Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
35 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.510
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83718372837383748375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Andrew Crysanthe

quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

steamden banka hesabımdan oyun aldım iade edersem karta para geri yüklenir mi

Steam cüzdanına atıyor maalesef

Emin misiniz? Önceki ay bir adet oyun aldım ve beğenmeyip geri iade ettim. Bir hafta önce kartıma yattı para.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Hadi hocam gecmis olsun. Bir dahakine daha dikkatli olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abel Tesfaye kullanıcısına yanıt
    Bende Gta V iade ettim 107 lira gitti cüzdana arkadaşlarıma oyun falan satmaya çalışıyorum parayı geri alabilmek için.

Bu arada Enpara iadeleri ne zaman yatacak bilen var mı? Ayın 5. iş günü oldu, ses seda yok.
  • quote:

Bende Gta V iade ettim 107 lira gitti cüzdana arkadaşlarıma oyun falan satmaya çalışıyorum parayı geri alabilmek için.

Bu arada Enpara iadeleri ne zaman yatacak bilen var mı? Ayın 5. iş günü oldu, ses seda yok.

En geç bugün mesai saatleri sonunda yatar. Daha önce enparadan iadesi yatmayan oldu mu da bu kadar telaşlı insanlar anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

https://www.humblebundle.com/weekly
    Steam olsa kaçmazdı

Blacklist'i ne zamandır oynamak istiyodum, PSN Plus verir diyerekten uzun zamandır almamıştım. Güzel bir fırsat oldu, Division Beta keyi vermesi de beni ayrıca mutlu etti.
  • 1 dolarlık kaptım uplay ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım çok da memnunum. Oyun süresi istatistiği gösterse iyi olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 TL var hesapta hep ındırımde aldıgım oyunları begenmeyıp ıade ettim. The Long Dark almayı dusunuyorum onerırmısınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

steamden banka hesabımdan oyun aldım iade edersem karta para geri yüklenir mi

Steam cüzdanına atıyor maalesef

oyunu alırken hangi hesapla aldıysanız oraya gönderirler. steam hesabınızdaki para ile aldıysanız steam hesaba, banka hesabı ile aldıysanız banka hesabına gönderilir ayrıca soruyor para iadesinin ne tarafa olacağını..
  • Steamden 2 hafta önce bir oyun aldım ertesi gün iade istedim beğenmeyip, aynı saat içinde onaylandı ve 1 gün içinde cüzdandan ödediğim kısmı harcayabildim. Ancak kartımdan çekilen miktar hala gelmedi. 10 iş gününden fazla oldu yani bu durumda muhatap banka mıdır ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

35 TL var hesapta hep ındırımde aldıgım oyunları begenmeyıp ıade ettim. The Long Dark almayı dusunuyorum onerırmısınız

Evet sağlam oyundur, istersen Pinti Panda'dan izleyebilirsin birkaç bölüm.

''Ayrıca oyuna hikaye modu eklenecek. Bu mod eklendiğinde oyunun fiyatı artacak ve diğer hikayeler ise DLC olarak satılacak.'' (Alıntıdır.)

Muhtemelen fiyatı arttıktan sonra indirimlerde %50 falan almaya da bilir. Buna örnek verecek olursak, Prison Architect, erken erişimdeyken %85'lere kadar indirim alırken tam sürümde en fazla %40 indirim görmüştür.

Erken erişimden ilkbaharda çıkacak denildi. O gün ufak bir indirim olur fiyatı da artabilir.
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    maalesef hocam, mobil ile ilgili hiçbir fikrim yok :)
  • 2 farklı enpara kartımız var kardeşimin ve benim acaba aynı steam cüzdanına 2 farklı enpara kardından para yatırsam iade alabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

2 farklı enpara kartımız var kardeşimin ve benim acaba aynı steam cüzdanına 2 farklı enpara kardından para yatırsam iade alabiliyormuyuz?

alabilirsin
  • Arkadaşlar Fallout 4 için indirim,kampanya falan yok mu?
    Fena halde oynayasım var...
  • europa universalis batağına düştüm. 10 gündür bilgisayar kapanmadı hiç
  • buraquzel B kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma akşamları biraz oynayayım diyorum,kendimi sabah ezanı okunurken buluyorum.Günlerdir oynamaktan başıma ağrı girdi yine de bırakamıyorum
  • Oyunu iade etme nasıl oluyor. Hiç oynamadığım oyunlar var. Ama alalı 15 günden fazla oldu. Yinede iade edebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer o kadar gün geçtiyse iade edemezsiniz.
  • koçari K kullanıcısına yanıt
    Steam e bağlı hocam. Bazen kabul ediyorlar bazen etmiyorlar. Ben payday i iade edememiştim ama arkadaşımın iadesi kabul edilmişti.

• enpara iadesi yatmış

• 
Sayfa: önceki 83718372837383748375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.