Şimdi Ara

Steam RU VPN ile Oyun Almak Hala Geçerli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G2A'den aldığım RU kodunu Steam üzerinden VPN ile etkinleştirmek vardı eskiden (belki hala var) benim de merak ettiğim konu bu. Hala bu işlemi yapabiliyor muyuz yoksa yapamıyor muyuz ?

Quantum Break STEAM CD-KEY RU/CIS

• Ya sevgili dostlar. Bende premium sürüm PureVPN var. Sanki Rusya'ya taşınmışım gibi Rosya lokasyon gösterip kendime 3-5 sağlam ucuz oyun alıp yine Rusya lokasyon download yapsam... 3-5 gün hesap Rusya IP kalsa. Ardından tekrar Türkiye IP yapsam..

Steam'e de ticket atsam; taşındım vs diye..

yerler mi :)) Var mı bir yolu bunun? Sonuçta adres değişikliği olabilir yani anlayışla karşılamıyorlar mı bunu? Erasmus öğrenciyim diyelim Polonya'ya gittim. E oradan oyun alıp hesabı orada açacağım sonuçta. Türkiyede aldıklarımı yine orada oynayacağım. Oradan aldıklarımı da Türkiye'de mesela..

Yok mu böyle bir açık?
  • Bende RU key Metro Last Light var. Vpn le aktif etmişitim. Hesapta duruyor şuan ama oyunu oynamak için vpn açık olması lazım, yoksa oyun başlamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Ben de Rocket League'yi o şekilde aktif etmiştim ama bir süre sonra vpnsiz girebilmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik34

Ben de Rocket League'yi o şekilde aktif etmiştim ama bir süre sonra vpnsiz girebilmeye başladım.

Bende artık Metro LL a vpn siz girebiliyorum Galiba bellli bir süre sonra kalkıyor kilit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Bende artık Metro LL a vpn siz girebiliyorum Galiba bellli bir süre sonra kalkıyor kilit.

Ne zaman satın almıştın bu oyunu? Şimdi alsak yine aynı şey olur mu acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Ne zaman satın almıştın bu oyunu? Şimdi alsak yine aynı şey olur mu acaba?

Hocam sanırım aldıktan 3 ay sonra kilit kalkıyor. Ama steamde sürekli birşeyler değişiyor, belki o da değişmiştir. Merak ediyorsanız alıp deneyebilirsiniz, bende G2a puanı vardı, ucuzdu da (40-50 cent civarıydı)reduxlar olmasına rağmen sırf merakımdan alıp vpn ile hesaba girdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.