Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LuNCoR , LuNCoR Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99679968996999709971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Steam Achievement Manager kullanımının bir zararı var mı ? VAC Ban gibi şeylere yol açar mı ?
  • Bu nasıl iştir yahu ?

Oyun çok fazla rahatsız edici olduğundan içeriğe katlanamadığını, çocuk istismari içerdiğini ve serisini yapmayacağını söylüyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 23 Nisan 2017; 21:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Bu nasıl iştir yahu ?

Oyun çok fazla rahatsız edici olduğundan içeriğe katlanamadığını, çocuk istismari içerdiğini ve serisini yapmayacağını söylüyor .

Kendisini göremeyecek olmamıza sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sebep nedir ki ? Size bir yamuğu mu var ?
  • quote:

Bu nasıl iştir yahu ?

Adam aile babası, 40 ına yaklaştı. 4-5 yaşlarında kız çocuğu var. Midesi kaldırmamıştır, rahatsız olmuştur belki

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Normal tabiki buna bir itirazım yok. Oyunun konu aldığı senaryoya bu kadar sadık kalmaları beni şaşırttı sadece. Bu oyunun çok iyi olacağını gösteriyor. Sinan Akkol'un Jim Jones katliamını araştırmadan oyuna girişmesi hata olmuş aile babası olarak katlanabileceği bir oyun değil . + 18 ötesinde +23 bir oyun .
  • Demosunu izledim. Daha doğrusu izleyemedim. Oyun amacından çıkmış tamamen korku oyunu olmuş birinci oyunla alakası bile yok. Neyse devam edersem spoiler'a girer. Alıp hayatta oynamam ama Pinti Panda'dan izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sebep nedir ki ? Size bir yamuğu mu var ?

Hayır Yok.

Sadece böyle boş beleş işlerde duyar kasan insanları samimiyetsiz buluyorum.

Hergün tecavüz, cinayet haberleri var. Kendisinden toplumsal duyar twitleri ve haberleride bekliyoruz. Yapmacık geliyor böyle.

Hatred isimli bir oyun var. Tecavüz, cinayet gırla, her türlü pislik var okulda. Can sıkıntısından sivil vuruyorsun oyunda.

Bu oyundan mı rahatsız olmuş ? Belkide popüler ve beklenen bir oyun olduğu için biraz daha takipçi ve hayran kasmıştır.

• Önyargılı yaklaştığınızı düşünüyorum. Kendisi öyle bir insan değil. Türkiye'de bildiğiniz çoğu editör , şaklaban youtuber tipler falan portakalda vitaminken adam editörlük yapıyordu. Oynayamam dediyse gerçekten samimiyetindendir takipçi ve hayran kasmaya ihtiyaç duyacak noktayı yıllar evvel aştı. Ki oyun ele aldığı konu itibariyle çoğu insanın midesinin kaldırabileceği bir noktada değil. Siz Sinan Akkol'u tanımıyorsunuz sanırım.
  • quote:

Önyargılı yaklaştığınızı düşünüyorum. Kendisi öyle bir insan değil. Türkiye'de bildiğiniz çoğu editör , şaklaban youtuber tipler falan portakalda vitaminken adam editörlük yapıyordu. Oynayamam dediyse gerçekten samimiyetindendir takipçi ve hayran kasmaya ihtiyaç duyacak noktayı yıllar evvel aştı. Ki oyun ele aldığı konu itibariyle çoğu insanın midesinin kaldırabileceği bir noktada değil. Siz Sinan Akkol'u tanımıyorsunuz sanırım.

Level döneminden beri dergi okur takip ederim. Kendisine bir lafım Yok. Bu açıklamalar ve oyuna tepki boş geliyor. Bu piyasa içerisinde böyle boş işlere gerek Yok sadece. İyiliği kötülüğünü bilmem. Yaptığı şeyin boş iş olduğunu söylüyorum.

• Arkadaşlar steam indirimi ne zaman bilen varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanreis60

Arkadaşlar steam indirimi ne zaman bilen varmi ?

yazın
  • Yine gelmiş çok bilmişler :DD
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Hocam 150 cevher karşılığında hazır set gönderiyor bahsettiğim linkteki eleman.Yani onun başlığına, envanterinde bulunan bir seti istediğinizi belirtirseniz gönderir. Kart olayına gelince pazara koyuyorsanız satılır illa ki. Ama 25-30 kurusa satılan kartı 50-60 kurusa koyarsanız kolay kolay satılmaz. Zaten envanterde karta baktığınız zaman son 24 saate ne kadar satıldığını ve pazardaki en düşük fiyatı gösteriyor. Ona göre bir fiyat koymanızı öneririm.
  • Paskalya ne zaman

• CA18DET kullanıcısına yanıt
    3 senelik kullanıcıyım paskalya indirimi görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Paskalya ne zaman

paskalya nisan ayında kutlanmıyormuydu zaten. olsa bile gecmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Paskalya ne zaman

çok şaşıracaksın ama 2 adımda cevabını öğrenebilirsin.

ek olarak:

http://bfy.tw/BOiU

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Önyargılı yaklaştığınızı düşünüyorum. Kendisi öyle bir insan değil. Türkiye'de bildiğiniz çoğu editör , şaklaban youtuber tipler falan portakalda vitaminken adam editörlük yapıyordu. Oynayamam dediyse gerçekten samimiyetindendir takipçi ve hayran kasmaya ihtiyaç duyacak noktayı yıllar evvel aştı. Ki oyun ele aldığı konu itibariyle çoğu insanın midesinin kaldırabileceği bir noktada değil. Siz Sinan Akkol'u tanımıyorsunuz sanırım.

Level döneminden beri dergi okur takip ederim. Kendisine bir lafım Yok. Bu açıklamalar ve oyuna tepki boş geliyor. Bu piyasa içerisinde böyle boş işlere gerek Yok sadece. İyiliği kötülüğünü bilmem. Yaptığı şeyin boş iş olduğunu söylüyorum.

Sinan Akkol'u ben de çocukluğumdan beri takip ederdim. Severdim ve bilinçli bir insan olduğunu düşünürdüm. Ta ki LGBT bireyleri hakkında Facebook'ta saygısızca bir gönderiyi beğenmesine kadar. Bu kadar teknoloji ile içli dışlı bir insanın, diğer insanların yaşamlarına en ufak tahammülü olmaması beni hem şaşırtmıştı hem üzmüştü. Bir daha da ne takip ettim ne videolarini izledim. Onun da umrunda değildir tabi ki de.

• Saints row 2 kampanyasını kaçırdım tekrar bedava olur mu?

• 
Sayfa: önceki 99679968996999709971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.