Şimdi Ara

Steam Arkadaş Ekleme Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar steam de yeni bir hesap açtım fakat arkadaş eklemeye çalışınca Hesabınız gereksinimleri sağlamıyor diye uyarı veriyor.Eski hesabımda böyle birşey olmamıştı.Yardımcı olur musunuz?

• En az 5 dolarlık harcama yapman lazım yeni hesabınla.
  • Başkası cd-key ile alınca oluyor mu?
  • arkadaşlar benim steam hesabımda cs:go olmasına rağmen ne arkadaş ekliyebiliyorum nede grupların sohbetine katılabiliyorum lütfen bunu nasıl düzelticem bir yardım edebilir msiiniz
  • 5 dolarlık oyun almak falan bilmiyorum ama ben önceden dirt almıştım 2 sene önce o zamandan beri arkadaş eklemeyemedim geçen sene biraz karıştırdım ve galiba steam leveli ile alakalı 1 level olunca belli miktar arkadaş ekliyorsun 2 level olunca o artıyor ben 1 level olunca ekleyebildim.

Level nasıl atlarım diyorsanız steam ıd>rozetler>topluluk görevleri oradaki görevleri yapın sonra rozet gelecek onla level atlıyorsunuz kısaca rozet kazanın.
  • bakın şimdi benim steamdaki oyunu arkadaşım bana attı fakat ben ne arkadaş ekliyebiliyorum ne de pazara filan girebiliyorum o görevlerden bi tansinide yapmak için pazara girmek şart bu yüzden levelda atlıyamıyorum
  • 5 dolarlık harcama yapman lazım oyunu kendin alman lazım diye biliyorum.
  • kardeş ben görevleri yapmadan cs go alsam ekleyebilirmiyim
  • emre040 E kullanıcısına yanıt
    kardeş görev yapmadan cs go alsam olurmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.