Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Taltele'in Batman, Wolf Among Us ve bir serisi daha satıldı. Satın alan firma hem oyunları yeniden dağıtıma açtı, hem de devam oyunlarını yaptırmak istiyor
    Hocam GOTdan haber yok mu? en zevkli oynadığım teltale oyunuydu.
  • 2 gün kala hentai fotoların yanına tablo yaptırdım 5k Gears 5 fotoğrafını. Ev ev değil sanat galerisi.

Serinin hastaları değerlendirsin tablo olarak iyi durdu.

Cakabo, yollayayım sanada 8k bastır evde tablo yap. Salonunda yemek takımın yanına asarsın 8k hentai sanat eserlerini.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Taltele'in Batman, Wolf Among Us ve bir serisi daha satıldı. Satın alan firma hem oyunları yeniden dağıtıma açtı, hem de devam oyunlarını yaptırmak istiyor
    Batman ve Wolf Among Us güzel seçimler olmuş.

3. seri de umarım GoT'tur, çok merak uyandırıcı bir yerde bitmişti oyun. Telltale saçma sapan işlere girdiği için devamını göremedik.
  • Queen Hentai Q kullanıcısına yanıt
    Tablo nasıl göründü acaba? Paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Tablo nasıl göründü acaba? Paylaşabilir misiniz?
    Foto atarım özelden veya buradan. Beğenirseniz adresi yine özelden paylaşırım. Şuan oyuna gitmem gerekiyor.
  • Queen Hentai Q kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum. Konuya atarsanız daha iyi olur. Diğer arkadaşlar da beğenir ister belki.
  • Uplay+ a abone olabilen var mı? Ben olamadım. Bir de Abd vpn ile deneyeyim derken antivirüs de boş durmamış ödeme sayfasını görünce o da güvenli bağlantı oluşturmak için bir vpn de o yapıştırmış. Fransa, Amerika,İngiltere Türkiye arasında gidip gelmiş o sırada benim hesap Live chate yazıyorum adres, ödeme bilgileri falan kaydetmiştim şimdi gözükmüyorlar, vpn ile tekrar o ülkenin storeuna bağlanıp silmem mi gerekiyor diyorum. Chatteki adam bilmem dene belki olur diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 3 Eylül 2019; 18:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bekliyorum. Konuya atarsanız daha iyi olur. Diğer arkadaşlar da beğenir ister belki.
    Eyv. Konuda paylaşıcam mutlaka. Gündüz vakti fotoğraf çekeyim daha sağlıklı olur. Odamda fazla ışık kullanmıyorum karanlıkta tablo kalitesi belli olmayabilir.
  • Bu arada UHD oyun fotoları. Evin duvarlarına yapıştırmak isteyenler için eşsiz bir kaynak.
    http://hdqwalls.com/gears-5-5k-wallpaper

Linki buradan vereyim gez beğen yapıştır ne yapıştıracaksan duvarlara.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    tr de kapalı heralde, anasayfaya atıyor direk. bunun için bir kaç ay önce kayıt olmuştuk sanki bir yere

edit : vpn şart evet, ayrıca 1€ çekiyormuş karttan kontrol için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Eylül 2019; 19:41:49 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    ben paypalla üye oldum.1 euro çekmiyor bir de hata galiba o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

tr de kapalı heralde, anasayfaya atıyor direk. bunun için bir kaç ay önce kayıt olmuştuk sanki bir yere

edit : vpn şart evet, ayrıca 1€ çekiyormuş karttan kontrol için.
    Ben tıklayınca uk store a yönlendirdi ödeme ekranına geldim ama hata verdi. Sonra vpn ile denedim işte her şey karıştı ondan sonra Tavsiyem şu an sakın bulaşmayın. Çok buglu sistemleri.

Ayrıca Uk store a belki daha önceden live cahte bağlandığım için yönlendirmiş olabilir ama ödeme ekranına getirmesi saçma.

Edit: Valla antivirüssüz ve vpnsiz Fransa dan ödeme ekranına gelmiştim. Hatta 3d kodu da geldi ama hata verdi sonra. Galiba bir kere o ülkeden giriş yapınca bir daha gerek olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 3 Eylül 2019; 19:53:56 >

• quasimoto Q kullanıcısına yanıt
    paypalla aldım bende şimdi, paypal 1$ gösteriyor ama ubiye yönlenince 0$ gözüküyor karttan da çekmemiş. direk karttan alanlardan 1€ çekiyormuş ama steamgifts'de öyle yazmış herkes.

edit : oyunları kütüphaneye buradan eklemek gerekiyor tek tek
    https://store.ubi.com/us/uplayplus/games/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Eylül 2019; 20:14:2 >
  • Amerika uplayden aldım plus üyelik, karttan 0 TL çekmiş. Çok iyi oldu division 2 ve odysseyi bitiririm artık 1 ayda. Şu oyunlara toplam 300 lira vermekten kurtuldum.
  • https://www.humblebundle.com/games/rpgs-2019

Çok güzel bundle BTA değer.

Edit: Oyunlarda DLC yokmuş yine de değer mi bilen varsa yazarsa svinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbertEinstein -- 3 Eylül 2019; 22:2:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

https://www.humblebundle.com/games/rpgs-2019

Çok güzel bundle BTA değer.

Edit: Oyunlarda DLC yokmuş yine de değer mi bilen varsa yazarsa svinirim.
    Bta 8 dolardan başladı, 4 dolara kadar düşmüş. Pillars ve Deep Sky Derelicts olmasına rağmen aldım.

Sadece Pillarsı almak isteyen varsa Max Payne 3 şuan indirimde, onunla takaslayabilirim.
  • quote:

Bta 8 dolardan başladı, 4 dolara kadar düşmüş. Pillars ve Deep Sky Derelicts olmasına rağmen aldım.

Sadece Pillarsı almak isteyen varsa Max Payne 3 şuan indirimde, onunla takaslayabilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam sizce dlcsiz pillar ve tyranny oynanır mı? Baldurs gate vs. izometrik rpglerin çok sağlam fanıyım ama dlcleri almak daha pahalıya gelecek steam'e eklersem.
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    Ben Pillars 1 ve 2'yi DLC'siz bitirdim, bir eksikliğini hissetmedim. DLC'ler baya güzelmiş duyduğum kadarıyla ama, zamanında sadece ana oyunları aldığım için ek para vermek istemedim.
  • quote:

Ben Pillars 1 ve 2'yi DLC'siz bitirdim, bir eksikliğini hissetmedim. DLC'ler baya güzelmiş duyduğum kadarıyla ama, zamanında sadece ana oyunları aldığım için ek para vermek istemedim.
    Anladım hocam, ben rpgleri kurcalayarak oynuyorum indirimlerde tam hallerini alırım artık. 1$ bundle alıp geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

2 gün kala hentai fotoların yanına tablo yaptırdım 5k Gears 5 fotoğrafını. Ev ev değil sanat galerisi.

Serinin hastaları değerlendirsin tablo olarak iyi durdu.

Cakabo, yollayayım sanada 8k bastır evde tablo yap. Salonunda yemek takımın yanına asarsın 8k hentai sanat eserlerini.

4. oyunun hikayesini şimdi bitirdim, ilk 3 oyununkini de youtubedan izledim özet olarak. Ben tamamım, bekliyorum.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.