Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
61
Favori
63.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Yanlışın olmasın. Tekrar baktım. Envanterinde yukarıda da yazdığım 5 kart var sadece. Rozet için 10'u da olması lazım. Bir de kendin bak istersen.

sen net göremiyosun

• sonerkaraoglux kullanıcısına yanıt
    İşyerinden baktığımda yukarıda yazdıklarım görünüyordu sadece. Şimdi baktım, hepsi tamammış. İşyerinde nete sunucu üzerinden bağlanıyoruz. Sorun ondan kaynaklı sanırım.
  • bu arada yakın zamanda yaz indirimleri olucak heralde bu kartlar onun için arkadaştan duydum paraları biriktirmek lazım 11 gün filan sürcek .
  • 2 adet Summer Adventure Card 9 kartım var. 1 tanesini takas edebilirim eğer elinizde 2 ve 7 numaralı kart varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasilyapsam -- 22 Haziran 2014; 2:11:58 >
  • en temiiz satacaksın arkadaş ne takası eski rozetleri toplarım lvl artırmak için yeni çıknlar pahalı onu tamamlayacağıma eskiden 3 tane tamamlarım :D
  • bişey soracam
    summer sale kartlarında bir fiyat belirliyoruz kart o fiyata düşütüğünde otomatik alıyor. normal kartlar içinde böyle bir sistem var mı?
  • Summer Adventure 6-7-10 kartlarına ihtiyacım var.Karşılığında adventure card 3-4 ve başka oyunlardan kartlar verebilirim.İlgilenen varsa PM atabilir id'sini

10. kart bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Efe Berk* -- 26 Haziran 2014; 21:08:08 >
  • Summer Adventure 2, 5 ve 9. kartlar karşılığında Summer Adventure Card 4, 8 veya 10 verebilirim. Aynı fiyata denk gelen başka bir oyunun trade kartınıda verebilirim isteyen olursa.

2 ve 5 bulundu. Sadece 9. kart lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Smiley. -- 26 Haziran 2014; 23:57:11 >
  • Summer Adventure Card 9 sahibiyim, 1 3 4 5 6 7 8 den herhangi biri varsa takas teklifi yollarsa sevinirim
  • Yerimi bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın, envarterimde bulunan bir kartı takaslasam veya satsam o kart tekrar çıkarmı?

edit: ilk mesajda varmış görmedim kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serden Geçti -- 27 Haziran 2014; 18:40:50 >
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    imzamda steam adresim yazılı. Ekle 9 ile 8'i takas edelim.
  • Şu trading botu bir türlü kullanamıyorum biri yardımcı olsun yav...
  • Şİmdi hesabımda çokça bundle oyunu var. kartlı olanları değerlendireyim istiyorum kart düşürsem onları nakite çeviririm küçük küçük. Şimdi merak ettiğim ben bu oyunları oynamadan açıp arka planda tutsam kart düşermi? illa oyun iiçnde bişeyler yapmam şartmı?
  • Cs Go kartları dışında bana bir oyunun tüm kartlarını verin, size Age Of Empires %66 indirim kuponu vereyim
  • konuyu hortlatayim 2 scrap yani tf2 hurda metal karsılıgı steam kartlarınızı alıyorum satmak isteyenler pmden bana ulaşabilir
  • Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]

2 tane olanları takaslıyorum aynı oyun farklı oyun farketmez yeter ki ordaki oyunlar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 21 Aralık 2014; 17:04:42 >
  • arkadaşlar mesela bende , Trine 2 ye ait 3 tane kart var rozet için 2 kart daha lazım, kartların fiyatı 0,20-0,21 civarı. hızlandırma paketi alsam 3 kart çıkacak. bu kartlar rastgele mi çıkacak? yani bende olan kartlar da çıkabilir mi? bu durumda aynı kartları satsam hızlandırma paketinin fiyatını karşılamaz mı zaten ?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Sende olanlar da çıkabiliyor.
  • Beyler şu trading card botunun linkini atabilecek varmı nedense bulamıyorum botu ?
  • Squishy Pig,Battlefront,Dota2 ve Payday 2 kartları alınır . Full seri olarak.. PM
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.