Şimdi Ara

Steam hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalar bu indirimleri tapik etmek bende hastalık gibi bişey oldu galiba. Her gün düzenli olarak steam e ve https://www.reddit.com/r/GameDeals/new/ adresine girip indirimlere bakıyorum. En iyi indirimi alan oynayabileceğim güzel bir oyun yakalarsam yada eskiden oynadığım(korsan) oyunlar indirimde ise dayanamıyorum alıyorum. Üstelik sadece steam den de almıyorum geçen gün bundlestars dan 1 dolara 46 tane oyun aldım(kart düşürürüm diye). Sizce bu hastalık mı ne Yani oyunu alıyorum ama oynamıyorumda bir gün oynarım diyorum şu an oynadığım oyunlar bitmeden indirmeyim diyorum vs hatta bilgisayarımın kaldıramayacağı oyunları bile aldım elbet bir gün pc yi güncellerim diye. Sizce psikoloğa gideyim mi Yaz indirimlerinin gelmesini iple çekiyorum

• Bende de var bu galiba. O kadar çok oyun oldu ki hangisine başlasam derken sıkıntı basıyor hiçbirine başlayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım çoğumuzda var. Bunun daha üst boyutuda var. Mesela indirim gelmiş ama eski indirimlerle kıyaslayıp analiz yapmak daha sonra tamam indirimde ama hani daha ucuzunuda görmüş bunu geç diğer oyuna bakalım gibi muhabbetlerde oluşmaya başlıyor, aman diyim tehlikeli.
  • Genellikle gündüzleri dışarıda oluyorum o zaman da telefondan bakıyorum gamedeals'a xD Bu arada steamgifts de baya güzel, orada da çok indirim yakaladım. Sürekli kontrol ederim ama asla her gördüğüm şeyi almam, indirimlerde de 1 ya da 2 oyun alıyorum en fazla, özellikle kart düşürüp kâr etmek için hiç oyun almadım. Sadece bu bedava dağıtılan oyunları ikiye ayırıp birinin kartlarını satıyorum, ondan gelenle diğerinin rozetini tamamlıyorum. Hep bu şekilde yaptım. Aslında bu kadar takip de etmiyordum ama son bir yıldır bazı oyunlarda bir türlü istediğim indirim olmadı, mesela Elder Scrolls, Morrowind, Oblivion ve Skyrim alacağım bir türlü %75'e inmiyor. Bu zamana kadar hep inerdi o zaman benim alasım yoktu, şimdi de gıcıklığına indirimi düşük tutuyorlar.

https://www.steamgifts.com/discussions/deals

• Çağımızın kronik hastalığı olan bu sorun tüketim toplumu olmamızdan kaynaklandığını düşünü.. şaka lan şaka bende de var aynı sorun Gaben'nin kucagında 2.yılım
    Kutlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILBEY -- 18 Mart 2017; 20:48:59 >
  • Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    Benim gibi yapın birini bitirmeden diğerini yüklemeyin yoksa dediğiniz gibi oluyor.
  • Hocam bugün steamdb diye bi site keşfettim "lan" dedim "bundan sonra burdan bakayım daha fazla inmiş mi ona göre alayım artık" dedim ama öyle her oyunu da almıyorum seçiciyim biraz.
  • Kagrenac K kullanıcısına yanıt
    Bende gündüzleri telefondan takip ediyorum Sadece sevdiğim bir oyun veya popüler bir oyun indirime girmiş ise almam gerekmediği halde "kütüphanemde bulunsun" diye alıyorum. Mesela bugün bioshock collection aldım hayatımda hiç oynamadığım bir oyun ama popülaritesini bildiğim için almak istedim. Zaten ondan sonra bende mi bir sorun var diye bu konuyu açma gereği duydum Sonra 1 dolara 46 adet bağımsız oyun bundle ı vardı hatta dh nın steam grubu paylaşmıştı bunu ve bu oyunlarla güzel kart düşürülür gibi yorumları okuyunca bunu da alayım dedim

• KIZILBEY kullanıcısına yanıt
    hocam çok güldürdün beni
  • **BlackTower** kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir yer hocam orası. Hemen görüyorsunuz oyun daha önce indirim almış mı, almışsa % kaçtan diye.
  • Arkadaşlar indirime giren oyunlarınızın fiyatlarının üstüne %15 indirim yaparım haberiniz olsun ;)
  • İstersen kurtulabilirsin bu hastalıktan. Çok kolay, sadece istemen yeterli. Oyunu almayacağım çünkü aldıktan sonra oynamayacağım de kendine ve alma. Ben öyle yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

Bende de var bu galiba. O kadar çok oyun oldu ki hangisine başlasam derken sıkıntı basıyor hiçbirine başlayamıyorum.

• steam nickin ney
  • quote:

Orijinalden alıntı: kötü_ben

steam nickin ney

BlackTower
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.