Şimdi Ara

Steam iade Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar benim 13 saat oynanmış gta 5 im var.
    ama benim 80 liraya çok ihtiyacım var.
    nasıl bir yol izlemeliyim.
    araştırdığımda 50-60 saat oynanan oyunların bile iadesini alınmış olduğunu gördüm.ama bu şahıslara ulaşamadım.
    eğer yardımcı olacak olan varsa da onada cüzi bir miktar vereceğime söz veriyorum.

• 2 saat 15 dakika kadar oynanmış ve alınmasının üzerinden 1 ay belki biraz daha geçmiş oyunu (ARK: Survival Evolved) iade edememiştim. İade etmeye çalıştığım ilk oyunumdu. Alınan oyunun iade edilebildiğini bilmiyordum; öğrendiğim gün iade etmeye çalıştım ve ticket atarak neden iade etmekte geç kaldığım durumumu açıkça anlattım. Oyunu satın aldığım, yüklediğim ve oynayıp bir daha elimi sürmediğim tarihleri kanıt olarak gösterdim. Neden iade etmek istediği mantıklı bir şekilde açıkladım. İşler beklediğim gibi gitmeyince "Müdürünü çağır bana!" taktiğini denedim. Sonuç olarak ne kadar yazışıp çiziştiysek de Nuh dediler, peygamber demediler.

Madem öyle, dursun; ileride düzelir belki oyun dedim. Aylar sonra bir daha denedim oyunu ama hiçbir değişiklik yoktu, aynı sorunlar devam etmekteydi. Oyunu 3 Ağustos 2015'de satın almıştım. Son oynayış denemem 17 Aralık 2016. Toplam oyun sürem 4 saat. İki günde bir 300-500 MB update gelip de kota yemekten başka bir işe yaramayan bir oyun halini aldı.

Dediğim o ki; Steam, kullanım sözleşmeleri konusunda çok sıkı. 2 saat oyun süresini 1 dakika geçtiği müddetçe 14 günü doldurmasa bile iade alacaklarını sanmıyorum. Kimse o 50-60 saat oynayıp da iade edenler, gelsin yüzüme söylesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 23 Mayıs 2017; 22:37:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

2 saat 15 dakika kadar oynanmış ve alınmasının üzerinden 1 ay belki biraz daha geçmiş oyunu (ARK: Survival Evolved) iade edememiştim. İade etmeye çalıştığım ilk oyunumdu. Alınan oyunun iade edilebildiğini bilmiyordum; öğrendiğim gün iade etmeye çalıştım ve ticket atarak neden iade etmekte geç kaldığım durumumu açıkça anlattım. Oyunu satın aldığım, yüklediğim ve oynayıp bir daha elimi sürmediğim tarihleri kanıt olarak gösterdim. Neden iade etmek istediği mantıklı bir şekilde açıkladım. İşler beklediğim gibi gitmeyince "Müdürünü çağır bana!" taktiğini denedim. Sonuç olarak ne kadar yazışıp çiziştiysek de Nuh dediler, peygamber demediler.

Madem öyle, dursun; ileride düzelir belki oyun dedim. Aylar sonra bir daha denedim oyunu ama hiçbir değişiklik yoktu, aynı sorunlar devam etmekteydi. Oyunu 3 Ağustos 2015'de satın almıştım. Son oynayış denemem 17 Aralık 2016. Toplam oyun sürem 4 saat. İki günde bir 300-500 MB update gelip de kota yemekten başka bir işe yaramayan bir oyun halini aldı.

Dediğim o ki; Steam, kullanım sözleşmeleri konusunda çok sıkı. 2 saat oyun süresini 1 dakika geçtiği müddetçe 14 günü doldurmasa bile iade alacaklarını sanmıyorum. Kimse o 50-60 saat oynayıp da iade edenler, gelsin yüzüme söylesinler.

Olmayacak biliyorum. Ama her reddedildiği zaman ticket atacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.