Şimdi Ara

steam accountum hakkında! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde hesabım hecklendi daha yeni MW2 almıştım mis gibi :D

Sonra uğraştım uğraştım yok olumsuz hep.En son cd key görünür şekilde kitapçık resmini ve aldığım faturanın resmini ekleyim mail attım steam e.

2. dk sonra cevap geldi accountunuz hacklenmiş yeni şifreniz budur diye.Sevdim kerataları.

Bu arada nasıl hackliyorlar bu hesapları bilgisi olan varmı yada buna nasıl bir önlem alabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Tower

Benimde hesabım hecklendi daha yeni MW2 almıştım mis gibi :D

Sonra uğraştım uğraştım yok olumsuz hep.En son cd key görünür şekilde kitapçık resmini ve aldığım faturanın resmini ekleyim mail attım steam e.

2. dk sonra cevap geldi accountunuz hacklenmiş yeni şifreniz budur diye.Sevdim kerataları.

Bu arada nasıl hackliyorlar bu hesapları bilgisi olan varmı yada buna nasıl bir önlem alabiliriz...

http://forum.xkafe.net/steam-hesabi-guvenligi-t1316.0.html burdaki yazılanları okursanız hesabınızı kolay kolay çaldırmazsınız.

• beyler biraz alakasız olacak da, ben XKafe forumda DH ismini kullansam reklam olur mu, ayıp olur mu? DH ismini kullanmadığım için derdimi anlatmak için şekilden şekile giriyorum yazdığım mesajlardan hiçbir şey anlaşılmıyor
  • Oradakilerin çoğunun DH hesabı var merak etme.Taner gelip server reklamı bile yapıyordu burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Oradakilerin çoğunun DH hesabı var merak etme.Taner gelip server reklamı bile yapıyordu burada

hocam sen bi Steam ID versen? sen benim non-steam ile uğraştığım yıllarda idölümdün. bak 3-4 idöl var forumda. EstremO, Foxhound, Beyazpiyon, sen, Tolga. derdim ki ulan bu herifler paso TF2 oynuyor, bi' ben oynayamadım gitti, ne şanslı adamlar...

sonra tanıştım çoğusuyla: aynı şekilde saygı duyan bir gözle baktığım tek adam EstremO kaldı seni de bir tanımak isterim.
  • Profilimde mevcut Steam ID'm.Ben sana yollamıştım Pm'den ama herhalde gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 24 Kasım 2009; 11:09:15 >
  • OHAH! D'oh sen misin ya??? Ben seni de böyle EstremO falan gibi yalnız takılan bi adam sanmıştım. Maroon'dasın

belki de benim kim olduğumu öğrenince sen de şaşıracaksın.

Coffee'nin başkanı Circumciser benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvngngr

OHAH! D'oh sen misin ya??? Ben seni de böyle EstremO falan gibi yalnız takılan bi adam sanmıştım. Maroon'dasın

belki de benim kim olduğumu öğrenince sen de şaşıracaksın.

Coffee'nin başkanı Circumciser benim

Evet ben yalnız takılıyorum

Ögrencilikte mutliye ye zaman ayırmak zor şimdi vizeleremi çalışayım yoksa mw2 ile l4d2 yimi alıp oynayım

En iyisi vizelerden sonra

• tamam hacı alınma yav yalnız takılıyor derken, yani "klansız" takılıyor manasında...

hacı XKafe'de dediler Türkiye'nin en iyi soldierı Adiemus diye biri diye. şimdi yalan da değildir de, sen Türkiye'nin en iyi kaçıncı soldierı falan olabilirsin. mütevazilik yapmadan söyle yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvngngr

tamam hacı alınma yav yalnız takılıyor derken, yani "klansız" takılıyor manasında...

hacı XKafe'de dediler Türkiye'nin en iyi soldierı Adiemus diye biri diye. şimdi yalan da değildir de, sen Türkiye'nin en iyi kaçıncı soldierı falan olabilirsin. mütevazilik yapmadan söyle yani...

