Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82328233823482358236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan hesap detaylarına girmeye çalıştığımda hata kodu alıyorum. önceden başka hesaplar da olsa görebiliyorduk. steam mi müdahale ediyor yoksa altyapıda mı sorun var acaba ?
  • Arkadaşlar şimdi telefon çaldı bir açtım tanımadığım biri steamde hesabını görüyorum kredi kartı bilgilerini vs. bilgilerini silmeye çalış ben deniyorum olmuyor dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

110 liralık oyun aldım dedim, indirimsiz fiyatı 250-300 lira. Daha bir o kadar da alacağım oyun var. Üçün beşin hesabını yapmamak güzel bir indirimden faydalanmamak anlamına mı geliyor? Neyin kafası bu?

bende onu diyorum işte. 110 liralık oyunu 40-50 liraya alabilirdin, güzel bir indirim olsaydı.
  • beyler virüs bulaştı sanırsam akamai netsession client diye bi uygulama çalışıyodu işlem ağacını kapat dedim
  • kita83 isimli macar birinin hesabı ile giriş yapmışım gösterdi beni mağazada :) Login e basıyorum bir felemenkçe, bir rusça, bir sırpça dillerde açıyor :D Yalnız fiyat olarak bizdeki fiyatlar daha ucuz.

Rusya için CSGO 5 USD
    Sırplar için 5,49 eur
    Hollanda için 5 küsür Eur

Biz de 12 TL
  • nasıl insanlarsınız milletin bakiyesini kullanmayı deneyip olmuyor diye yorum atıyorsunuz hesap bilgilerini paylaşıyorsunuz?
  • Envanterlerıne ulasabılen var mı?
  • banada o gelmişti
  • Allahtan kredi kartı bilgilerini vermedim ya

Mobil ödeme yapıyordum bir daha da vermem zaten hayatta
  • Steam hala nasıl açık kalabiliyor hayretler içerisindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

enpara kullananlar internet alışverişine kapatın kartı önlem olarak şimdilik

hocam nasıl kapatıcaz
  • ENPARA VADESİZ HESABI O LAYIP AYARLARDAN İNTERNET ALIŞVERİŞİNE KAPATIN. HACKLENMİŞ STEAM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oluyor beyler biri aciklayabilirmi en para hesabi kayitli duruyor steam de ama kapatsakmi enpara hesabini alisverise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baturay diye bi arkadaşın hesap açıldı bende, şimdi de losyate kullanıcı adlı bi türk arkadaşın hesap açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 25 Aralık 2015; 23:12:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Allahtan kredi kartı bilgilerini vermedim ya

Mobil ödeme yapıyordum bir daha da vermem zaten hayatta

Aynen hocam ucuz yırttık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashina

An itibari ile steam'e kayıtlı kartımdan 500$ çekildi arkadaşlar.Hemen avukatımı arıyorum...

Yok artık !
  • Rezilliğe bak milletin kart bilgileri pat diye önüme düşüyor böyle rezillik olamaz.
    Sildim kendiminkini ama nedir arkadaş bu.
  • Arif argan hanginiz beyler? 20 lirası varmış fakirin hesabında, hayrına bi 20 kağıtta ben attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Rezilliğe bak milletin kart bilgileri pat diye önüme düşüyor böyle rezillik olamaz.
    Sildim kendiminkini ama nedir arkadaş bu.

Kendi bilgine ulaşamıyorsun ki nasıl sildin?
  • 
Sayfa: önceki 82328233823482358236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.