Şimdi Ara

Steam Üyelik Alımı Hakkında Sıkıntı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
18.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar Steame üye olmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum [Hesap oluşturma isteğiniz başarısız oldu, lütfen daha sonra tekrar deneyin.] Sebebi nedir bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HystriaL -- 31 Temmuz 2011; 20:39:24 >

• Bir bilen yok mu ?
  • aynı salak hatayı bende alıyorum , üye olmak istediğim kullanıcı adını değiştirdim kayıt yaptı ama tekrar hata verdiği kullanıcı adını denerken yine hata veriyor anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HystriaL

Merhaba;
    Arkadaşlar Steame üye olmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum [Hesap oluşturma isteğiniz başarısız oldu, lütfen daha sonra tekrar deneyin.] Sebebi nedir bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim.

Konuyu tekrar uyandırdığım kusura bakmayın Arkadaşlar.Sorunsuz bir şekilde üye olmak için steamı bilgisayarınıza yükleyip birde öyle deneyin.Muhtemelen olacaktır.
  • 4 yıldan fazla lan uplamayın lan
  • Sanırım nick kontrol kısmında bir bozukluk var. Daha önce alınan nickleri kullanılabilir gösteriyor.
  • yıl 2018 hala aynı hatayı alıyoz aq
  • yıl 2019 çözümü nedir
  • Yıl 2019 aylardan Şubat, çözümü nedir ?

4-5 farklı maille denedim, olmuyor.Maile doğrulama linki geliyor ama kayıt sayfası doğrulama linkine tıkladıktan sonra steam hesabı oluşturma sayfasına yönlendirme yapmıyor.Hatayı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlkseee -- 1 Şubat 2019; 17:40:38 >
  • Google Chrome'da geçmiş + kayıtlı parola + çerez ne varsa yoksa sildim.
    Ccleaner ile Chrome+İnternetExplorer taraması yaptım ve ordan da temizlik yaptım.

Daha sonra uygulama üzerinden değil de steam site üzerinden yeni hesap açabildim, denemeyenler bir de böyle denesin.. Bende işe yaradı.
  • steam günlükleri

tarih:20/09/2019
    sorun aynı çözüm yok
  • Yıl 2020 hala bu sorun var! (Peki Epic'e bok atan fanboylara ne demeli?!)

Steam Üyelik Alımı Hakkında Sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Assassin -- 6 Kasım 2020; 0:6:47 >
  • Yıl 2021 aynı hata

• 2022 aynı hata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2023 hala devamke

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.