Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
22 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Dark Souls'a başlamak istiyorum illa birinci oyundan mı başlamalıyım ikincisinden başlasam da olur mu?
  • hauntblast1 kullanıcısına yanıt
    Üçten başla sonra biri oynarsın ikiyi es geç gitsin, oynamasan da olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Dark Souls'a başlamak istiyorum illa birinci oyundan mı başlamalıyım ikincisinden başlasam da olur mu?
    1-3 veya 3-1 şeklinde başlayabilirsin. 2'yi en sona bırakırsan daha iyi olur hem zorluk hem de dünyası 1. ve 3. oyundan daha farklı.
  • Mordhau optimizesi nasıl i5 2500k r9 270x ikilisi oynatır mı? Kırık sürüm kasıyordu ama orijinal oyuna yama falan gelmiştir herhalde.
  • Not ettim eyvallah.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatlar çok iyi de, site güvenilir midir ?
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    güvenilir sanırım. Fallout 4 de 6 pound civarı satılıyodu burda epey alan oldu. ancak Region europe olan infinite warfare alınamıyor. ve watch dogs playstore'da daha ucuz şu an 10 lira. sadece Warhammer: End Times - Vermintide PC avantajlı şu aşamada.
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Cdkeys güvenilir bir yer.
    Bu arada Watch Dogs, PlayStore'da daha ucuz. Bir ara ücretsiz verildiği için paylaşmaya değer görmemiştim.

https://www.playstore.com/urun/watch-dogs-game

https://www.playstore.com/urun/watch-dogs-complete-edition

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Epic de kaçtan satılmıştı.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    32 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

32 TL
    40 TL filan mıydı acaba diye düşündüm de ondan sormuştum cevabın için sağol
  • Telltale oyunları 27 Mayıs'da GOG'dan kaldırılacakmış aynısını Steam içinde geçerli olabilir. Ayrıca Tales from the Borderlands artık Steam üzerinden satılmıyor. Almak isteyenler için son şans olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Mordhau optimizesi nasıl i5 2500k r9 270x ikilisi oynatır mı? Kırık sürüm kasıyordu ama orijinal oyuna yama falan gelmiştir herhalde.
    Mordhau'nun optimizasyonu pek iyi değil, ayrıca görsel anlamda da kaliteli bir yapım. Yanlış bilmiyorsam r7 270x Gtx 950'den biraz daha kuvvetli bir kart. O açıdan bakarsak oyunun istediği minimum sistem gereksinimlerinden biraz daha düşük sisteminiz.

Not:Şimdi internetten baktım, grafikleri biraz kısınca (1080p orta ayarlarda) gtx 950 ile rahatça oynayanlar mevcut, baya 60-70 fps de alıyorlar. Sizin durumunuzda işlemci darboğaz yapıyor olabilir oyun kasıyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 23 Mayıs 2019; 19:6:30 >
  • Sonunda silindi oyun iyi ki bitirdim
  • evet gitti kingdom
  • humble
  • Humble'ın bu yaptığı hiç unutmayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güle güle kingdom
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    hocam yemedin içmedin uyumadın sadece oyunu mu oynadın 30-40 saat minimym oynama süresi değil mi kingdomun :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Nası bitirdin
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.