Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11909. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 45 Misafir (3 Mobil) - 47 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Olur, işinizi görsün. Benim de chip para nakite dönmüş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saplar günü ve 11.11 karışımı gelen sürpriz indirimin aylardır beklenen cadılar bayramı indiriminden daha iyi olması...

Shadow of the Tomb Raider güzel indirim almış da fiyatı çok biraz daha ölsün öyle oynanır
  • Tomb Raider acayip indirime giriyor arada. Oyun çok güzel. Son bitirdiğim 2 oyun da Tomb Raider. Çok keyifli oyunlar.

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    Konsol pleb'iysen doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pleb derken? Player mı? Evet Xboxta oynadim Shadow'u ama Rise Of The TR'yi pcde bitirmiştim.

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    "Plebian class"oyunu nerde oynadığın farketmiyor oyun iğrenç bir consol port'u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 11 Kasım 2019; 13:0:50 >
  • Anladim hocam. Öncekini laptopta 1050 kartli cihazda oynamıştım fena değilde. Portsa kötü tabi, ben oyun içeriği ooarak çok sevdim. Bu durumu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Olur, işinizi görsün. Benim de chip para nakite dönmüş olur.
    Ben almayı düşünmüyorum hocam konudaki diğer arkadaşlardan almayı düşünen olursa diye yazdım. 50 ye 75 fena değil.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    En son Türk yapımı Conarium oynamıştım baya iyiydi. Şuan da indirimde sanırım 7.75tl den satılıyor oynamadıysanız tavsiye ederim.
  • epicte ücretsizken eklemiştim de Türk oyunu olduğunu bilmiyordum. Haftasonu indirip bakayım. Teşekkür ederim
  • Black Friday için gözetmelik To the Moon tarzı indie oyun önerebilecek var mı? Ayrı olarak Max Payne gibi 2000 dolaylarında çıkmış güzel oyunlar da olur.
  • bu detroit become humanı aldık epicten dedilerki sonbaharda çıkacak kış geldi çıkmadı arkadaş oyun eskidi resmen heves meves o heyecan kalmadı
  • - Gta 5in hikaye modunu oynuyorum. %30 falan oldu. En son denizin dibinden nükleer silah mı ne buldum. Devam konusunda kararsız kaldım. Sıkıldım gibi. Acaba bundan sonra hikaye bambaşka yerlere mi gidiyor devam edeyim mi? Zaman kısıtından başka oyun oynamak istiyorum, ne yapmalıyım?

- Hitman indirimlerinden; codename 47 - silent assasin - blood money - contracts hangileri alınır ,absulatıon var. 4ünü de almaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 11 Kasım 2019; 17:54:5 >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Görevler biraz daha çeşitleniyor ama genel olarak aynı şekilde ilerliyor. Sıkıldıysan bırak bence, ben de zorlayarak bitirmiştim, çok da matah bir hikayesi falan yok.

Hitman Absolution'ı alman yeterli olur, diğer oyunlarda pek bir senaryo yok.
  • Sağolun hocam.
    Absulatıon var. Hani 4 oyundan örn: batman city ve arkham iki müthiş oyun ya; şu hitman efsanesni mutlaka al diyen olur belki diye sordum ama hikaye yok diyorsunuz. Gerek yok pek o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Anladim hocam. Öncekini laptopta 1050 kartli cihazda oynamıştım fena değilde. Portsa kötü tabi, ben oyun içeriği ooarak çok sevdim. Bu durumu bilmiyorum.
    Adam neredeyse size hakaret ediyor ama siz hala hocam diye hitap ediyorsunuz bu trole. Shadow of the Tomb Raidera iğrenç bir konsol portu demesiyle zaten pc de oynamadığı belli oyunu. Şu sıralar teknik olarak pc ye çıkmış en iyi oyunlar arasındadır Shadow of the Tomb Raider. Ayrıyetten pc deki Uncharted tarzı bir oyun eksikliğini de kısmen kapatmış bir seridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Bu mesaj silindi.
    Bir sus artık be boş beleş ergen oldu burası. hayır komik de değilsin.
  • Epic yeni bir kampanya başlatmış arkadaşlar detaylar linkte
    https://www.epicgames.com/store/tr/news/epic-games-store-creator-appreciation-event

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 11 Kasım 2019; 19:49:46 >
  • Keske eksi butonu geri gelse de guzel bi linc yesen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Adam neredeyse size hakaret ediyor ama siz hala hocam diye hitap ediyorsunuz bu trole. Shadow of the Tomb Raidera iğrenç bir konsol portu demesiyle zaten pc de oynamadığı belli oyunu. Şu sıralar teknik olarak pc ye çıkmış en iyi oyunlar arasındadır Shadow of the Tomb Raider. Ayrıyetten pc deki Uncharted tarzı bir oyun eksikliğini de kısmen kapatmış bir seridir.

Alıntıları Göster
    Hocam buradaki insanları tanımadığım için öyle düşünemedim. Herkes kendine yakışanı yapar. Problem yok. Hastanede belge kovaloyordum öğlen hiçbir şeye dikkat edemedim zaten. Uyarınız için teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.