Şimdi Ara

Steam Oynaması Ücretsiz Oyunları Kütüphanene Ekleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar "Free to Play" oyunları kütüphaneme nasıl ekleyebilirim,yani indirme olarak değil kütüphaneme koyucam ve istediğim zaman kurucam.Var mı böyle bir şey konuya bakan cevap yazsın lütfen

• oyunlari neden kütüphanene eklemek istiyorsun anlamadım. istediğin zaman zaten indirebilirsin ücretsiz olduğunda. ama illa eklemek istiyorum dersen soyle bir yöntemi var. o oyunun steamde mevcut dlc sini aldigin zaman oyun kütüphanene ekleniyor.

ornek vermem gerekiyorsa: Fallen Earth ücretsiz bir oyun. oyunun sayfasinda survivalist package diye bir paket var. onu aldim ve oyun kütüphaneme eklendi. bilgisayarımdan sildiğim zaman da kütüphanemden gitmiyor. başka yöntemi var mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurdacı

oyunlari neden kütüphanene eklemek istiyorsun anlamadım. istediğin zaman zaten indirebilirsin ücretsiz olduğunda. ama illa eklemek istiyorum dersen soyle bir yöntemi var. o oyunun steamde mevcut dlc sini aldigin zaman oyun kütüphanene ekleniyor.

ornek vermem gerekiyorsa: Fallen Earth ücretsiz bir oyun. oyunun sayfasinda survivalist package diye bir paket var. onu aldim ve oyun kütüphaneme eklendi. bilgisayarımdan sildiğim zaman da kütüphanemden gitmiyor. başka yöntemi var mi bilmiyorum.

sağol cevabın için hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.