Şimdi Ara

steam ürün alma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar steamden ürün almak için başuvuru yaptım mail geldi maildeki hesaba para yatırdım fakat atm de referans kodu istemedi benim para güme mi gitti? Güme gittiyse geri alabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun4219 -- 19 Kasım 2014; 14:58:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suskun4219

arkadaşlar steamden ürün almak için başuvuru yaptım mail geldi maildeki hesaba para yatırdım fakat atm de referans kodu istemedi benim para güme mi gitti? Güme gittiyse geri alabilirmiyim?

Hocam noldu bu konuda paranızı aldınız mı ?
  • ATMden yatırılmayacak her atm açıklama yazılmasına izin vermiyor zaten
    Boa sisteminin mi diyeyim yoksa Türkiye'deki sistemin suçu mu belli değil

Zaten internet bankacılığı olan biri kolaylıkla satın alabilir

Steam ödeme sistemi şuan çok karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

quote:

Orijinalden alıntı: suskun4219

arkadaşlar steamden ürün almak için başuvuru yaptım mail geldi maildeki hesaba para yatırdım fakat atm de referans kodu istemedi benim para güme mi gitti? Güme gittiyse geri alabilirmiyim?

Hocam noldu bu konuda paranızı aldınız mı ?

evet hocam boacompra ile mail üzerinden iletişime geçtim paramı tekrar iade ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

ATMden yatırılmayacak her atm açıklama yazılmasına izin vermiyor zaten
    Boa sisteminin mi diyeyim yoksa Türkiye'deki sistemin suçu mu belli değil

Zaten internet bankacılığı olan biri kolaylıkla satın alabilir

Steam ödeme sistemi şuan çok karışık

aynen hocam banka ile görüştüm atm lerinde açıklama yazılmasına izin verilmiyormuş..

Hocam bende turkcell hattı ile alışveriş yaptım 1 dk içinde oyun ulaştı bana.
  • Arkadaşlar konudan biraz bağımsız ama bende ürün etkinleştiremiyorum. Bir konu açtım ama görülmedi sanırım yardımcı olabiliecek varsa gerçekten çok mutlu olurum oyunları aldık oynayamıyoruz.http://forum.donanimhaber.com/m_100054069/f_//tm.htm#100054069
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.