekkürler peki bu ibare nerede yazıyordu göremedim. Az daha alıyordum :)

Facebooktan mesaj atarsan dönüş yapıyorlar.

"Sadece satıcısı "Hepsiburada" olan ürünlerde kampanya geçerlidir."

2 face hesaplarına da attım dönüş yapmadılar. Neyse sağlık olsun.
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. 02-08 saatleri arasında kota veya hız derdin olmuyor. Ayın ilk günü gibi kullanabiliyorsun.
  • Efendim buralarda bu tarz sorular için Nerevarine hocamın yorumundan yola çıkarak şöyle söylemek istiyorum.

Siz herhangi bir diziye 3. sezondan başladınız mı? Ha derseniz ki ben böyle seviyorum, tarzım bu; bir şey diyemem. 3 2 1 takılın kafanıza göre.
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten ben de muzdariptim ancak 1.oyunun dövüş mekanikleri yerden yere vurulmuş.Geçenlerde 2 küsür liraya satıldı ama son anda almaktan vazgeçtim. oyunun konusunu Türkçe olarak özet şeklinde internette bulabilirsiniz. Ben farklı kaynaklardan 2 kez okudum ve konuya hakim oldum.

2.oyun çağının ötesinde bir oyun.Muhakkak oynayın.zaten 3.oyunun başında 2.oyunun save dosyalarına bakıyor. Önce 2.oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Bugün arkham serisini bitirdimde the witcher serisine başlıcam, Hangisinden başlamamı önerirsiniz ?

ilk oyunu satın almamıştım 2 ve 3 var elimde,2inci oyun için sorunlu diyolar mekanikleri vs. ilk 2 oyunun hikayesini okuyup direk 3ten başlasam eksiklik hissedermiyim yoksa 2 den mi başlamalıyım ?

ingilizcen varsa şunu izleyip 3'e başlayabilirsin direk

eğer hikaye yüzünden geri kalacağını düşünüyorsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 21 Haziran 2017; 13:6:27 >

• Paypal heryerde steam bakiye yükleme indirimi yapmış. 20€ a 5€ indirim gibi. Tabi biz kullanamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Bugün arkham serisini bitirdimde the witcher serisine başlıcam, Hangisinden başlamamı önerirsiniz ?

ingilizcen varsa şunu izleyip 3'e başlayabilirsin direk

eğer hikaye yüzünden geri kalacağını düşünüyorsan.

bence 3 ün de videosunu izlesin, witcher 4 ü beklesin.

• Arkadaşlar sormadan söyleyeyim, yaz indirimleri yarın akşam 8de başlıycak.

Pubg indirime girmez, girerse de 3-5 tl anca girer ki bunun için beklemeye değmez/değmezdi.

Cs:go indirime girer.

Steam çökerse panik yapmayın.

Hesabınıza tıkladığınızda başka birinin hesabını ve yüklü miktarda euro/dolar bakiyesi görürseniz yine panik yapmayın bu da geçici bir durumdur.

Şimdilik aklıma gelen bunlar.
  • Diziyle oyunu bir tutmak yanlış olur hocam. Dizi tamamen hikaye üstüne kurulur ama oyunda interaktif bir durum var bence hikaye kadar oynanışta çok önemli

@Zala_ @equasezy1 Öyleyse en mantıklısı 1 in hikayesini okuyup 2den başlamak teşekkürler yorumlar için
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    ADAMsın sen varya. Daha çok kanım ısındı sana.

edit: Bu arada evet 3'ü neden oynuyorsunuz? Onun da videosunu izleyin sonuçta oyun oynamıyorsunuz siz video izlemek için soru soruyorsunuz burada?

Witcher 1 kadar sağlam oyun yok onu söyleyeyim şimdiden ama evet 2. oyun berbat nedense sevemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 21 Haziran 2017; 13:18:21 >
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    "eğer hikaye yüzünden geri kalacağını düşünüyorsan."

Arkadas hikaye olarak eksiklik hissedermiyim yazmis. Videoda kucuk detaylar haric witcher 1 ve 2'nin ozeti yapilmis. 3'e baslarsa bazi kucuk referanslari kacirir sadece.

• Birkaç gündür Witcher'ın ilk serisini oynuyorum. Sonlarına geldim sanırım, dördüncü bölümdeyim. Açık konuşayım, muazzam keyifli, harikulade bir oyun.
    Oyun grafiği gayet ortalamanın üstünde. Bir sürü ss paylaştım dileyen bakabilir. Atmosferi çok güzel.
    Bi dövüş mekanikleri muhabbetidir almış başını gidiyor. Mekanikleri zor falan değil. Alışılmamış şeylere zor diyip kenara çekilmekten vazgeçin artık. Gayet basit bir mekaniği var. Sadece sıradışı, hepsi o.
    Tamam Geralt zıplamıyor, tamam space basınca oyun duraklatılıyor, tamam haritanın çeşitli yerlerinde buglar meydana geliyor falan filan...

Ama böyle güzel bir oyunu yüzeysel bir hikâye okuyuşu ile hiç etmek, en hafif tabirle "ayıp"tır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    yalnız oynanış o kadar kötü değil, hikaye olarak da 3'le yarışır hatta daha iyi olduğunu düşünenler var. ben de bu oyunu ilk çıktığı zaman oynamadım, 3'ünü arka arkaya oynadım, iyi ki de oynadım diyorum.

eğer bir hikayeye ortasından başlamayı sorun etmiyorsanız direkt 3'ten başlayın, ikinci oyun üçlemenin en zayıf halkası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam uygulamasından , kartları satışa koyarken kullanıcı sözleşmesi kısmında takılıyorum.Bu pencereyi kapat diyorum kapanmıyor. Platform : IOS

Bu sorun genel bir sorun mu? Bilen var mı?
  • Witcher 2'nin hikayesi seri içinde en komplike ve kaliteli olanı. Keza 1. oyunda her yönden çok kaliteli bir oyundur. Nedense insanlarda eski jenerasyon oyunlara karşı bir önyargı var.
  • Withcher 1 çok güzel oyun ben de 1 den başladım 4. bölüme falan geldim atmosfer senaryo falan çok hoş ama savaşma mekanikleri o kadar iyi değil gerçekten. Yani becerilmeyecek bir şey yok da insanı biraz sınırlıyo gibi sorun o. Gene de oyun tam bir klasik.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.