Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: acaluka , cangk , sabotage1907 , sabotage1907 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (3 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.771
Cevap
2.719
Favori
21.320.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99349935993699379938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eskiler den hatırlarsanız: lord of the rings middle earth 2 diye (benim için) efsane bir oyun vardı.

Bu oyunda aldığım zevki hiç bir strateji oyununda alamadım. Bu oyunun yeni güncel versiyonları da çıkmamış adam gibi. Bana tavsiye edebileceğiniz bu oyuna benzer bir oyun var mı?
  • Limbo sahipleri için inside'a yüzde 40 indirim var veriliyorsa isteyene verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar cs go alacağım. önümüzde herhangi bir gün varmı indirime gireceği. call of duty multi tarzı birşeyleride bekleyebilirim. yani bana multi zevk verecek bu tarz oyun gerek ilk tercihim cs go olacak.. paskalya felan var önümüzdeki günlerde o zaman birşeyler olurmu acaba

23 hazirana kadar herhangi buyuk bir indirim yok gibi duruyor bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: The Shield

Battlegrounds yazın indirime girer mi? Bir 30 tl olsa efsane olur ya.

hocam istersen ücretsiz dağıtıp birde skin versinler :)
    şaka bi yana indirime girmesini imkansıza yakın görüyorum :) rustu düşün ne zaman indirime girdi.
    https://steamdb.info/app/252490/

%50 görmüş hocam ama 1,5 yıl olmuş. Ben rust'ı %40 indirim alır diyorum yaz indirimlerinde. PUBG için bişey diyemiyorum ama 30 tl de hayal tabi ki. Taş çatlasa %20 görür.

Rust indirime girmedi ama geçenlerde Humble Bundle ile dağıtıldı. Yanında 5 tane daha oyunla 4-5 dolara geliyordu

• Harde West indirime girmiş arkadaşlar, tavsiye ederim güzel oyun. Aldım ben collection paketini. Birde arkadaşlar elinde torucligh I veya II olan varsa satın alabilirim. Gift veya key kendim oynayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRİNG0 -- 11 Nisan 2017; 15:33:55 >
  • Arkadaşlar Dont Starve together ı 1 alana 1 bedava diye bir dalga var mı ben tam anlamadım ? Arkadaş bana öyle bir şeyler söyledi de göremedim hiç bir yerde nedir bunun olayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Arkadaşlar eskiler den hatırlarsanız: lord of the rings middle earth 2 diye (benim için) efsane bir oyun vardı.

Bu oyunda aldığım zevki hiç bir strateji oyununda alamadım. Bu oyunun yeni güncel versiyonları da çıkmamış adam gibi. Bana tavsiye edebileceğiniz bu oyuna benzer bir oyun var mı?

2 değilde benim içinde 1 efsaneydi hem senaryosu hemde multisi... Ey gidi günler

• Doom en uygun nerede bulabilirim? Mümkünse DLC li.
    Önceki sayfalarda yazmıştım ama arada kaynamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream0n -- 11 Nisan 2017; 16:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Arkadaşlar Dont Starve together ı 1 alana 1 bedava diye bir dalga var mı ben tam anlamadım ? Arkadaş bana öyle bir şeyler söyledi de göremedim hiç bir yerde nedir bunun olayı ?

Satin alirken belirtiyor zaten sepette fazladan ogeler envantere eklenecektir diye.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Aynen hatırladım şimdi. İyi fiyata geliyordu.
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    Dün 10$'dı cdkeys'te. Bugün durum nedir bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream0n

Doom en uygun nerede bulabilirim? Mümkünse DLC li.
    Önceki sayfalarda yazmıştım ama arada kaynamış...

http://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam

http://www.cdkeys.com/pc/games/doom-season-pass-pc-steam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu H1Z1'in 2 versiyonu var Steam'de. Aynı fiyat. Hangisini almak gerekiyor acaba?

• Bugün akşam Steam'e gelecek indirimlerden bazıları:

Soma %66
    Amnesia: The Dark Descent / Amnesia: A Machine for Pigs / Amnesia: Collection / Penumbra 80%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetman -- 11 Nisan 2017; 17:37:27 >

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Bi survival modu var bir de diğer insanlarla kapışma modu.
    Survival seviyorsan JUST SURVIVE
    Herkesle birlikte oyuna başlayıp zehirli gaz ve rakiplerle mücadele edip galip gelmek istiyorsan da KING OF THE KILL almalısın.

Ben yıllar yıllar önce 18 liraya ikisine bir sahip olmuştum.
    Sonradan ayırdılar bu ikisini.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    CS GO'daki gibi kutu, item vs özelliği için hangisi önemli? İkisinde de var mı o özellik?

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben survival modunu hiç oynamadım. O yüzden orda drop var mı yok mu bilmiyorum. Ama KOTK modunda oyun sonu güzel yerlere gelmene de bağlı olarak bir sürü drop atıyo. Drop önemsiyorsan KOTK öneririm. Just survive'ın drop verip vermediğini bilmiyorum bile.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Soma var aklımda ama. Bakarım artık hangisini alacağıma.

• Steam e bayonetta eklenmiş 60 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 11 Nisan 2017; 18:2:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Steam e bayonetta eklenmiş 60 lira

6-7 sene evvel aynı paraya ps3'e alıp oynadığımız oyun. 2017'de pc ye çıkıyor yine 60 lira. (Not: oyun çıkalı 7,5 sene oldu)
  • 
Sayfa: önceki 99349935993699379938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.