Şimdi Ara

Steam'den Bedavaya Red Orchestra

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.playpc.pl/ro

Bu adrese girip sırayla;

Adınızı:
    Soyadınızı:
    E-posta adresinizi:
    Sağda yazan karakterleri:

yazarak Red Orchestra için Steam key'i alabiliyorsunuz fakat bunun için Steam'e Polonya'da olduğumuzu göstermemiz gerek, bunu başarmanın yolunu bilen varsa herkese ve kendine yardım edecektir.
    Cevapları bekliyorum...

• http://cdkeyshere.com/how-to-redeem-a-russian-cd-key-via-vpn.html

Buradakileri yapın son adımda HideME.ru Poland, Gdansk server'ını seçerseniz aktifleştirebilirsiniz oyunu hesabınızda.

Bu arada not:Bu deneme VPN'si günlük ama aynı mail adresine ertesi günde isteyebilirsiniz yani sürekli günlük olarak bu vpn hesabını kullanabiliyorsunuz.
  • Sağol hocam teşekkürler.

Yalnız umarım steam hesabım uçmaz.
  • Steam hesabına bişey olmaz demi?
  • tatbkath'ın verdiği linkten Solution 2'yi yaparak rahatça Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz:
    http://imageshack.us/f/685/redbs.png/
    İyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eastblood1996 -- 23 Ocak 2012; 0:44:09 >
  • Teşekkürler.
  • beleşçiliğin bu kadarı. hem hesabınız için tehlikeli hem de yaptığınız uygunsuz. oyun getgamesgo'da 3 dolar, alın tripwire gibi iyi bir firma kazansın en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

beleşçiliğin bu kadarı. hem hesabınız için tehlikeli hem de yaptığınız uygunsuz. oyun getgamesgo'da 3 dolar, alın tripwire gibi iyi bir firma kazansın en azından.

Bunu veren site sanki oyunları bedavaya buluyor da insanlara dağıtıyor...
    Onlar da parasını veriyor ve serial keyleri alıyor, sonuç olarak para aynı yere gidiyor fakat bizim cebimizden çıkmıyor, 3$'ın da lafını yapmayalım lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eastblood1996

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

beleşçiliğin bu kadarı. hem hesabınız için tehlikeli hem de yaptığınız uygunsuz. oyun getgamesgo'da 3 dolar, alın tripwire gibi iyi bir firma kazansın en azından.

Bunu veren site sanki oyunları bedavaya buluyor da insanlara dağıtıyor...
    Onlar da parasını veriyor ve serial keyleri alıyor, sonuç olarak para aynı yere gidiyor fakat bizim cebimizden çıkmıyor, 3$'ın da lafını yapmayalım lütfen :)

hiç meşrulaştırmaya çalışma. bunu veren site sadece belli bir ülkenin belirli bir dergiyi okuyan kitlesine veriyor.. red orchestra öyle cod gibi generic basit fps'lere benzemez muhtemelen oynamayı beceremeyeceksiniz, sırf bedava olduğu için atlıyorsunuz ve bu şekilde hurraa koşun diyerek bazılarının steam hesabının banlanmasına sebep olabilirsiniz ki steam'in vpn konusunda katı kuralları vardır. ben sdadece uyarayım dedim..

• Valla sakata gelmeyelim ya Fake birt hesap açıp ekleyeceğim valla
  • Valla daha sakata gelmedim, Steam hesap sapasağlam duruyor :D

Yani kısacası "Denendi, onaylandı."
  • quote:

Valla daha sakata gelmedim, Steam hesap sapasağlam duruyor :D

Hemen anında banlanmıyorsun hocam 1-2 gün geçsin öyle senin eklediğin resimdeki oyunların hiç birinin çok değeri yok ama kendi hesabımdaki oyunların kapatılmasına razı olmam açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

quote:

Valla daha sakata gelmedim, Steam hesap sapasağlam duruyor :D

Hemen anında banlanmıyorsun hocam 1-2 gün geçsin öyle senin eklediğin resimdeki oyunların hiç birinin çok değeri yok ama kendi hesabımdaki oyunların kapatılmasına razı olmam açıkcası.

Şuan üzerinden 1 gün geçti, gün geçtikçe haber vermeye devam ederim, merak etmeyin.
  • İndirsemmi indirmesemmi diye çok düşündüm ama vazgeçtim ya.RO2'yi baya oynadım eğlenceli sonra bir ara sıkıldım sildim niye sildiysem.Bir ara tekrar indirebilirim tunngle'dan oynanabiliyor.RO2'den sonra RO1 sarmaz yav.

Edit : Yalnız RO2'de bir süre sonra sıkıyor.Tempo yavaş geliyor.Belkide call of duty'ye alışkın olduğumdandır bilmiyorum ama ondan olsa BF3'de sıkılırdım aksine çok güzel ve zevkli geldi multiplayer'ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 23 Ocak 2012; 23:08:11 >
  • Arkadaşlar eğer yakalanırsanız hesabınızı silmiyorlar / ban atmıyorlar. AMD'nin milyonlarca Dirt3 keyi internete düştü. Ve Valve sadece Dirt3'ü sildi hesaplardan. Hesaplara bişey olmadı. Ayrıca bu oyunun keyleri Dirt3 gibi interenete düşmüş keyler değil. PlayPc dergisi veriyor bu oyunu. Büyük ihtimalle hiçbirşey olmayacak. Olsada Dirt3 olayı gibi en fazla oyun silinir hesabınızdan...
  • benim ilk steam hesabım uçarsada bişey olmaz sağol
  • 23 ocakta aktive atmiştim oyun hala steam hesabımda duruyor. Ban vs. de yemedim oyunda silinmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klonoa -- 16 Şubat 2012; 18:05:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.