Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azos , azos Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Aynen dediklerinize katılıyorum cd key verdiği zamanlar öyleydi ancak yeni oyunlar da yüklenip uplay hesabına ekledikten sonra da sadece uplay üzerinden çalıştırılamıyor mu? Ben sanki oluyordu diye hatırlıyorum, hatta uplay hesabını bir arkadaşa vermiştim oynayabilmişti ancak bu oyun cd key zamanından da olabilir tam hatırlayamıyorum maalesef.

Alıntıları Göster
    Yok, artık yeni çıkan oyunlar aktifleştirme aşamasında Steam ile direkt olarak bağlandığı için, oyun açılırken Steam'den satın aldığın üyelikle de Steam'e giriş yapman gerek. Farklı bir üyelikle girersen de olmuyor, bizzat denedim.

Yine tahminimce Ubisoft bu key olayını o yüzden kaldırdı. Yoksa oyunu Steam'den alan kişi, bir de keyi satarak, oyunu beleşe ya da oyun çok düşük bir fiyata almış olur. Zamanında muhtemelen böyle yapan çok insan vardır. Hiç aklımıza gelmedi o zamanlar

• Ramazan bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. Herkese hayırlı bayramlar. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi bayramlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala oynamayan varsa Bioshock Collection :24.75 TL

https://store.steampowered.com/sub/127633/
  • İyi bayramlar arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Steam'den ubisoft oyunu alınca oyunu steam açmadan sadece uplay üzerinden oynayabiliyordum ben direk uplay kütüphanesine ekleniyordu yani. Şu an nasıldır bilmiyorum bilgisayarda oyun oynamıyorum artık.

Alıntıları Göster
    Çok eskiden ve eski oyunlarda öyleydi. Her platform kendi ortamından alınan veya kendi ortamı için alınan keyli oyunları kendi üzerinden açma şartı getirince durumlar değişti. Artık Uplay veya başka bir ortama ait bir oyunu Steam'e ekleyince her iki platformda pc kurulu olmak zorunda ve oyun sırasında her ikisi de çalışmak zorunda. Çok eski oyunlar hariç tüm yeni oyunlarda durum böyle.

O sebeple ben platformlar arasında fiyat farkı olmadığı zamanlarda ubisoft oyunlarını direk uplay üzerinden veya uplay key ile alıyorum. Aynı anda iki platform çalışmasın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Hala oynamayan varsa Bioshock Collection :24.75 TL

https://store.steampowered.com/sub/127633/
    Daha alt fiyat görme ihtimali var mı hocam? Bayramda oynayamayacağım zaten, bekleyebilirim yaz indirimlerini. Değilse alacağım.

EKLEME: En dip fiyatmış, ilk sayfadaki siteden baktım, paylaşım için teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 4 Haziran 2019; 11:20:42 >

• Cümleten iyi bayramlar.

• Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Bir ara PlayStore'da 18 liraya düşmüştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    hocam bende infinite var da diğerleri yok. nasıl yapsam bu paketi almak istiyorum da boşa para gitmesin infinite kısmını gifte çevirip alma imkanım yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

hocam bende infinite var da diğerleri yok. nasıl yapsam bu paketi almak istiyorum da boşa para gitmesin infinite kısmını gifte çevirip alma imkanım yok mu
    Infinite'in fiyatını otomatik olarak düşüyor sende olduğu için.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam steam'ın kendi sitesinden hesabımı açmadan bakmama rağmen fiyat aynı bende de infinite var ama düşmüyor bir tuhaflık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Steam den paket olarak oyun alırken şayet paket içerisinde bulunan bir ürün siz de varsa o ürünün fiyatı otomatik olarak düşer. Yani bu paketi alırken fiyattan infinite fiyatı düşecek ve size sadece diğer paket içerisinde bulunan oyunlar verilecek.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Maalesef her zaman öyle olmuyor. Bende bütün oyunlar vardı ama DLC'ler yoktu gittim yine tam parayla Collection paketini aldım. Diğer bir oyun ise Dishonored. Hitman Essential Collection paketini almak isterseniz sizde var olan oyunların fiyatı düşüyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 4 Haziran 2019; 14:22:39 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Dishonored çok uyuz ya dlcler için de definitive alasım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Maalesef her zaman öyle olmuyor. Bende bütün oyunlar vardı ama DLC'ler yoktu gittim yine tam parayla Collection paketini aldım. Diğer bir oyun ise Dishonored. Hitman Essential Collection paketini almak isterseniz sizde var olan oyunların fiyatı düşüyor mesela.
    Sadece Dlc için tam paketi nasıl aldınız merak ettim. Bende de dlc yok ama paketi almak isteyince bu paketi kendiniz için alamazsınız diyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben PlayStore'dan alıp Steam'e eklemiştim. Bu arada Steam'den alamadığım için değil daha ucuz olduğu için PlayStore'dan almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 4 Haziran 2019; 14:24:29 >
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    Çok şey kaçırmış oluyorsunuz. Dishonored yüzünden hiçbir oyunun DLC'siz hâlini alasım gelmiyor. DLC'ler iki tane devam niteliğinde oyun içeriyor. Özellikle Dishonored 2 oynamadan önce DLC'lerin bitirilmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben PlayStore'dan alıp Steam'e eklemiştim. Bu arada Steam'den alamadığım için değil daha ucuz olduğu için PlayStore'dan almıştım.
    Anladım. Ben merak edip fiyat ne olacak diye sepete attım. 3 adet Dlc bende yok ama sepete atınca onları aldırmıyor. Ana oyunlar var diye dlc aldırmıyor galiba

Edit: Arkadaşlar Metro Exodus Expansion Pass steam dışında satan yer yok mu? Baktım bilindik sitelerde yok. Sadece epic sürüm Metro Exodus satıyorlar. Metro Exodus Expansion Pass epic sürümü bile yok onlarda satışta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Haziran 2019; 14:50:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Anladım. Ben merak edip fiyat ne olacak diye sepete attım. 3 adet Dlc bende yok ama sepete atınca onları aldırmıyor. Ana oyunlar var diye dlc aldırmıyor galiba

Edit: Arkadaşlar Metro Exodus Expansion Pass steam dışında satan yer yok mu? Baktım bilindik sitelerde yok. Sadece epic sürüm Metro Exodus satıyorlar. Metro Exodus Expansion Pass epic sürümü bile yok onlarda satışta.

Alıntıları Göster
    Hesabınızda istediğiniz oyunu kendiniz silebiliyorsunuz. Aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
    https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithGame/?appid=

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.