Ne bileyim kaçıncı soldier ımdır
  • şimdi kirli çamaşırları deşifre etmek gibi olmasın da. sen bi ara dediykin ki Türkiye'deki istediğim klana elimi kolumu sallaya sallaya girerim ama bıraktım falan dediydin. o iddaan hala geçerli mi? Eğer öyleyse ilk 3'te varsındır.
  • Muhabbetlere bakıyorumda..

steam accountum hakkında!
  • oo.. kral senmişin
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazpiyon

Muhabbetlere bakıyorumda..

http://www.epicfail.com/wp-content/uploads/2009/06/party-fail.jpg

Haha fotoya bak ulan beyaz

Evet var gvngngr ama dediğim gibi clan işlerini bıraktım public takılıyorum öyle daha zevk alıyorum yada ev arkadaşlarımla 4 kişi birden takılıyoruz :)

• İyi akşamlar arkadaşlar yaa benim steam hesabımı da hackedi 2 gün önce birileri daha 1 hafta olmuştu alalı. :( ticket attım(daha doğrusu atmaya çalıştım) sizin anlattıklarınıza bakarak.
    bikaç sorum olacak kafama takılan şeyler var:
    1--) Ben diğer e-mail adresimi verdim mail atarken steama bu sorun olur mu ?
    2--)Maili atalı yaklaşık 20 saat oldu cevap alamadım bunun maximumu nedir ?
    3--)Ticket numarası, DVD , serial, ID ve tarihi yazıp resimlerini çekip yolladım ve ayrı olarak oyun geçmişlerini attım galiba .log deniyo(steam.log ve GameOverlayRenderer.log) diye.
    Bi eksik var mı ? çok telaşlıyım arkadaşlar yaa daha bir hafta olmadı hevesimi bile alamadım =(

şimdiden teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanncan

İyi akşamlar arkadaşlar yaa benim steam hesabımı da hackedi 2 gün önce birileri daha 1 hafta olmuştu alalı. :( ticket attım(daha doğrusu atmaya çalıştım) sizin anlattıklarınıza bakarak.
    3--)Ticket numarası, DVD , serial, ID ve tarihi yazıp resimlerini çekip yolladım ve ayrı olarak oyun geçmişlerini attım galiba .log deniyo(steam.log ve GameOverlayRenderer.log) diye.
    Bi eksik var mı ? çok telaşlıyım arkadaşlar yaa daha bir hafta olmadı hevesimi bile alamadım =(

şimdiden teşekkürler ..

eğer steaminizde oyun falan varsa, o oyunların size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor. Geri almak istiyorsanız, annenizin kızlık soyadını bile yazmak durumundasınız :) Şaka bir yana, birçok bilgi yazmanız gerekebilir. eski şifrenizi mesala.

Ben 2 kere hacklenen biri olarak, STEAM kadar "şifre" konusunda ciddi çalışan bir firma görmedim. haklarını da veriyorum ama, sürekli onlardan oyun alıyorum.

Size cevap 3 gün içinde gelecektir.

Hacklendiğim zaman OrangeBox'uma 4982394239823 (tam olarak hatırlamıyorum ama karmaşık rakamlar vardı) yazmamı istemişlerdi. siyah keçeli kalemle yazmıştım. şifremi sıfırlamışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

quote:

Orijinalden alıntı: orhanncan

İyi akşamlar arkadaşlar yaa benim steam hesabımı da hackedi 2 gün önce birileri daha 1 hafta olmuştu alalı. :( ticket attım(daha doğrusu atmaya çalıştım) sizin anlattıklarınıza bakarak.

şimdiden teşekkürler ..

eğer steaminizde oyun falan varsa, o oyunların size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor. Geri almak istiyorsanız, annenizin kızlık soyadını bile yazmak durumundasınız :) Şaka bir yana, birçok bilgi yazmanız gerekebilir. eski şifrenizi mesala.

Ben 2 kere hacklenen biri olarak, STEAM kadar "şifre" konusunda ciddi çalışan bir firma görmedim. haklarını da veriyorum ama, sürekli onlardan oyun alıyorum.

Size cevap 3 gün içinde gelecektir.

Hacklendiğim zaman OrangeBox'uma 4982394239823 (tam olarak hatırlamıyorum ama karmaşık rakamlar vardı) yazmamı istemişlerdi. siyah keçeli kalemle yazmıştım. şifremi sıfırlamışlardı.

Teşekkür ederim cevabınız için :)

2 günü geçti halaa bi cevap yok .. çok endişeliyim :(

• yeterli bilgi vermek önemli kardeş. ben kendim ingilizce öğretmeniyim. eğer yeterli dil bilginiz yoksa benimle iletişime geçin. steam e sonuna kadar güvenin :D
  • Yeterli olmadığı zaman size başvururum teşekkür ederm :)

bir de benm endişeli olmamın sebebi hackleyen adam hack kullanrsa VAC Ban yemekten korkuyorum.. o yüzden acele ediyorm
  • asd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desirr -- 5 Temmuz 2011; 0:51:28 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.