Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EaGLe Power , EaGLe Power Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar şu kartlar için yeni steam hesabı açtım ama kısıtlama kalkmadan kart düşmüyor sanırım kısıtlamayı kaldırmak için 5 dolarlık alışveriş yapmak gerek ama benim sorum şu illa steamden 20 liralık cüzdan kodu mu almak lazım yoksa harici bir siteden 20 liralık cüzdan kodu alıp onu kullansak kısıtlama kalkar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

arkadaşlar şu kartlar için yeni steam hesabı açtım ama kısıtlama kalkmadan kart düşmüyor sanırım kısıtlamayı kaldırmak için 5 dolarlık alışveriş yapmak gerek ama benim sorum şu illa steamden 20 liralık cüzdan kodu mu almak lazım yoksa harici bir siteden 20 liralık cüzdan kodu alıp onu kullansak kısıtlama kalkar mı ?

Riske girmeyin, steamden alın 20 liralık bakiye. Arada 1 2 lira oynayacak diye tekrar almak zorunda kalmayın sonra.
  • t9r T kullanıcısına yanıt
    Okudum ama anlamadım hocam şunu. Oynamayacaksanız neden satın alıyorsunuz ki?? Mesela markete gidip kullanmadığınız şampuanı alıyor musunuz? Bazen sizin gibi yazanları görüyorum ama neden alıyor bir turlu mantığını anlamıyorum ki? Mesela kumar oynuyor olsanız kazanmak için oynuyor deriz ama burada o da yok. Bir insan oynamadığı oyunu neden alır ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    yok o yüzden değil bir pin sitesinde bakiyem var onuda değerlendireyim diyorum kesin bilgi sahibi biri çıkmaz ise öyle yaparım artık teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle steamden almalısınız. Sebebi de şu, steam dışından key vs. girdiğinizde steam bakiyesinde yüzeysel bi değişiklik olsa da sadece key girmiş oluyorsunuz. Bu keyi aktive ederken zannetmiyorum ki steam sizin bakiye keyimi mi yoksa oyun keyi mi yüklediğinize baksın. Ben bu açıdan değerlendirdim. Kesin bi fikir değil. Tamamen şahsi. Belki de bakiyeyi 'key' girdisi olarak kabul etmiyordur bilemem.
  • koleksiyon ? bu kadar mantık aramana gerek yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

beyler nba oyunu almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım ? ilk kez alıcam nba 2k14 steamda gözükmüyor 16 ve 17 var onlarda çok pahalı

nba2k16 veya 17 öneririm

key sitelerinde 2k16 30 tl civarı

2k17 ise 90 tl civarı

bütçen yetiyorsa 17 yetmiyorsa 16 al
  • steamde hesaba wallet yukledim kartimdan cekildi ama bakiye gelmedi sorun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Okudum ama anlamadım hocam şunu. Oynamayacaksanız neden satın alıyorsunuz ki?? Mesela markete gidip kullanmadığınız şampuanı alıyor musunuz? Bazen sizin gibi yazanları görüyorum ama neden alıyor bir turlu mantığını anlamıyorum ki? Mesela kumar oynuyor olsanız kazanmak için oynuyor deriz ama burada o da yok. Bir insan oynamadığı oyunu neden alır ki?

Daha sonra oynamak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

beyler nba oyunu almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım ? ilk kez alıcam nba 2k14 steamda gözükmüyor 16 ve 17 var onlarda çok pahalı

NBA2K16 ile 17 arasında neredeyse hiç bir fark yok. Grafik,animasyonlar,oyun menüsü gibi bir çok şey hemen hemen aynı. Bir tek özellik olarak getirilen şey artık turnikeye kalkarken de tuşa zamanında basman gerekiyor ki girsin. Tabi boş turnikeler felan rahat giriyor o o konuda sıkıntı yok. Ya bana kalırsa 2K17 NBA2K16'nın v1 gibi bir şey. Ha tabi şuan şöyle bir avantajı var 2K17'nin şuan alırsan 2 sene rahat bir şekilde online oyun oynayabilirsin derdin olmadan. 2K16 kısa bir süre sonra kapatılacak diye biliyorum ama şuanda kapanmasına aylar var. Bir de senaryosu için alabilirsin diyeceğim de ne 2K16'da ki My Player senaryosu iyiydi ne de 2K17'de ki zaten bir yerden sonra ''Allah rızası için şu hikayenin sonuna getirin!'' diyesin geliyor. En azından ben öyle dedim.

Bu arada yeni çıkan bir basketbol oyunu var NBA Playgrounds diye. Biraz daha gerçekçilikten uzak ama tatlı bir oyuna benziyor istersen ona da bakabilirsin. Yeni çıktığı için bazı eksikleri var ama eminim ileride güzel bir alternatif olacak.

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    Steam hesabımı açtığımda 7,75 TL'ye bir oyun almıştım. Daha sonra hesabıma 3$ değerinde cüzdan kodu ekledim ve engel kalktı.
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim haber verdiğiniz için.
  • Fallout 4 Steam'de indirime girdi fakat Steamden almayınhttps://www.greenmangaming.com/franchise/fallout-4-titles/ 'de daha ucuza geliyor season pass ve oyun ikilisi.
  • t9r T kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı yok tabi. Bu ihtimal aklma gelmemisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Rising Storm GOTY HumbleBundle'da ücretsiz

https://www.humblebundle.com/store/rising-storm-game-of-the-year-edition

2 hafta sonra ikincisi piyasaya çıkacağı için ücretsiz.

2.ci oyun Türkçe dil desteği ve Türkiye'ye adil fiyatlandırma ile çıkıyor. Yapımcıyı destekleme isteyenlerin hazır şuan %20 indirimi de varken ön sipariş vermelerini tavsiye ederim : http://store.steampowered.com/app/418460/Rising_Storm_2_Vietnam/

• Çok iyiymiş

• Finaller geçsin ve yaz indirimi gelsin yemin ederim sömürücem siz 300-500 oyun diyorsunuz benim kütüphanede anca 9-10 tane oyun var :-)

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil desteği şu an görünmüyor. Acaba oyun ile mi gelecek?
  • FM 2017 playstore da 45 lira.

Alınır dimi arkadaşlar daha ucuzu yoktur herhalde ?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.