Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WBC , ormanci1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir - 26 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99399940994199429943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayonetta playstore da 36 lira en düşük fiyat orada sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Hocam tavuk kesmeyi unutmayın. En çok canı tavuk eti veriyor. Gidipte başkasının evinden yiyecek alacağım diye hırsız olmayın.

Eyvallah, aklımda olsun.

Gerçi Witcher'dan alışığım; hırsızlık, kumar, karı-kız her yol var
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Aman diyim tavuklara bulaşmayın. Bütün köy üstünüze çullanır. Arkadaşlar gizli trollük peşinde.

• Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Felsefi bir tarafı olan bulmaca oyunu hocam,felsefe+portal.Tavsiye ederim zevklidir.
  • BorgaXxX kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Başladım direk aksiyonun içine girdim zaten sürekli bir koşuşturma kaçış hali, bir de köylülerle uğraşmayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Portal seviyorsan şiddetle tavsiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler harika haber . Bunu Gog'dan 3-4 dolar gibi bir fiyata almıştım sırf steamde yok diye
  • battlegrounds parasını çıkarır mı beyler ?
  • Aylık bundlenin ödemesini yaptık, şimdi sıra beklemekte.

Yalnız 12 aylık üyelikte hepsini birden kesmese keşke, direk onu yapardım yoksa.
  • 1 dolarlık Humble Bundle süper olmuş. Bir de buna burun kıvırıp laf atanlar mı var..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Nisan 2017; 20:37:43 >
  • Toruchlight II an itibariyle 48 saatlık indiirme girdi. 7.75 ilgilenen arkadaşlar alabiliri. Ben kaptim bir tane

• Zamanında arkadaşlar ile Payday 2 four pack almıştık. Onlar oynadı bayağı bi' , o sıralar ben şehir dışında olduğum için katılamamıştım. Şimdi oyuna başlayacak olsam sanırım DLCler önemli. Bu yüzden GOTY edition mı alsam (Ana oyunun fiyattan düşmediğini ya da tekrar envantere gelmediğini biliyorum) yoksa onun yerine sadece önemli birkaç dlc yi ayrıca mı alsam , hangisi daha iyi olur veya hangi dlcler önemli ?

Dediğim an 21'de indirim bitmiş. Halbu ki bitiş süresine baktım yazmıyordu. Neyse ben yine cevabımı alayım , yaz indirimlerinde bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 12 Nisan 2017; 21:8:55 >
  • https://www.gamesatis.com/europa-universalis-iv-satin-al.html

EU IV Extreme Edition 15 lira beyler pek inanasım gelmedi var mı daha önce alışveriş yapan?
  • StillDRE213 S kullanıcısına yanıt
    Siteden daha geçen gün alışveriş yaptım sorun yok stok gözükmesine rağmen olmayabiliyor bu yüzden önce canlı desteğe bir sorun.
  • Torchlight II'yi tavsiye ederim çok güzel bir oyundur. @m-99'un katkılarıyla oyuna başladım 60 saat oldu ve henüz sıkılma olmadı Ek olarak, kullanmadığınız %90 kuponlarınız alınır ( isterseniz emoji veya arka plan da verebilirim ) Sağolsunlar 2 kişi attı baya makbule geçti.
  • The elder scrolls online kaç gb indirme istiyor? 85 gb yer kaplıyor da hepsi indirme boyutu değildir herhalde..

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    60 gb Steam indiriyor Launcher dosyaları falan açıyor birkaç gb da o indiriyor. 1 hafta önce indirdim şuan 71 gb yer kaplıyor.
  • Spintires 2 pack için ortak aranıyor, 12.5 TL tutuyor.

https://www.bundlestars.com/en/bundle/spintires-2-pack
  • Çok fazla ya.. Oyun boyutları korkutuyor artık :( Ki inmesi kaç gün sürer kim bilir. Peki morrowind ek paketi almasak çok şey kaybeder miyiz onu sorayım bir de. Alırım belki oyunu bir delilik yapıp.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    ESO'yu ilk defa indiren biri ne Morrowind almalı ne DLC ne de aylık üyelik.(Bunu ben değil sadece herkes böyle söylüyor) İlk önce biraz oynayacaksın beğenmezsen iade edeceksin. Benim 16 mbit netim var. 10 saatte indirmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 99399940994199429943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.