Şimdi Ara

Steam Güvenli mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steamden kredi kartı ile oyun satın alacağım fakat 3D Secure kullanmıyor. Direk bilgilerinizi veriyorsunuz ve sadece faturayı göstererek telefona onay felan gelmeden oyunu çekiyor. Steam neden 3D Secure kullanmıyor ?

Denediğim kartal : İninal , akbank , hsbc ve world

3D Secure kullanıyor ya da ben mi görmedim ?
    Kullanmaması ne gibi sorunlara yol açar.

• 3 yıldır alışveriş yapıyorum hiçbir sorun olmadı. Hatta 2 kere takasla aldığım oyun satıcıdan kaynaklı bi sorunla kütüphanemden silindi, Steam oyunları geri verdi. %100 güvenlidir hiçbir sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

3 yıldır alışveriş yapıyorum hiçbir sorun olmadı. Hatta 2 kere takasla aldığım oyun satıcıdan kaynaklı bi sorunla kütüphanemden silindi, Steam oyunları geri verdi. %100 güvenlidir hiçbir sorun çıkmaz.

Teşekkürler şunuda cevaplar mısınız ?
    Bende 3D Secure ( telefonla onaylamamı) işlemi yapmamı istemiyor steam kredi kartından . Sizde istiyor mu yoksa bu sorun sadece bende mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem52320

Merhabalar arkadaşlar,

Steamden kredi kartı ile oyun satın alacağım fakat 3D Secure kullanmıyor. Direk bilgilerinizi veriyorsunuz ve sadece faturayı göstererek telefona onay felan gelmeden oyunu çekiyor. Steam neden 3D Secure kullanmıyor ?

Ben oyunlarimi garanti bankasi ile aliyorum oyun alacagim zaman 3D securw ile telefonuma sifre gonderiyor garanti her defasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Merhabalar arkadaşlar,

Ben oyunlarimi garanti bankasi ile aliyorum oyun alacagim zaman 3D securw ile telefonuma sifre gonderiyor garanti her defasinda

İşte bana göndermiyor bu bir sorun mu ? HSBC ve World ile denedim. Ha bide ininal kart ile

• güvenlidir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

3 yıldır alışveriş yapıyorum hiçbir sorun olmadı. Hatta 2 kere takasla aldığım oyun satıcıdan kaynaklı bi sorunla kütüphanemden silindi, Steam oyunları geri verdi. %100 güvenlidir hiçbir sorun çıkmaz.

Teşekkürler şunuda cevaplar mısınız ?
    Bende 3D Secure ( telefonla onaylamamı) işlemi yapmamı istemiyor steam kredi kartından . Sizde istiyor mu yoksa bu sorun sadece bende mi ?

Bende de istemiyor. Fakat dediğim gibi güvenlidir.
  • başlığı okuyunca güldüm direk, steam en güvenlisi zaten
  • %100 güvenli. Yıllardır oyun alırım tek sorun çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerem52320 K kullanıcısına yanıt
    Steam güvenli ve sakın Uplay dan bişey alma ben aldım bı kac oyun ve cok pişmanım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.