Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam ile FM 2010 u satin alirsak (galiba 60 TL imis dogru mu?) download / indirmemiz gereken yazilim (ileride internete bagli kalmadan oynamak icin) ne buyukluktedir? Kac Mb?

Cevap icin simdiden tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Iyi Bayramlar,

Steam ile FM 2010 u satin alirsak (galiba 60 TL imis dogru mu?) download / indirmemiz gereken yazilim (ileride internete bagli kalmadan oynamak icin) ne buyukluktedir? Kac Mb?

Cevap icin simdiden tesekkurler..

39.99$ yani 56 TL yapıyor. İndirmen gereken şey sadece oyun, boyutu 2.5 gb sanırım. Ekstra bir şeye gerek yok.
  • Aylik 1Gb ADSL internet kotasi olan biri icin fazladan indirilen kismin maliyeti ile karsilastirilirsa cok daha pahali olabilir degil mi?

para bir yana 2.5 GB i indirmak kimbilir nekadar zordur/ arada bir kesilip durdugunu veya sil bastan yapmak gerekirse belki bir ay bu isle ugrasmak gerekebilir..

Deneyenlerin tecrubesini alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 19 Kasım 2010; 18:59:37 >
  • Steam "resmi" olarak Türkçeleşti;

http://buhartr.com/news/view?id=80

BuharTR ekibini çabalarından ve uzun süren emeklerinden dolayı tebrik ederim.
  • arkadaslar steam hesabım buyuk ıhtımal hacklendı hıcbır sekılde gıremıyorum tıcket olayını yapmaya calısıyorum ama bır turlu beceremedım nasıl yapacagımı support.steam sayfasından yapmaya calısıyorum ama sankı bır labırentteymısım gıbı bır sayfadan baskasına gonderıyor ama bır turlu tıcket alma olayına yardımı dokunmuyor nasıl yapacagım bılen bır arkadas yardımcı olsun lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

Steam'in yeni beta güncellemesiyle steam arayüzünü artık Türkçe yapabiliyoruz hayırlı olsun.

settings'deki account sekmesinden beta participate yazan yerde steam betayı seçerseniz güncellemeyi şimdiden indirebilirsiniz. güncellemeyi indirdikten sonra interface optionsdan arayüzünün dilini Türkçe'ye çevirebileceğinizi göreceksiniz.

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

• arkadaşlar merhaba. ben de 2-3 oyun için steam kullanıyorum ancak şöyle bir problemim var. harddiskin c bölümü için ayırdığım alan fazla değil ve steam oyunlarıyla vs. bu alan dolmaya başladı. steam'den oyun kurarken de bana nereye kuracağını sormuyor. bunun bir çaresi var mıdır? yani steam'den aldığım bir oyunu istediğim klsöre kurabilir miyim?

teşekkürler.
  • Steam'den aldığınız oyun Steam nerede kurulu ise oraya yüklenir.Eğer boşta duran bir disk bölümünüz varsa Steam'i yine tüm oyunları ile oraya taşıyabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Steam'den aldığınız oyun Steam nerede kurulu ise oraya yüklenir.Eğer boşta duran bir disk bölümünüz varsa Steam'i yine tüm oyunları ile oraya taşıyabiliyorsunuz.

Teşekkürler öncelikle. Peki, steam'in kurulu olduğu klasörü doğrudan kopyala yapıştır yaparak başka bir bölüme taşıyabiliyor muyuz? normal oyunlarda bu mümkün olmaz. registry kayıtları farklı olduğu için çalışmasında problemler olur. yoksa steam'in taşınmasının başka bir yöntemi mi var? yoksa en zoru, steam'i ve oyunları tamamen kaldırıp sonra başka bir bölüme tekrar kurmak mı gerekiyor?
  • id:anacumm10 isteyen eklesin black ops oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: duvar sürüngeni

Teşekkürler öncelikle. Peki, steam'in kurulu olduğu klasörü doğrudan kopyala yapıştır yaparak başka bir bölüme taşıyabiliyor muyuz? normal oyunlarda bu mümkün olmaz. registry kayıtları farklı olduğu için çalışmasında problemler olur. yoksa steam'in taşınmasının başka bir yöntemi mi var? yoksa en zoru, steam'i ve oyunları tamamen kaldırıp sonra başka bir bölüme tekrar kurmak mı gerekiyor?

Direk Ctrl+c Ctrl+v ile Steam klasörünü istediğin sürücüye taşıyabilirsin hiçbir sorun olmuyor. Bilgisayar çökse bile o klasörün içinden steam.exe'yi çalıştırdığın an kurulum falan yapmadan kendi gerekli registry girdilerini kaydedip açılıyor.
  • Oh be sonunda aradığım rehber , artık Steam ailesine katılabilirim.
  • ben steamı zaten ingilizce kullanıyorum tr olmasına gerek yok zaten oyuna giriyorsunD
  • umarım türkcesi gelir
  • Türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulkumen006

umarım türkcesi gelir

• Orijinalden alıntı: kafkas11

Orijinalden alıntı: ulkumen006

umarım türkcesi gelir

• 80 tl ye gordugumu hatırlıyorum yanlıs da hatırlayabılırım guzel calısma emege saygı
  • steam'e oyun içi küfür sebebi şikayet ticket'ı yollasak Steam bu kişinin account'ı kapatır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 1 Şubat 2011; 17:53:38 >
  • Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce d&r'dan empire: total war satın aldım. Oyun steam üzerinden kuruluyor. Kurulumda CD Key girdiğimde "CD Key Duplicate" diye bir hata verdi. Bu hata da benim cd keyimin başka bir account üzerinden etkinleştirildiğini gösteriyormuş. Ama ben böyle bir işlem yapmadım.
    Steam destek forumlarında ticket açtım. Cd keyimin taramasını ya da dijital fotoğrafını istediler. Sitedeki örneklerinde cd key kutudan çıkan kitapçık üzerinde yazılı ama Türkiyede satılan oyunlarda genelde kutu içerisinde bir etiketle yapıştırılmış oluyor, kitapçıkta değil. Ticket numarasını bu etiketin üzerine yazdım, fotoğrafını çektim ve yolladım ama nedense kabul edilmedi ve bana steamden şöyle bir cevap geldi.

Hello Samet, In order to reset your CD Key we require a digital photo or scan of the receipt, invoice, or bill of sale for your recent purchase (we accept receipts issued within the last 90 days). We do not accept receipts from auction sites or in cases in which the game has been resold by another individual. Please include a digital photo or scan of your purchase receipt in .jpg format with your reply.

Ne yapmam gerektiğini tam olarak anlayamadım. Bugün Aral firmasına da bir mail gönderdim ama henüz cevap gelmedi onlardan. Lütfen yardımcı olun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.