Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
30 Misafir (4 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • l.a noire tarzı oyun arıyorum beyler.Sherlock serisi en yakın ona diyorlar doğru mudur?
  • evet. murdered soul suspect var birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Mayıs 2017; 0:56:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Konuyla alakasız ama bir sorum olacak. Steam'e uygulamasından değil de tarayıcıdan girmeyi seviyorum ama sürekli tekrar giriş yapmamı istiyor. Neredeyse her gün çıkış yapıyor ve tekrar log in oluyorum. Büyük bir sorun değil ama yine de telefondan şifre alıp girmek falan sinir ediyor. Bunun önüne geçmenin bir yolu var mı?

Bende de bu sorun var.Çerezlere de hiç dokunmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

l.a noire tarzı oyun arıyorum beyler.Sherlock serisi en yakın ona diyorlar doğru mudur?

L.A Noire gibi bir oyun yok piyasada,türünün tek örneği,Sherlock'un,L.A Noire'e benzediği tek nokta Dedektiflik oyunu olmasıdır.Sherlock çok durağan ve oyuncuya her şeyi gösteren bir oyun,fena bir oyun değil ama L.A Noire ile karşılaştırınca çok altta kalıyor.Polisiye arıyorsanız Sleeping Dogs'a bakabilirsiniz,eski yeni takıntınız pek yoksa True Crime serisine de bakabilirsiniz,Sleeping Dogs Square Enix tarafından satın alınmadan önceki adı True Crime:Hong Kong'du.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4r4g0n

quote:

Konuyla alakasız ama bir sorum olacak. Steam'e uygulamasından değil de tarayıcıdan girmeyi seviyorum ama sürekli tekrar giriş yapmamı istiyor. Neredeyse her gün çıkış yapıyor ve tekrar log in oluyorum. Büyük bir sorun değil ama yine de telefondan şifre alıp girmek falan sinir ediyor. Bunun önüne geçmenin bir yolu var mı?

Bende de bu sorun var.Çerezlere de hiç dokunmam.

Benim kendi uygulamasi bile dertli, surekli atip duruyor ikide bir login verification cikiyor.
  • G2A Deal - Edition #3 (May)
    • Bulb Boy
    • Mushroom Wars
    • Tempest
    • The Red Solstice
    • The Uncertain: Episode 1 - The Last Quiet Day
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

1 dolara 26 oyunu aldım.
    idlemasterda 2 saat birlikte rölantide bıraktım.
    sonra 30 dk da 78 kart düşürdüm. 3 kart kaldı.

30 dk da 78 kart nasıl düşürdün, oyunların hepsini 2 saat rölanti ediyor tamam da kartları tek tek düşürüyor diye biliyorum. öyle toplu nasıl düşürüyorsun? hemde o kadar kısa zamanda

3-4 saniyede bir ileri tuşuna basıyorum. 1-2 karta inince rölanti ayarlarından bir alttaki seçeneğe basıyorum. Tekrar en yüksek kalan karttan başlıyor. Sonra yine aynı yönteme devam ediyorum.
  • Tempest
    The Red Solstice
    The Uncertain: Episode 1 - The Last Quiet Day

3 oyun da istek listemdeydi güzel olmuş bu ay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 11 Mayıs 2017; 8:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

G2A Deal - Edition #3 (May)
    • Bulb Boy
    • Mushroom Wars
    • Tempest
    • The Red Solstice
    • The Uncertain: Episode 1 - The Last Quiet Day

Oyunların değeri (daha önce bundle'a girmiş olmaları, toplam fiyat ederleri), her ay hızlı bir ivme ile düşüyor. G2A'dan daha fazlasını beklememiz hataydı zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Yaz indirimleri gelse özledik valla

para yok ki

yada pc yok . Oda paraya baglı gerçi

• quote:

O zaman neden hala seviyorsun tarayıcıdan girmeyi
  • ASC ile kart dusurmeye basladim da, bu kartlari toplu bir sekilde satma sansim var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

ASC ile kart dusurmeye basladim da, bu kartlari toplu bir sekilde satma sansim var mi ?

google chrome da steam inventory helper eklentisi var.onla satabilirsiniz toplu halde
  • ayıptır sorması g2a dan kart bilgilerini nasıl silebiliriz yardım edecek var mı
    e mail geldi g2a deal-3 alımınız yenilendi ancak iptal edildi diye
    kartta 5 tl vardı alamamış namıssızlar
  • Üye girişi yap panel tuşuna tıkla sol tarafta g2a deal sekmesi var orada deactivate deal tuşuna basarsanız aylık aboneliğiniz sona erer ve tekrar para çekmez. Ancak iptal etmek için geç kalmışsınız bir gün kadar karta bakiye eklediğiniz zaman bu ayın parasını çekebilirler o konuda bilgim yok maalesef.
  • quote:

Vpn tarzı bir uygulama yada eklenti açık olabilir. Varsa onuda kontrol et
  • Steam yaz indirimleri tarihi:

• Kaynak?
  • reddit, %100 doğru bu tarihler oyun yapımcılarına gönderilen mail.
  • steam yaz indirimleri 22 haziran-5 temmuz aralığında gerçekleşecekmiş bilginize
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.