Şimdi Ara

Steam Pazar hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bu hataları alıyorum hesabımda gift olarak aldıım cs go var ama pazar açık değil eşya alamıyorum

• you should be using your steam guard at least 15 days minimum.now you have to be wait 15 days in total for use commmunity market again.Did you re install your computers operation?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

you should be using your steam guard at least 15 days minimum.now you have to be wait 15 days in total for use commmunity market again.Did you re install your computers operation?

ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barney Stinson

quote:

you should be using your steam guard at least 15 days minimum.now you have to be wait 15 days in total for use commmunity market again.Did you re install your computers operation?

ne

Bende onu soruyorum her şey açık ve Türkçe yazıyor.Ne yapmamız gerekiyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barney Stinson

quote:

ne

Bende onu soruyorum her şey açık ve Türkçe yazıyor.Ne yapmamız gerekiyor?

Benim ingilizce 0

• quote:

Marketi kullanmak için 15 gün boyunca steam guard kullanıyo olman gerekiyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.